گردهمایی داوطلبان ارشد مدیریت و اقتصاد بهداشت برای درخواست رسیدگی به گزینه الف

N@RVIN

Well-known member
سلام

همونطور که در جریان هستید داوطلبان مقطع ارشد سال 94-95 رشته های مدیریت بهداشت و درمان و اقتصاد بهداشت (مخصوصا مدیریت بهداشت و درمان ) با مشکلی به اسم گزینه الف مواجه هستند

با توجه به اینکه دیدم دوستان درخواست رسیدگی به این اتفاق رو دارند این موضوع رو شروع کردم تا اگر خواستین اینجا با هم هماهنگ بشید.

هرچند که متاسفانه بچه های گروه مدیریت تو این سایت فعالیتشون خیلی کمه ولی پیشنهاد میکنم سعی کنید دوستانتون رو ترغیب کنید و با هم برای یک روز هماهنگ بشین و به صورت حضوری برای درخواست رسیدگی هماهنگ بشین.

خودتون متوجه هستین که این موضوع جدای از اینکه علت خاصی داشته یا نداشته باشه مطمئنا سر جلسه از لحاظ روانی تاثیر روانی منفی و سردرگمی داشته پس این حق شماست که بخواین بهش پاسخ داده بشه مسلما هر عقل سلیمی هم به شما این حق رو خواهد داد، خیلی از شما دوستان یکسال برای این آزمون زحمت کشیدین که ممکنه همچین مسائلی این تلاش روبه چالش بکشه .

روز ترجیهی برای هماهنگی حضوری : شنبه یا یکشنبه هفته آینده ( هرچه سریعتر بهتر )آدرس: تهران- شهرک قدس- بلوار فرحزادی- بلوار ایوانک- ساختمان مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

من پیشنهاد مکاتبه با سازمان سنجش پزشکی رو هم دارم .برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با شماره های 81452808-81452574-81452575 تماس و یا با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید.

دوستان لطفا هر کسی راغب هست اعلام آمادگی کنه.

موفق باشید
:riz304::riz304:

N@RVIN

Well-known member
بله به نظر من هم خوبه . چون حق گرفتنيه

سلام دوست عزیز چشم شما دوستاتون رو بیارید اینجا یا مطمئن شید که میان ..برای یه روز هماهنگ بشیم من شماره یایکی از دوستانی رو که تهران هستن رو بهتون میدن که اون روز هماهنگ بشین. فقط اعلام آمادگی کنید

آیا این شنبه می تونید هماهنگ شید بچه ها؟

N@RVIN

Well-known member
ناروین جان نتیجه حتی یک اعتراض بسیار موثر چی میتونه باشه؟

انشاله که موثره ما قبلا تجربه تحصن در مورد رشته و حتی جایگاه شغلی رشته مدیریت بهداشت و درمان رو داشتیم که موثر بوده ..انشاله رسیدگی میشه!

N@RVIN

Well-known member
ایها المدیریتا کجایید؟؟

بابا شما که دیگه مدیرید یه برنامه رو همکاری کنید اکی کنیم خب :|

هرچه سریعتر بهتر

som2148

New member
خوب بچه ها چیکار کردید هماهنگ کردید باور کنید باید از طریق شبکه های دیگه مجازی هم لینکو گذاشت تا بقیه بچه ها هم متو جه بشن .............

mamitavanim

New member
هيچ كس در اينجا فعال نيست . لااقل در رشته ما

- - - Updated - - -

هيچ كس در اينجا فعال نيست . لااقل در رشته ما:smiliess (9):

mamitavanim

New member
الان امروز شنبه 6 تير قرار بوده جوابا بياد كه هميشه يه روز دير مياد . حالا اگه جوابا بياد ديگه هيچ كاري نمي شه كرد بعدش همه افسوس مي خورن اماديگه نمي شه كاري كرد.

mamitavanim

New member
الان امروز شنبه 6 تير قرار بوده جوابا بياد كه هميشه يه روز دير مياد . حالا اگه جوابا بياد ديگه هيچ كاري نمي شه كرد بعدش همه افسوس مي خورن اماديگه نمي شه كاري كرد.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

N@RVIN

Well-known member
الان امروز شنبه 6 تير قرار بوده جوابا بياد كه هميشه يه روز دير مياد . حالا اگه جوابا بياد ديگه هيچ كاري نمي شه كرد بعدش همه افسوس مي خورن اماديگه نمي شه كاري كرد.

دقیقا متاسفانه رشته ما بچه هاش هیچ تکونی به خودشون نمیدن

من دیدم وضعیت اینطوره به کمک یکی از بچه ها خانوم کینز هر پیگیری از دستمون بر می اومد کردیم

اما دوستان حتی خود شما حتی یه سر به این تاپیک نزدین که در موردش حرف بزنیم !

چی بگم امیدوارم نتیجه برا کسایی که زحمت کشیدن خیر باشه .

mamitavanim

New member
ناروين جان من ديدم هيچكس فعال نيست به دوستم هم گفتم چون كارمند بود گفت نميام . من هم بي خيال شدم اما من خودم به وزير پيام دادم و همچنين باشگاه خبرناگاران جوان پست گذاشتم اميدوارم فايده اي داشته باشه.

damoon1356

New member
دوستان سلام از ناروین عزیز و بقیه دوستان خواهشمندم راهنمایی کنید
رتبم 70 شده چه جوری انتخاب رشته کنم
ناروین جان ازت خواهش میکنم تو pv شمارتو بده کار واجب باهات دارم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

damoon1356

New member
ناروین یا دیگر دوستانی که دانشجوی ارشدن ازتدن خواهش میکنم تو پی وی با شما مشورت کنم مرسی

بالا