کارنامه علوم ازمایشگاهی1 سال94

Mohammad gh

New member
سلام دوستان عزیز
این تاپیک رو باز کردم تا هروقت نتایجتون اومد اون رو درینجا بزارید
چه خوب و چه بد خونه ی اخرشمهم نیست که رتبتون چند شده مهم اینه که از تلاش و همتتون راضی بوده باشید

خواهشا اسپم نزارید و نزارید تاپیک شلوغ بشه تا درصدها و نمرات زیر انبوهی از سوال و اظهار نظر مدفون بشه
در نهایت اگر درسی رو خوب زدید حتما منابعتون و روش خوندنتون رو هم بگید و اگر فکر میکنیددرصدتون خوب نشده بازم دلیلشو بگید چون اتفاقا بیشتر چشم و گوش ادم رو باز میکنه
بقیه ی دوستان هم مطمینا استفاده میکنن

متاسفانه جای درستی پیدا نکردم برای این تاپیک که هم تو دید باشه و هم به موضوع و مجموعش بخوره
مدیریت اگر جای بهتری سراغ دارن خوشحال میشم که این تاپیکو انتقال بدن

پیشاپیش ممنونم:riz304:

farzad.lab

مدیر بخش
سلام ببخشید اینجا میپرسم . اگه کد پیگیری و رمز گم بشه میشه باز هم نتایج رو که امروز قراره اعلام بشه رو دید ؟ اگه اره چطور

یکی از دوستام پرسیده ممنون :)

IL-2

Well-known member
سلام ببخشید اینجا میپرسم . اگه کد پیگیری و رمز گم بشه میشه باز هم نتایج رو که امروز قراره اعلام بشه رو دید ؟ اگه اره چطور

یکی از دوستام پرسیده ممنون :)

سلام
به سایت سازمان سنجش پزشکی برو>ارشد 94 >گزینه اول>خودش یه گزینه داره نوشته فراموشی کد رهگیری

تنها

New member
سلام من رتبم 42 بیوشیمی بالینی شدممممممممممممممممممم درصدام بیوشیمی 81.33-شیمی 51.5-زبان 44-زیست سلولی 61.5

آخرین ویرایش:

Setareh67

New member
سلام به همه. تبریک ب قبول شدگان عزیز... منم قبول شدم با رتبه 51

PURYA

New member
salam ...man ba in darsada shodam 11 biotechnology.....bioshimi 60,,,zist63 ,,,,bakteri72...zaban76.....bacheha shoma ham darsadatuno bezanin.......marg bar tarrahe soalhaye zist ke in hame soal az masire apoptoz dade bud,,,va ye sal zahmatm ro be hadar dad.....vaghean heif shod,,,,

nilooo

New member
ضمن عرض تبريک به دوستانى که قبول شدن و آرزوى موفقيت براى عزيزانى که براى سال بعد تلاش ميکنن ؛ من رتبه 1 بيوشيمى بالينى شدم با درصداى : بيو 86
شيمى 84
زبان 72
زيست 62

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

Mohammad gh

New member
ضمن عرض تبريک به دوستانى که قبول شدن و آرزوى موفقيت براى عزيزانى که براى سال بعد تلاش ميکنن ؛ من رتبه 1 بيوشيمى بالينى شدم با درصداى : بيو 86
شيمى 84
زبان 72
زيست 62

افرین بهتون تبریک میگم
خیلی خوشحالم که شمارو هم درین انجمن کنار خودمون داریم

باید قول بدید که مصاحبه میکنید با ما و راز موفقیت و منابعتون رو میگید

salam ...man ba in darsada shodam 11 biotechnology.....bioshimi 60,,,zist63 ,,,,bakteri72...zaban76.....bacheha shoma ham darsadatuno bezanin.......marg bar tarrahe soalhaye zist ke in hame soal az masire apoptoz dade bud,,,va ye sal zahmatm ro be hadar dad.....vaghean heif shod,,,,

داداش گلم شما همین الانشم عالی زدی
بهت از صمیم قلبم تبریک میگم
انشالله که بتونیم از تجربیات فوقالعادت استفاده کنیم

زینبی

New member
سلام بچه ها. با عرض تبریک به همه رتبه های تک و دو رقمی.
من برای بهداشت نخوندم و همینطوری شرکت کردم و مجاز شدم اما رتبم سه رقمی افتضاح شده که نگم بهتره. اما فقط زبانمو خوب و 89.47 درصد زدم.
تبریک به قبولیها. ایشالا منم امسال علوم قبول شم که یکسال دیگه نمونم دوستان.:ad54ad:

- - - Updated - - -

من برای بهداشت نخوندم و همینطوری شرکت کردم و مجاز شدم اما رتبم سه رقمی افتضاح شده که نگم بهتره. اما فقط زبانمو خوب و 89.47 درصد زدم.
تبریک به قبولیها. ایشالا منم امسال علوم قبول شم که یکسال دیگه نمونم دوستان.:ad54ad:

- - - Updated - - -

numen

New member
دوستان من یک سوال دارم که هنوز جوابش رو تو این انجمن پیدا نکردم از اساتید هم پرسیدم جواب واضحی ندارند ..
اینکه واسه یه رشته صرفا پژوهشی مثل بیوتک (که از نظر بازار کار با سایر رشته های بالینی بهداشت مثل ایمنی و بیوشیمی بالینی و... متفاوت است) بازهم مدرک علوم با بهداشت خیلی تفاوت داره ؟ یعنی ارزشش رو داره قید علوم رو بخاطر اعتبار بیشتر مدرک بهداشت بزنم یا نه تو این رشته تفاوت خاصی باهم ندارن ؟

Mohammad gh

New member
دوستان من یک سوال دارم که هنوز جوابش رو تو این انجمن پیدا نکردم از اساتید هم پرسیدم جواب واضحی ندارند ..
اینکه واسه یه رشته صرفا پژوهشی مثل بیوتک (که از نظر بازار کار با سایر رشته های بالینی بهداشت مثل ایمنی و بیوشیمی بالینی و... متفاوت است) بازهم مدرک علوم با بهداشت خیلی تفاوت داره ؟ یعنی ارزشش رو داره قید علوم رو بخاطر اعتبار بیشتر مدرک بهداشت بزنم یا نه تو این رشته تفاوت خاصی باهم ندارن ؟

صرفا پژوهشی!!!!!
عجیبترین توصیفی که درین چند ساله از بیوتک شنیدم
دوست گل من بیوتکنولوژی یک رشته ی کاملا صنعتی و تولیدی هست!
اتفاقا صنعتی ترین رشته ی بالینی هست
همین الانشم شرکت های تولید دارو و یا واکسن سازی ها یا ازمایشگاهای تولید مواد و فاکتورهای ژنتیکی و زیستی و شرکت های دانش بنیان و ..... متخصص بیوتک میگیرن

وزارت علوم منتهی رویکرد صنعتی داره که در ایران ضعیف تره
بهداشت به مراتب بهتره،شما اگر رشته ی صرفا پژوهشی میخواد میتونم بیوفیزیکو بهتون پیشنهاد بدم در وزارت علوم.

- - - Updated - - -

بهتره این بجثو اینجا نکنیم و صرفا به کارنامه ها برسیم
اگر خواستید میتونید پیغام خصوصی بدید

زینبی

New member
سلام. numen عزیز اگه خیلی براتون حیاتی و تعیین کنندس به نظر من مطمئنترین راه اینه که از فارغ التحصیلای خود این رشته ها حتی الامکان اگه بهشون دسترسی دارید سوال کنید و با هم مقایسه کنید که آینده شغلیشون چی بوده و شرایطشون چی هست. مثلا یکی از دوستان برای ژنتیک وزارت بهداشت و علوم خودش مستقیم رفته و سوال کرده بود. به هر حال از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن
موفق باشید

numen

New member
صرفا پژوهشی!!!!!
همین الانشم شرکت های تولید دارو و یا واکسن سازی ها یا ازمایشگاهای تولید مواد و فاکتورهای ژنتیکی و زیستی و شرکت های دانش بنیان و ..... متخصص بیوتک میگیرن

بهداشت به مراتب بهتره،شما اگر رشته ی صرفا پژوهشی میخواد میتونم بیوفیزیکو بهتون پیشنهاد بدم در وزارت علوم.

- - - Updated - - -

جناب همه این مواردی که نام بردید دستاورد های پژوهش هستند دیگه! منظورم از صرفا پژوهشی این بود که کار بالینی و پزشکی و درمانی انجام نمیدن نمیدونم چرا بعضی ها پژوهش رو فقط مساوی مقاله نوشتن و تحقیق آزمایشگاهی میدونن پژوهش شامل کار شرکت های دانش بنیان و هر طرح تولیدی وصنعتی نوآورانه ای میشه .... منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین .
چشم اینجا دیگه سوال نمیپرسم. ممنون از پاسختون

- - - Updated - - -

صرفا پژوهشی!!!!!

- - - Updated - - -

جناب همه این مواردی که نام بردید دستاورد های پژوهش هستند دیگه! منظورم از صرفا پژوهشی این بود که کار بالینی و پزشکی و درمانی انجام نمیدن نمیدونم چرا بعضی ها پژوهش رو فقط مساوی مقاله نوشتن و تحقیق آزمایشگاهی میدونن پژوهش شامل کار شرکت های دانش بنیان و هر طرح تولیدی وصنعتی نوآورانه ای میشه .... منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین .
چشم اینجا دیگه سوال نمیپرسم. ممنون از پاسختون

sisakhtpour

New member
من شدم رتبه ی ۱۱ شیمی دارویی ولی ۹ نفر روزانه می خوان به نظرتون قبول میشم؟؟

shokoofeh

New member
شيمى 84
زبان 72
زيست 62
تبریک میگم نیلوو جان،لطفا ب ماه هم تو برنامه ریزی خوندن کمک کن ک موفق بشیم

hamoon

New member
اول تبریک میگم به کسایی که از رتبشون راضی هستن.
درصدای من:
سلولی 75
زبان 62
بیوشیمی 21
میکروب 7

نمره کل تراز: 61.19
رتبه: 130

امسال برخلاف سالای گذشته تراز تو رتبه بندی اثر داشته برای همین ارزش میکروب و بیوشیمی بیشتر از ضریب یکشون هست
دوستانی که درصداشون رو میذارن. اگه نمره کل ترازشون هم بذارن خیلی عالی میشه

آخرین ویرایش:

s.hsh

New member
کسی بین المللی میزنه؟؟ اگه شنیدید کسی میزنه اینجا بگید کجارو میزنه

Mohammad gh

New member
درصدای من:
سلولی 75
زبان 62
بیوشیمی 21
میکروب 7

رتبم هم خیلی خیلی بالا شده. انقد که فقط تو قبولی این شهرای دور افتاده ممکنه شانس داشته باشم ...
کسی میدونه چرا بعضی شهر ها بنفش و قرمز تایپ شده؟
امسال برخلاف سالای گذشته تراز تو رتبه بندی اثر داشته برای همین ارزش میکروب و بیوشیمی بیشتر از ضریب یکشون هست

ایکاش رتبتونو میگفتین در اون صورت میدونستیم که با این درصدها چه رتبه ای میشه اورد و میکروب چقدر مهمه
به هرحال ممنونم

- - - Updated - - -

درصدای من:
سلولی 75
زبان 62
بیوشیمی 21
میکروب 7

رتبم هم خیلی خیلی بالا شده. انقد که فقط تو قبولی این شهرای دور افتاده ممکنه شانس داشته باشم ...
کسی میدونه چرا بعضی شهر ها بنفش و قرمز تایپ شده؟

ایکاش رتبتونو میگفتین در اون صورت میدونستیم که با این درصدها چه رتبه ای میشه اورد و میکروب چقدر مهمه
به هرحال ممنونم

mello

New member
سلام بچه ها
ميدونم رتبه م افتضاحه ولي واسه اينكه اطلاعاتمون بالا بره منم درصدا و رتبه هامو ميگم
از همه خواهش ميكنم كه رتبه هر سه رشته رو بگيد
ژنتيك 68
بيوشيمي 61
زبان 65
سلولي 53

رتبه ژنتيك 95
رتبه بيوتك 306
رتبه بيوشيمي 482

بالا