نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی اردیبهشت 94

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

سلام، به نظر من فیزیولوژیش سخت بود ولی زبان و زیستش خوب، بیوشیمی هم من کلا زیاد نخونده بودم پس بهتره بقیه نظرشونو بگن

درصدهاتون چند بوده چرا اینقدر بچه های فیزیولوژی فعالیتشون کمه این تخمین رتبه چطوریه؟

سلام، به نظر من فیزیولوژیش سخت بود ولی زبان و زیستش خوب، بیوشیمی هم من کلا زیاد نخونده بودم پس بهتره بقیه نظرشونو بگن
درصدهاتون چند بوده چرا اینقدر بچه های فیزیولوژی فعالیتشون کمه این تخمین رتبه چطوریه؟

gostantanie

New member
سلام دوستان فیزیولوزیست
بازم ک اینجا سوت و کوره
پس کی میاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gostantanie

New member
سلام بچه ها
من فیزیولوژی جانوری اردبیل قبول شدم
شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی کجا قبول شده؟؟

سلام . شاید جاش اینجا نباشه ولی حالا که این تایپیک رو بورس هستش میخاستم بپرسم رشته ی فیزیو بازار کارش چطوره؟واقعا بازار کار داره ؟حقوقش چطوره؟
حتما باید دکترا گرفت؟؟

ارزش داره من با لیسانس پیراپزشکی( هوشبری) این رشته رو بخونم؟

gostantanie

New member
سلام . شاید جاش اینجا نباشه ولی حالا که این تایپیک رو بورس هستش میخاستم بپرسم رشته ی فیزیو بازار کارش چطوره؟واقعا بازار کار داره ؟حقوقش چطوره؟
حتما باید دکترا گرفت؟؟

ارزش داره من با لیسانس پیراپزشکی( هوشبری) این رشته رو بخونم؟
سلام.دوست عزیز
رشته شما ک بازار کارش خوبه
درسته این حرف تکراریه ولی این به علاقه و هدفتون بستگی داره..اول باید بدونین که چی میخاین..بعد براش برنامه ریزی بکنین
فیزولوژی یه رشته تحقیقاتیه و به نظر من یه رشته ای هست ک خیلی کارا میشه توش انجام داد ینی جای مانور زیادی داره...دستت بازه
اگه شما تو هر رشته ای ک باشین ...اونو جدی بگیرین و با علاقه بخونین..هم کار پیدا میکنین هم به هدفتون میرسین
هیچ چیز قطعی وجود نداره...چون معلوم نیس دو سال دیگ چه اتفاقی بیفته
شما دنبال علاقتون برین و توش بهترین باشین

بالا