اگر سوالی که مربوط به رشته ی کاردرمانی است دارید . . . .

ZOT

New member
سلام دوستان عزیزم
در صورتی که سوالی در حیطه ی کار کاردرمانی دارید من در حد توانم پاسخگو خواهم بود!

saber_bacteria

New member
من کنکور سراسری کاردرمانی دانشگاه تهران قبول شدم ولی نرفتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

ZOT

New member
من اینطور فکر نمیکنم چون مطب چندتا کاردرمان رفتم و به این نتیجه رسیدم که این شغل با روحیاته من جور درنمیاد و نرفتم

البته وقتی واردش بشید روحیه اتون خودش سازگار میشه! چون من خودم خیلی حساسم و واقعا اصلا فکر نمیکردم که بتونم باهاش کنار بیام ولی الان میبینم که خدا رو شکر به لطف خدا تونستم!
ان شاالله شما هم موفق باشید! :)

saber_bacteria

New member
البته وقتی واردش بشید روحیه اتون خودش سازگار میشه! چون من خودم خیلی حساسم و واقعا اصلا فکر نمیکردم که بتونم باهاش کنار بیام ولی الان میبینم که خدا رو شکر به لطف خدا تونستم!

درواقع درسته ولی اون موقع من متوجه این مسایل نبودم
درسته گذر زمان انسانو سازگار میکنه

ممنون همچنین

- - - Updated - - -

درواقع درسته ولی اون موقع من متوجه این مسایل نبودم
درسته گذر زمان انسانو سازگار میکنه

ممنون همچنین

hebe.nurse

New member
بچه ها شماها چقد از رشته مشاوره توانبخشی اطلاع دارید؟؟
چجوریه؟ کارش کجاس؟ انگار مث همه مشاوره های دیگه اس! اخه من منابع دکتراشو دیدم بیشتر رو حیطه روانشناسی بود تا خود بیماران توانبخشی. ینی توانبخشی روان به نظر میاد باشه. لطفا هرکی هرچی میدونه بگه. من نمیدونم از کجا سوال کنم. ممنون

paria@

New member
سلام دوستان ما نياز به كاردرمان براي شهرستان داريم با حقوق مكفي و شرايط بسيار عالي اگر كسي را ميشناسيد معرفي كنيد با تشكر رياحي٠٩١٢٣٠١٦٣٧٠

بالا