مطالعه گروهي ارشدپرستاري95

dooste_u

New member
سلام دوستان
ارشد94 تموم شد
بايد از همين الان استارت ارشد95 بزنيم
تا اون دوستان تازه كار و كساني كه ميدونند قبول نميشن از قافله عقب نمونند
وقت طلاست
دست به دست هم ميديم براي ارشد95
ما هم همه جوره كنار شما هستيم
يا علي

digoxin

New member
سلام اینجا که کسی نیست اصلا . من موندم برم طرح یا برای ارشد بخونم . اخه بازار کار پرستاری داره اشباع میشه

مسعود21

New member
سلام اینجا که کسی نیست اصلا . من موندم برم طرح یا برای ارشد بخونم . اخه بازار کار پرستاری داره اشباع میشه
به نظر من چون شما تو فضای درس و دانشگاهی حتما واسه ارشد بخون.
موقعیت شما واسه درس خوندن خیلی عالیه.بعدا ک بخوای هم طرح بری و هم درس بخونی واست مشکله.
من اگه جات میبودم حتما درس میخوندم.
من خودم بعد دو سال از دانشگاه الان شرکت کردم واسم سخت بود چون یه سری مطالب فراموش میشه

roya .h

New member
خوب همزمان باطرح میتونی خودتو واسه ارشد اماده کنی خیلیا این کارو میکنن وموفق میشن

مسعود21

New member

دوست عزیز به هر حال ارشد مث کارشناسی ک اشباع نشده الانا دیگه کارشناسی خیلی اشباعه حتما باید ادامه تحصیل بدی

مسعود21

New member
ای بابا ازین آزمون شرکتیمون خبری نشده حوصله م سر میره از بیکاری.:sadsmiley:

roya .h

New member
سلوووووووووووم مسعود کم پیدایی داداش دیگه ارشد قبول شدی بما محا نمیدی وافتخار نمیدی بیای تایپیک

مسعود21

New member
سلوووووووووووم مسعود کم پیدایی داداش دیگه ارشد قبول شدی بما محا نمیدی وافتخار نمیدی بیای تایپیک
اعصابم خورده بابت استخدامی.
فک کن از اسفند آ\زمون گذاشتن قبول شدیم مصاحبه و گزینش و تکمیل پرونده انجام شده ولی هنوز نمیگن کی بریم سرکار:smiliess (2):

roya .h

New member
اقا مبارکه مبارکه حالا یه کوچولو دیر بگن مهم اینجاست که قبول شدی روزی میرسه حسرت این روزا زو میخوری که وقتت ازاد بوده باورکن

مسعود21

New member
اقا مبارکه مبارکه حالا یه کوچولو دیر بگن مهم اینجاست که قبول شدی روزی میرسه حسرت این روزا زو میخوری که وقتت ازاد بوده باورکن
ممنون.
آخه بلاتکلیفیش اعصاب خورد کنه.
ولی چه خوبه ک فقط یا درس بخونی یا سرکار.
ینی من از الان هول ورم داشته ک چطور درس و دانشگاه و کار باهم:33:
شنیدم تو دوران ارشد هم کلی اساتید تکلیف میدن

roya .h

New member
نه اصلا مسعود مربی ما هم طرح میره هم استان دیگه ارشد میخونه هم مربی گری میگه راحته تو تبریز میخونه میگه 1 هفته تشکیل میشه بعد میگن هفته بعد تعطیل

مسعود21

New member
خدا کنه راحت باشه.
مگه تو طرح میشه ارشد هم خوند.
اگه دانشگاه بفهمه نمیذاره ک سر کار هم بره.

roya .h

New member
نه بابا میشه بچه های ما هر 2 رو میرن تازه بعضیشون مربی گری هم میکنن

مسعود21

New member
این سازمان سنجش واقعا معرکه س ها!
نه به اون ک تو دفترچه نوشته بود انتخاب رشته تمدید نمیشه و فقط تا 15 هست.نه به حالا ک 25 شده و هنوز بازه

فاطمه...

New member
اعصابم خورده بابت استخدامی.
فک کن از اسفند آ\زمون گذاشتن قبول شدیم مصاحبه و گزینش و تکمیل پرونده انجام شده ولی هنوز نمیگن کی بریم سرکار:smiliess (2):

وا استان ما شرکتیا از اسفند رفتن سر کار ، بابا برو خصوصی برا خودت تا تکلیفت مشخص میشه

بالا