اطلاعیه شماره 5 مرکز سنجش

skyy

New member
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تورو خدا یکی بگه قضیه این اطلاعیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
:smiliess (2):
:33:

پيرو اطلاعيه شماره 3 درخصوص طرح نيروي انساني ، باعنايت به سؤالات مكرر مشمولين طرح نيروي انساني متقاضي شركت در آزمون كارشناسي ارشد 91 مي رساند ، دانشجوياني كه سال گذشته بعنوان دانشجوي ترم آخر شركت كرده اند به شرطي كه در زمان ثبت نام در آزمون يك سال از تاريخ فراغت از تحصيل آنان نگذشته باشد مي توانند در آزمون سال 91 شركت نمايند . بديهي است افرادي كه خدمات قانوني خود را شروع نموده اند پس از قبولي در آزمون مي توانند از خدمت ترخيص شوند . درصورت تمايل و با توافق محل خدمت قادر خواهند بود به خدمات قانوني خود ادامه دهند .

آخرین ویرایش:

Ebi

New member
انگاری مشکل بچه ها حل شد.تبریک میگم.هر کی طرحشو شروع کرده باشه میتونه بدون تموم شدن کنکور بده و اگه قبول شد بره.

المی

New member
انگاری مشکل بچه ها حل شد.تبریک میگم.هر کی طرحشو شروع کرده باشه میتونه بدون تموم شدن کنکور بده اگه قبول شد بره.
نه ابی جان.برا یه عده حل شد.اونایی که یکسال از تاریخ فارغ التحصیلی نگذشته باشه.خیلی قانون چرتیه:13::13::13::13:

المی

New member
باز خوبه واسه کسایی که حین طرحن.حقشون خورده نمیشه.
چرا من حین طرحیم و نمیتونم ارشد بدم.سه ماه بعد شروع دانشگاها طرحم تموم میشه.علتش هم تنبلی خود وزارته که زیاد پشت طرحی موندیم.ای روزگاااااااااار:sad:

sky

New member
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تورو خدا یکی بگه قضیه این اطلاعیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
:smiliess (2):
:33:

پيرو اطلاعيه شماره 3 درخصوص طرح نيروي انساني ، باعنايت به سؤالات مكرر مشمولين طرح نيروي انساني متقاضي شركت در آزمون كارشناسي ارشد 91 مي رساند ، دانشجوياني كه سال گذشته بعنوان دانشجوي ترم آخر شركت كرده اند به شرطي كه در زمان ثبت نام در آزمون يك سال از تاريخ فراغت از تحصيل آنان نگذشته باشد مي توانند در آزمون سال 91 شركت نمايند . بديهي است افرادي كه خدمات قانوني خود را شروع نموده اند پس از قبولي در آزمون مي توانند از خدمت ترخيص شوند . درصورت تمايل و با توافق محل خدمت قادر خواهند بود به خدمات قانوني خود ادامه دهند .
دوست عزیز من خودم خبر دقیق دارم که هر کسی که در حال گذراندن طرح باشه هم میتونه ازمون بده.اگه قبول شد مرخصی میگیره. یعنی اگه خدای نکرده قبول نشیم امسال اگه بریم طرح نگرانی نداریم:thumbsupsmileyanim:

بالا