سوال مهم در خصوص پایان نامه کارشناسی ارشد

mk.unknown

New member
با سلام.
حقیقتاً نمیدونستم تو کدوم قسمت انجمن باید این سوال رو مطرح کنم برای همین یه تاپیک مجزا ایجاد کردم. اگه دوستان لطف کنن به من کمک کنن مدیران عزیز میتونن تاپیک رو حذف کنن.
من دانشجوی ترم 4 فیزیولوژی پزشکی دوره روزانه ورودی 92 یکی از دانشگاه های تهران هستم. تمام دروس تئوری و حتی کارورزی رو گذروندم و از اسفند ماه درگیر پایان نامه هستم. اخیراً بعد از چند هفته تلاش به دلیل به نتیجه نرسیدن کارم با استاد راهنما به شدت به مشکل خوردم و تصمیم دارم با اون استاد قطع همکاری و حتی المقدور برای انجام پایان نامه به عنوان مهمان به یک دانشگاه دیگه برم. میخواستم ببینم اگه کسی از دوستان از قوانین مربوط به این کار و اینکه آیا اصلاً قابل انجام هست یا نه اطلاعی داره من رو راهنمایی کنه. اگر بخوام با یک استاد دیگه تو دانشگاه خودمون کار کنم شرایط قطع همکاری با استاد قبلی به چه شکلیه و اینکه آیا زمان از دست رفته روی کار قبلیم جز سنوات حساب میشه یا خیر؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

پیچک

New member
حواستون باشه. .. اینی که دارین باهاش قطع همکاری میکنین... آخر سر نیاد بشه داور روز دفاعت.... احتمالا بیچاره میکنه....

و من الله توفیق...

hebe.nurse

New member
کارشناسیآ مگه پایان نامه دارن؟؟؟:(50): ینی انقد مهمه که بخاطرش میخواید ی شهر دیگه استاد راهنما بردارید؟!!!!!!!
نمیدونم. ولی از مدیر گروهتون بپرسید راهنمایی تون میکنه که چه باید بکنید.....

pariya

New member
اگه روز دفاعتون استاد باشه واقعا براتون سخت میشه...تقریبا من اخر این تصمیم رو میدونم و دیدم که چی میشه دانشجو اذیت میشه...
بازم با مدیر گروهتون مشورت کنید حتما

آخرین ویرایش:
بالا