▌ بحث و تبادل نظر در مورد دانشگاه های ارائه دهنده ارشد ایمنی شناسی

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها

می تونید اینجا در مورد دانشگاه های ارائه دهنده ارشد ایمنی شناسی باهم صحبت کنید.
فقط یه خواهش دارم، رو دانشگاه خاصی تعصب نداشته باشین.
شهر و قوم و دیار هر کسی مقدسه و نباید بهش توهین کرد یا انتقادی صورت داد،
ولی برای اینکه دوستان بتونن بهترین نتیجه رو بگیرن بی پرده ولی در کمال ادب و احترام در مورد دانشگاه هایی که اطلاع کامل دارین صحبت کنید و نظرات خودتون رو منعکس کنید.

اگر از این تاپیک استقبال شد یه نتیجه گیری در مورد دانشگاه ها داخل همین پست قرار میدیم که کاربران جدید بهتر بتونن استفاده کنن.

دمتـون گرم
:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: z.bio

Immunity

Well-known member
سلام احسان خان......ممنون بابت خلق این تاپیک!! امیدوارم بچها بخصوص بچهای ارشد استقبال کنن...هم اکنون نیازمند یاری سبزشان هستیم:rose:

ati1408

New member
چه عالی ! بچه ها اگه میشه در مورد هر دانشگاهی که توضیح میدید ، در مورد حدود رتبه های لازم اونجا هم بگید . ممنون از همه

f70i

New member
چه خوب :rose: اگه در مورد خوابگاه هر دانشگاه هم اطلاع دارین اضافه کنید که خوابگاه میدن ؟ نزدیکه یا دوره به دانشگاه ؟ ...

atarod

New member
سلام بچه ها.تایپیک بسیار عالی و مفیدیه.ممنون اقا احسان.
بچه ها پارسال یکی از دوستام با رتبه 43 تربیت مدرس اورد.واقعا موندم چطوری قبول شد؟؟ولی گویا با سهمیه استعداد درخشان پذیرش شد..

Immunity

Well-known member
سلام بنظرمن هرکدوم از بچها معرفی یه دانشگاه رو برعهده بگیره........من روی شهید بهشتی تعصب دارم:dadad4:

atarod

New member
سلام بنظرمن هرکدوم از بچها معرفی یه دانشگاه رو برعهده بگیره........من روی شهید بهشتی تعصب دارم:dadad4:
خب بگو دکتر محمد..گوش میدیم :))))
بچه ها درباره دانشگا ایرانم اگه کسی اطلاعاتی داره بده .سپاس

eeeeeeehsan

New member
ای بابا همه که کسری اطلاعات دارین این چه وضعیشه :)))
خودم شروع می کنم؛

دانشگاه بین الملل یزد

انتخاب کنید به این دلایل:

1. خوابگاه داره
  2. تازه سازه
  3. خوشتیپ و خوب و سرسبزه
  4. تیم اساتید خبره ای رو داره، مدیرگروهش استاد میرغنیه خیلی کارش درسته. علم ایمنیش به کنار، این استاد رو فقط دلت میخواد بشینی پا حرفاش از بس شیرینه.
  5. تجهیزاتش خوبه

انتخاب نکنید به این دلایل:
  1. راهش دوره، فاصله داره از خود شهر یزد، حدود نیم ساعتی باید تو جاده باشین تا برسین به دانشگاه
  2. شهریش ترمی 6 تومن
  3. یزد سه تا آب و هوا داره، تابستون و زمستون و خاکستون، زمستونش قابل تحمله، تابستونش بسی گرم، بهارش و پاییزش هم چون باد و خاک زیاد میشه میگن خاکستون. ولی در کل اگه قراره انتخاب نکنید به خاطر هوای گرم تابستونش انتخاب نکنید، مابقیش قابل تحمله.
  4. اسم بین الملل میاد تو کارت و مدرک فوقتون
  5. شاید زیاد بزرگ نبودن دانشگاهش

دانشگاه شهید صدوقی یزد

از همه لحاظ خوبه؛ سطح علمی، محیط، خوابگاه (تمیزی و ایناش رو از نزدیک ندیم)، دسترسی و رفت و آمد ایناش، رتبه ش هم خوبه تو دانشگاه های تیپ دو نزدیک صدر رنکینگ قرار داره.
فقط دلیلی که انتخاب نکنید شاید این باشه که تابستوناش هواش گرمه.

دانشگاه شهید صدوقی که میدون باهنره، منتها اونجا قسمت مدیریتیشه. واسه ایمنی فکر کنم بلوار دانشجوئه. قسمت پیراپزشکی. آدرس: یزد - بلوار دانشجو - مجتمع آموزشی امام رضا - دانشکده پیراپزشکی
در مورد ارشد ایمنی رو نمیدونم، شاید مثلن یه رشته ای باشه تو ساختمانی که دارن میسازن برگزار کنن، زنگ بزنید بپرسید:
03536240691-4
03536238561
ساختمان جدیدشون بغل دانشگاه آزاده، هنوز خیابونش و اینا اسم نداره. نقشه گوگل
قیمت خونه همه جوره هست، باید بیاید از نزدیک ببینید. بسته به نوع ساختمون متراژش و جایی که میگیری متغیره. به طور میانگین منطقه شهرک دانشگاه که دانشجو خیزه، حدود 3 تومن پیش و 350 اجارست. این واسه زیرزمین 150 متریه، حالا همین متراژ رو طبقه بالا بگیری میشه 450. دوباره خونه کوچیکتر اجاره پایین تر.
خونه فاصله دار هم بازم بستگی داره کجا باشه و چی باشه.. ولی چون قیمت های خونه های شهرک دانشگاه و صفائیه واسه اکثریت مناسبن کسی نمیره مثلن مرکز شهر خونه بگیره و با خط یا تاکسی بره دانشگاه.
ولی دور و بری دانشگاه منطقه "سایت" یکم گرونتره، شاید درحد 50 الی 100 تومن.

استاد ایمنی در مورد پایان نامه اطلاعی ندارم، باید با یه ارشدی ایمنی در تماس باشید. استادای خوبی که استاد خودمم بودن استاد میرغنی و استاد منصوری بودن، استاد منصوری استاد پروازی دانشگاه آزاد قشمه.

خصلت خوب مردم یزد شاید مهمون نواز، شاید مومن بودن. خصلت بد همه خصلت های بدی که تو همه شهرای دیگه هست، منتها بهتون اطمینان میدم به میزان کمتر. شهر یزد چون شهر بزرگی نیست، و همچنین شهر قدیمیه، مردمش مهربون ترن و احساس صمیمیت بیشتری رو باهم دارن.

محیط خود شهر یزد

مردمون خوبین، مهمون نوازن، ما خودمون شهرک دانشگاه میشینیم، شهرک دانشگاه و صفائیه و منطقه سایت محلی دانشجویی و پر امکانات و با صفائیه. مناطق مرکزی و جنوبیش هم خوبه، منتها دانشجو خیز نیست، بیشتر دانشجوها میان طرفای شهرک دانشگاه و صفائیه، چون همه دانشگاه ها اونجان و امکاناتشون اکثرن اونجان، کافی نت و دفترای خدمات فنی و کافی شاپ و متفرقه..
خونه قیمتش ارزونه، اجاره ها متوسطه، شهر امنیه خیالتون راحت، وسایل حمل و نقل و ایناش هم همه جوره همه جاش هست.
منتها هر جا نری آدم بد پیدا میشه، من منظورم کلی بود.
شهر یزد رو میگن دارالعباده، مومنن، ولی مذهبی نیستن. مثلن محرم که میشه اگه دنبال عشق و صفایین باید 13 روز رو بزنید بیرون از شهر، چون هیچجوره نمی تونین ... اگرم اهل عزاداری اینا هستین عزاداری های یزد خیلی خوبه.

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه، سوالی بود بپرسین.
یکی از بچه های اینجا به نام natanaeel داره ارشد تغذیه بین الملل یزد میخونه، توضیحات بیشتر خواستین بگین ازش بخوام بیاد اینجا توضیح بده.

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
خیلی ممنون در مورد توضیحات کامل احسان جان. فقط یه سوالی حدود رتبه برای قبولی ایمنی روزانه و بین الملل یزد رو هم اگر میدونی بگو. خیلی ممنون

atarod

New member
ممنون از توضیحات مفصل..ولی احسان خان چققققد از یزد تعریف کردی نمیخوایم بخریمش ک باباااا :))))
اگه از دانشگا ایرانم اطلاعاتی داری ممنون میشم بگی یا هرکسی ک میدونه.مرسی.
راستی بچه ها تو فیس بوک من بچه های ایمنیو خیلی کم دیدم.شماها هیچکودوم نیستین؟؟؟تو انجمن مجازی اونجا بیشتر بچه های ژنتیک و هماتو و باکتری فعالن..

ati1408

New member
بچه ها من خیلی در مورد دانشگاه های علوم پزشکی کرمان اطلاعات مثل اینکه خوابگاهاشون کجاست و اساتید چجورین ندارم ولی میتونم بگم دانشگاه علوم پزشکی کرمان توی شهره . در مورد رفسنجان هم همین طوره . البته من خودم چند وقت پیش دیدم که توی سایت علوم پزشکی کرمان نوشته بود که دانشگاه بین الملل بم پذیرش ایمنی داره از سال 89. احتمالا پذیرش بین الملل کرمان زیر نظر بم باشه که شنیدم امکانات دانشگاهی خوبی داره چون بعد از زلزله بم از نظر ساختمانی ، به بم رسیدگی خوبی شده. سال پیش هم کرمان بین الملل پذیرش ایمنی نداشته. در مورد شهریه ارشد هم اینو توی سایت زده بود :
مشاهده فایل‌پیوست 7923

eeeeeeehsan

New member
ممنون از توضیحات مفصل..ولی احسان خان چققققد از یزد تعریف کردی نمیخوایم بخریمش ک باباااا :))))
اگه از دانشگا ایرانم اطلاعاتی داری ممنون میشم بگی یا هرکسی ک میدونه.مرسی.
راستی بچه ها تو فیس بوک من بچه های ایمنیو خیلی کم دیدم.شماها هیچکودوم نیستین؟؟؟تو انجمن مجازی اونجا بیشتر بچه های ژنتیک و هماتو و باکتری فعالن..
خب دیگه
__0.0___(1).gif

از دانشگاه ایران اطلاعاتی ندارم، ولی hebe.nurse دانشگاه ایرانه، الآن میگم بیاد توصیفش کنه.

خیلی ممنون در مورد توضیحات کامل احسان جان. فقط یه سوالی حدود رتبه برای قبولی ایمنی روزانه و بین الملل یزد رو هم اگر میدونی بگو. خیلی ممنون
خواهش می کنم.
اینو اطلاعی ندارم. ولی از ناتانائیل می پرسم همینجا میگم.

hebe.nurse

New member
سلام دوستان:sarma:
بچها دانشگاه ایران دانشگاه بسی خوبیست :)
خب چی بگم؟؟
راستش خب تو هر دانشگاهی دانشکده با دانشکده فرق میکنه.باید ببینید اون دانشکده تون چجوریه. مثلا دانشکده پرستاری ایران خب توی دانشکده های پرستاری دیگه قوی بود.اینه که بگم من از دانشکده های دیگه اطلاعی ندارم
دانشگاه ایران تو بزرگراه همت. دقیق کنار برج میلاد و بیمارستان میلاده. جای خوبیه خوش مسیره. غرب تهران میشه.
اگه رشته های پیراپزشکی هستید دانشکده هاتون تو خود دانشگاس و این عالیه چون اونجا وفور نعمته. ی چیزی که تو این دوترمی که بودم خیلی خوشم اومد اینه که دانشگاه خیلی به دانشجوهاش اهمیت میده. واقعا همه امکاناتی در اختیار دانشجوها قرار میده اعم از پژوهشی ، فرهنگی و... .(جشنای دانشگا، اردوهای فرهنگی ، اردوهای خوابگاهها و...)ایجور بگم دانشگاه دست و دلبازیه. به نظرات و انتقادات واقعا اهمیت میدن. کارگاه های آموزشی و پژوهشی همیشه دایره این خیلی عالیه. اساتید خیلی خوبی دارن. من خودم چنتا اساتید این ترمم از پزشکان و متخصصا بودن و به نظرم حرف نداشتن. فقط رتبه بندی دانشگاه ایران پایین کشیده شده که گولشو نخورید چون این رتبه بندی به این خاطره که دانشگاه ایران از تهران جدا شد به همین دلیل خیلی از مقالات و پایان نامه هاشو از دست داد وگرنه از نظر آموزشی بسیار سختگیر و دقیق و با برنامه ان. دانشکده ایمنولوژی تو خود دانشکده پزشکیه و من یبار اونجا رو دیدم ی آزمایشگاه بزرگ داشت. درکل جاش تمیز و شیکه. سرویس دهیش به خوابگاه ها هم خوبه.
ی کتابخونه مرکزی و مرکز اسناد داره که خیلی خوبه. از نظر امکانات ، اینترنت. سایت و پایان نامه ها. عکسشم گذاشتم
اینم بگم چون فعلا دانشگاه ایران دانشجوهاش کمن اینه که از نظر خوابگاه نگرانی نداشته باشید. خوابگاه ها هم بعضیاشون نزدیک دانشگان بعضیام دورن. رشته های ارشد ایمنولوژی پارسال دختراخانوما رو همین خوابگاهی انداختن که منم هستم. که خیلی دوره ولی خوابگاهش خیلی خوبه.
خب اینا شد خوبیاش. واقعا خوبیاش از بدیاش بیشتره. من به شخصه از دانشکده مون و امکاناتش خیلی راضی نیستم بخوام بگم کلی ایراد داره ولی اونایی دانشکده شون خود دانشگاس اصلا ندیدم اعتراضی کنن.
دیگه نمیدونم چی بگم. سوالی داشتید بپرسید جواب میدم
ی چنتا عکس هم دارم از دانشگاه براتون میذارم.

http://upir.ir/khordad94/guest/DSC-0178_e81b9.jpg
http://upir.ir/khordad94/guest/DSC-0179_c5349.jpg
http://upir.ir/khordad94/guest/1426847370986_6d0bd.jpg
http://upir.ir/khordad94/guest/DSC-0180_a91e1.jpg
http://upir.ir/khordad94/guest/1426847372357_dc0c7.jpg

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
بچه ها من خیلی در مورد دانشگاه های علوم پزشکی کرمان اطلاعات مثل اینکه خوابگاهاشون کجاست و اساتید چجورین ندارم ولی میتونم بگم دانشگاه علوم پزشکی کرمان توی شهره . در مورد رفسنجان هم همین طوره . البته من خودم چند وقت پیش دیدم که توی سایت علوم پزشکی کرمان نوشته بود که دانشگاه بین الملل بم پذیرش ایمنی داره از سال 89. احتمالا پذیرش بین الملل کرمان زیر نظر بم باشه که شنیدم امکانات دانشگاهی خوبی داره چون بعد از زلزله بم از نظر ساختمانی ، به بم رسیدگی خوبی شده. سال پیش هم کرمان بین الملل پذیرش ایمنی نداشته. در مورد شهریه ارشد هم اینو توی سایت زده بود :
مشاهده فایل‌پیوست 7923

من کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بودم. خودمم کرمانیم وتقریبا اطلاعاتم خوبه.
خود دانشگاه کرمان تو شهره ولی ته شهره. ولی اصلا نگران نباشید چون سرویس دهی به خوابگاه ها و حتی مراکز شهر داره که عالیه واقعا. چیزی که من تهران به شدت دارم ازش رنج میبرم و تازه قدر کرمان رو میدونم. بچها حتی واسه گردشای شهریشونم از سرویسا استفاده میکردن.
خوابگاه ها هم همش ی چنتا داره. خوابگاه گلستان که مختص پسراس و تو خود دانشگاس . واسه ارشدا ی تعدادی اونجا بودن ی تعدادی رو هم میفرستادن ی خوابگاه کوچیک که اسمشو نمیدونم ولی نزدیکه و سرویسا همه ساعته ازونجا رد میشن.
خوابگاه های دختران خوابگاه بوستان 1 و 2 و 22 بهمن. بوستانا مختص تمام رشته های پیراپزشکیه. اتاقاش 6 نفره اس ولی بزرگ و تراس داره. ی حیاط بزرگ و فضای سبز قشنگی هم داره. این خوابگاه هم به دانشگاه خیلی نزدیکه بدون سرویسم میشه رفت و امد کرد.
خوابگاه 22 بهمن مختص رشته های پزشکی و دندون پزشکیه. اونا بالاشهرن و بسیار جای خوبی هستن اگه بتونید اونجا بیوفتید خیلی خوبه. ولی فاصله شون تا دانشگاه خیلیه. ولی اصلا مهم نیس چون سرویس زیاد داره.
ی چنتا خوابگاه خود گردانم داره که تازگیا دانشجوها جدیدالورود رو میفرستن اونجا که هم هزینه بالایی دارن هم امکانات کم.
کرمان خیلی دانشجو زیاد داره واسه همین خوابگاه های خودگردانش زیاد شدن متاسفانه.
دانشگاه کرمان ی دانشگاه تیپ یکه. اساتید خوبی داره بعضیاشون خیلی سختگیرن بعضیاشونم نه بی برنامه ان اذیت میکنن.
اینم بگم خاک کرمان نمک گیره بیاید همون جا موندگار میشیدآ :tonguesmiley:
دیگه اینکه تعریف از خود نباشه ولی مردم خوبی داره. خونگرم و مهمون نواز و بامعرفت. خیلی ساده و خاکی.:auizz3ffy9vla57584x
ی شهر پر از سوغاتیای خوشمزه و جاهای گردشگری و تاریخیه . تابستونای خیلی گرم و زمستونای با سرمای خیلی خشک. برف و بارونشم بدنیس. درکل آب وهوای غیرمنتظره ای داره مخصوصا تو زمستونا.
اینم بگم دانشگاه کرمان امکاناتش خوبه. ولی از لحاظ فرهنگی اییی بد نیس ولی در حد دانشگاه ایران نیس یکم خسیسه راسش :))
دانشگاه رفسنجانم من خیلی تعریفشو شنیدم. درسته تیپ2 هس چون دانشجو کم داره ولی اساتیدش شنیدم از کرمانم بهترن و سطح اموزشی دانشجوهاش واقعا بالاس. امکاناتشم شنیدم در بعضی رشته ها از کرمانم بهتره. خلاصه دانشگاه خیلی خوبیه . رفسنجان ی شهرستان بزرگه . ی زمانی میخواست مرکز کرمان بشه. خلاصه اونجا برید لااقل ی دل سیر پسته می خورید :))
بازم سوالی بود در خدمتم :rose:

ی چیزی یادم اومد بگم. ارشدای ایمنولوژی تا جایی یادمه کلاساشون تو دانشکده پزشکیه که اونم انتهای دانشگاه شهیدباهنر کرمانه. ی کوچولو با خود دانشگاه فاصله داره. اونجا خیلی قشنگتر و دلبازتر از خود دانشگاس. کلاسا و آزمایشگاه ها هم کنار همن. در کل همه امکانات خوب دانشگاه اونجاس. دیگه همین:)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

ati1408

New member
من کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بودم. خودمم کرمانیم وتقریبا اطلاعاتم خوبه.
خود دانشگاه کرمان تو شهره ولی ته شهره. ولی اصلا نگران نباشید چون سرویس دهی به خوابگاه ها و حتی مراکز شهر داره که عالیه واقعا. چیزی که من تهران به شدت دارم ازش رنج میبرم و تازه قدر کرمان رو میدونم. بچها حتی واسه گردشای شهریشونم از سرویسا استفاده میکردن.
خوابگاه ها هم همش ی چنتا داره. خوابگاه گلستان که مختص پسراس و تو خود دانشگاس . واسه ارشدا ی تعدادی اونجا بودن ی تعدادی رو هم میفرستادن ی خوابگاه کوچیک که اسمشو نمیدونم ولی نزدیکه و سرویسا همه ساعته ازونجا رد میشن.
خوابگاه های دختران خوابگاه بوستان 1 و 2 و 22 بهمن. بوستانا مختص تمام رشته های پیراپزشکیه. اتاقاش 6 نفره اس ولی بزرگ و تراس داره. ی حیاط بزرگ و فضای سبز قشنگی هم داره. این خوابگاه هم به دانشگاه خیلی نزدیکه بدون سرویسم میشه رفت و امد کرد.
خوابگاه 22 بهمن مختص رشته های پزشکی و دندون پزشکیه. اونا بالاشهرن و بسیار جای خوبی هستن اگه بتونید اونجا بیوفتید خیلی خوبه. ولی فاصله شون تا دانشگاه خیلیه. ولی اصلا مهم نیس چون سرویس زیاد داره.
ی چنتا خوابگاه خود گردانم داره که تازگیا دانشجوها جدیدالورود رو میفرستن اونجا که هم هزینه بالایی دارن هم امکانات کم.
کرمان خیلی دانشجو زیاد داره واسه همین خوابگاه های خودگردانش زیاد شدن متاسفانه.
دانشگاه کرمان ی دانشگاه تیپ یکه. اساتید خوبی داره بعضیاشون خیلی سختگیرن بعضیاشونم نه بی برنامه ان اذیت میکنن.
اینم بگم خاک کرمان نمک گیره بیاید همون جا موندگار میشیدآ .
دیگه اینکه تعریف از خود نباشه ولی مردم خوبی داره. خونگرم و مهمون نواز و بامعرفت. خیلی ساده و خاکی.
ی شهر پر از سوغاتای خوشمزه و جاهای گردشگری و تاریخیه . تابستونای خیلی گرم و زمستونای با سرمای خیلی خشک. برف و بارونشم بدنیس. درکل آب وهوای غیرمنتظره ای داره مخصوصا تو زمستونا.
اینم بگم دانشگاه کرمان امکاناتش خوبه. ولی از لحاظ فرهنگی اییی بد نیس ولی در حد دانشگاه ایران نیس خسیسه راسش یکم :))
دانشگاه رفسنجانم من خیلی تعریفشو شنیدم. درسته تیپ2 هس چون دانشجو کم داره ولی اساتیدش شنیدم از کرمانم بهترن و سطح اموزشی دانشجوهاش واقعا بالاس. امکاناتشم شنیدم در بعضی رشته ها از کرمانم بهتره. خلاصه دانشگاه خیلی خوبیه . رفسنجان ی شهرستان بزرگه . ی زمانی میخواست مرکز کرمان بشه. خلاصه اونجا برید لااقل ی دل سیر پسته می خورید :))

به به ! هبه جان همشهری دراومدیم ! واقعا خیلی خوشحالم ! :(40):
اطلاعات دقیق و عالی دادی ! در مورد آب و هوا هبه جان کاملا درست میگه . کرمان هواش خیلی غافلگبر کننده س . مثلا همین الان داره باد خنک بیرون میاد و هوا مثل هوای وسطای پاییز شده در حالی که الان اولای خرداده! من راستش چون خودم کارشناسیم کرمان نبودم برای همین خیلی از وضعیت دانشگاه های کرمان اطلاع ندارم . از هبه جان ممنون بابت اطلاعات خوبش :riz304:

hebe.nurse

New member
به به ! هبه جان همشهری دراومدیم ! واقعا خیلی خوشحالم ! :(40):
اطلاعات دقیق و عالی دادی ! در مورد آب و هوا هبه جان کاملا درست میگه . کرمان هواش خیلی غافلگبر کننده س . مثلا همین الان داره باد خنک بیرون میاد و هوا مثل هوای وسطای پاییز شده در حالی که الان اولای خرداده! من راستش چون خودم کارشناسیم کرمان نبودم برای همین خیلی از وضعیت دانشگاه های کرمان اطلاع ندارم . از هبه جان ممنون بابت اطلاعات خوبش :riz304:

ای جانم :smilies-azardl (113
آره یجورایی همیشه 4 فصله. من لنگه مردم شهرمونو هیچ جا ندیدم. از وقتی ازش دور شدم بیشتر قدرشو میدونم و حاضرم از موقعیتای خوب تهران و جاهای دیگه بزنم ولی شهر خودمون بمونم. ی عاااااااالمه عاشقشم :(40): دلم واسه سوغاتیامونم ی ذره شده :((

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
ای جانم :smilies-azardl (113
آره یجورایی همیشه 4 فصله. من لنگه مردم شهرمونو هیچ جا ندیدم. از وقتی ازش دور شدم بیشتر قدرشو میدونم و حاضرم از موقعیتای خوب تهران و جاهای دیگه بزنم ولی شهر خودمون بمونم. ی عاااااااالمه عاشقشم :(40): دلم واسه سوغاتیامونم ی ذره شده :((
وای عزیزم! کاملا درست میگی ! من خودم 4 سال کارشناسی م رو شهر دیگه ای بودم ولی صفای مردم شهرم رو اصلا توی مردم اونجا ندیدم . انگار اونجا همه غریبه بودن برام. الان واقعا راحت ترم:rolleyessmileyanim:
غصه نخوریا ! من به جای تو هم سوغاتی خوشمزه می خورم جات رو هم کلی خالی میکنم :smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
دست هبه عزیز درد نکنه، توضیحات بسیار خوب و جامعی رو دادی، اصلن هم تعریف نکردی از کرمان :tonguesmiley:

مثل اینکه من باید دونه دونه بچه ها رو بیارم اینجا از دانشگاه هاشون بگن واسمون :|
خب عطارد حالا نوبت توئه، یالا شروع کن به تعریف کردن از شهرتون و دانشگاهاش :)

bahar.zr93

New member
تعریف از خود نباشه... ما (یعنی من و Avid) کارشناسی سمنان بودیم. اگه خدا بخواد ارشد هم می مونیم همین جا. بس که شهر خوبیه... نزدیک تهران نیست که هست، تو مسیر جاده اصلی تهران_ مشهد نیست که هست،
دانشجوهاش ماه نیستن که هستن... واللا!

این اطلاعات کپی شده از سایت دانشگاه: البته پارسال 2 نفر بیشتر نگرفتن!!

متعاقب تاسیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در سال 1367 و آغاز پذیرش دانشجویان رشته پزشکی، تدریس دروس گروه ایمونولوژی تا قبل از سال 1373 توسط اساتید مدعو انجام می شده است. از سال 1373 با شروع بکار آقایان دکتر پرویز کوخایی و آقای بیژن صدیقی مقدم در دانشگاه، در مجموعه گروه میکروب شناسی – ایمونولوژی ادامه ارائه خدمات آموزشی در این شاخه از دانش پزشکی ممکن گردید. در سال 1387 سر کار خانم دکتر پاک نیز به اعضاء هیات علمی گروه افزوده شد. تا این گروه علاوه بر فعالیتهای پژوهشی و تشخیصی، تدريس دروس ایمونولوژی دانشجویان پزشکی و علوم آزمایشگاهی دروس مرتبط را در رشته های پرستاری، مامایی، و هوشبری نيز پوشش داده شود. از مهرماه سال 1388 گروه بصورت، گروه مستقل ایمونولوژی مورد تائید دانشگاه و با صدور اولین حکم، مدیریت گروه به آقای دکتر پرویز کوخایی واگذار شد. در تاریخ 2/10/1387 درخواست تاسیس مقطع کارشناسی ارشد ایمونولوژی توسط گروه تنظیم و از طریق ریاست وقت دانشگاه به وزارت متبوع ارسال گرديد.از سال 1388 تلاش برای تجهیزگروه به امکانات تخصصی آزمایشگاهی با جدیت دنبال و گروه برای پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی بطور نسبی کسب آمادگی نمود.
در تاریخ 2/3/1389 اعضائ هیات بورد ایمونولوژی وزارت بهداشت ازامکانات گروه بازدید در یک نشست مشترک با ریاست وقت دانشکده پزشکی ( سرکار خانم دکتر مهر علیزاده ) شرکت و گزارش خود به شورائ گسترش وزارت بهداشت ارائه کرددند. از تاریخ 19/5/1389 با موافقت شورا گسترش دانشگاههای وزارت بهداشت و درمان دوره کارشناسی ارشد رسما گروه با پذیرش پنج دانشجو شروع بکار نمود. پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در سال 1391 ( هشت نفر) و سال 1392( هشت نفر) ادامه یافت.

در حال حاضر دروس ذیل توسط اعضائ گروه ارائه می شود
1- درس ایمنولوژی تئوری رشته پزشکی عمومی
2- درس ایمنولوژی عملی رشته پزشکی عمومی
3- درس ایمنولوژی تئوری رشته دندان پزشکی عمومی
4- درس ایمنولوژی عملی رشته دندانپزشکی عمومی
5- درس ایمنولوژی تئوری رشته علوم آزمایشگاهی
6- درس ایمنولوژی عملی رشته علوم آزمایشگاهی
7- درس ایمنولوژی عملی و تئوری رشته پرستاری
8- درس ایمنولوژی عملی و تئوری رشته اتاق عمل
9- بیولوژی سلولی و مولکولی دوره کارشناسی ارشد رشته فیزیولوژی
10- بیولوژی سلولی و مولکولی دوره دکتری رشته فیزیولوژی
11- زبان تخصصی رشته علوم آزمایشگاهی
12- ایمونولوژی پیشرفته دوره دکتری بیوتکنولوژی
13- ایمونولوژی مولکولی دوره دکتری بیوتکنولوژی
14- ایمونولوژی 1 دوره کارشناسی ارشد ایمونولوژی
15- ایمونولوژی 2 دوره کارشناسی ارشد ایمونولوژی
16- روشهای آزمایشگاهی در ایمونولوژی دوره کارشناسی ارشد ایمونولوژی
17- سمینار دوره کارشناسی ارشد ایمونولوژی
18- پایان نامه دوره کارشناسی ارشد ایمونولوژی
روش تحقیق دوره کارشناسی ارشد ایمونولوژی

اگه سوال خاصی مد نطرتون هست درباره دانشگاه و محلش و اینا یا خود سمنان، بپرسین من بیشتر توضیح بدم.

- - - Updated - - -

این سایت دانشکده پزشکی:

http://medicine.semums.ac.ir

سلام. کاش بچه ها مینوشتن دانشگاه روزانه هست یا بین الملل ؟؟
آخرین رتبه ای که اونجا در آمده هم بگین خیلی عالیه
:smiliess (4):
خب منم به معرفی ارشد ایمنی دانشگاهی که کارشناسی اونجا بودم می پردازم : دانشگاه علوم پزشکی اهواز (فقط روزانه داره)

اطلاعات کلی : دانشگاه در منطقه گلستان شهر اهواز قرار گرفته..فک کنم تا رتبه 100هم بگیره. به غیر از خوزستانی ها، معمولا بچه های لرستان و استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد دانشجوهای این دانشگاه هستن.دانشگاه تیپ 1 محسوب میشه!

مزیت ها :

1. مردمش خونگرمن:28:
2.خوابگاه هاش از نظر جا مشکلی نداره! فک نکنم بی خوابگاه بمونید
3.خانم ها در خوابگاه گلستان(داخل خود دانشگاه) و آقایان در خوابگاه صدف(5 دقیقه فاصله تا دانشگاه) مستقر میشن!ساختمون خوابگاه هم قدیمی نیست!
4.سرویس دهی خوبی داره و سرویس همیشه هست. غذای سلف دانشگاه هم خوب هست.
5. دانشگاه تیپ 1 هست ولی اخیرا میخواستن بندازنش تیپ 2 / قسمت ایمنی شناسی یه ساختمون 2 طبقه کلنگی روبه روی دانشکده قدیم پزشکی هست که البته دربش اتوماتیک هست و حس خوبی یه آدم دست میده

disadvantage(ببخشید فارسیش رو پیدا نکردم)

1.کادر علمی متوسط روبه خوبی داره! امکاناتش و دستگاهاش میگن ضعیفه! مثل باقی چیزای خوزستان! دکترا هم نداره!
2.دانشگاه زیاد اهل کار فرهنگی و اردو و از این بساطا نیست!
3.در مورد شهر اهواز :
واقعا از زیادی جمعیت داره می ترکه! شهرش واقعا آلوده هست و متاسفانه امنیت اصلی ترین چالش این شهر محسوب میشه. روزایی که گرد و خاکه دیگه نور علی نور میشه!
گردوخاکی که اهواز میاد خیلی ناجوره(بچه ها اینها رو بهتون میگم تا با آمادگی کامل به شهر اهواز بیاید و اصلا قصد توهین به مردم خونگرم خوزستان و اهواز رو ندارم)
air.jpg

4. گرما ، گرما ، گرما . مورد داشتیم آبادانیه رفته جهنم، گفته : هـــــا وُلِک، چـــه خنکـــه !!! . جدا میگم گاهی وقتا به بالای 55 درجه هم میرسه تیر ماه

بالا