نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

biosta

Well-known member
با سلام
خدا قوت
داوطلبان کنکور ارشد آمارزیستی در این انجمن در رابطه با کنکور سال94 نظر بدهید.

iran4131

New member
عالی بود از فردا برای سال آینده برنامه میریزم و سعی میکنم تا مهرماه چندتا درس تخصصی رو بخونم
منابع و چارت مطالعاتیم حاضره فقط مونده محاسبه مقدار مطالعه هفتگی و ماهانه
خسته نباشید خیلی ممنون از تمام دست اندر کاران سایت و تشکر از بچه هایی که برای پاسخ به سوالات سالهای گذشته زحمت کشیده اند

prinses

New member
سلام
بدک نبود هنوز تصحیح نگردم اگه غلط زیاد نداشته باشم قبولم، رو حساب سال پیش میگم

biosta

Well-known member
با دانشجویان آمارزیستی که صحبت می کردم
فرمودند به شما بگویم حال که کنکور تمام شده
کار با نرم افزار را شروع کنید و در تابستان spss و r یا sas را کار کنید.

prinses

New member
مرسی از راهنمایی ، چشم حتما، نرمافزارم دارم مال طرح
ساعت 3 تا 5:40 بود

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
سلام به همه
باورم نمیشه که تموم شد! چه خوب شد که امسال کنکورو زودتر برگزار کردند!:thanks:

یه کم از سالهای پیش سخت تر بود. یعنی شکل سوالها به نظر آشنا میومد ها ولی وقتی حل میکردی میدیدی که پیچوندن سوالو!
یکی از سوالهای کاربردی همون که در مورد توزیع پواسون بود، غلط بود! جواب میشد 16 که اصلا تو گزینه ها نبود!:idea_majidonline:

ولی در کل بد نبود. البته تعداد غلطهاست که تعیین کننده ست!
کلیدها بیاد ببینیم چیکار کردیم!

هر کی از کلیدها خبردار شد بگه لطفا! آیا سنا کلیدها رو میده از فردا؟

faAl

New member
دوستان من حس میکنم مثل آدمی هستم که دوباره خدا بهش زندگی داده (مثل اینا که از کما در میان)و الان که برگشته کلی کار داره که میخاد انجام بده

کار
ورزش
مطالعه درباره نظام هستی و نگرش به این دنیا(که جرقه اش از سخنرانی استاد رائفی پور با عنوان "مدیرت زمان" خورده)
و از همه مهمتر خانواده
و.
.
.
در کل خوشحالم و نتیجه آزمون رو اینبار از ته قلب به خدا سپردم
به قول امام خمینی " ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه!!!!"
میدونم که توی این ماهها به وظیفه ام عمل کردم
یا علی

asman1368

New member
سلام
از همه دوستانی که تو این مدت در این انجمن کمکم کردند خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم هرجایی که خیر و صلاحشونه قبول بشوند
من از ریاضی ها 9 تا جواب دادم از امار ریاضی 11 تا و از امار کاربردی ها 23 تا و زبان هم صفر
به نظرتون احتمال قبولی هست؟
درصدها را چطوری میشه حساب کرد؟

fateme5

New member
بیوستا لطفا در مورد کلیدهای سنا و دکتر خخخ لیلی اگه اطلاعی دارن بهمون بگین.(لینکی که گذاشتین، رشته آمارزیستی رو نداره)

و اینکه در مورد سوالهای غلط، آیا ما باید کاری بکنیم؟ بچه ها میگفتن باید اعتراض بدیم که غلطها رو حذف کنن! یعنی خودشون حذفش نمیکنن اگه اعتراض ندیم؟؟

آخرین ویرایش:

parasto104

New member
سلام
من که برای قبولی نخوندم و زیاد مهم نبود برام کنکور
اما دعا میکنم اونایی که میخوان مهر سر های زیستی باشن قبول بشن و موفق تر از همیشه باشند

fateme5

New member
شما که برای کنکور نخوندین، انشاءالله برا سال بعد خوب بخونین

و برای ما که امسال برای کنکور خوندیم دعا کنید قبول شیم! والا!

biosta

Well-known member
بیوستا لطفا در مورد کلیدهای سنا و دکتر خخخ لیلی اگه اطلاعی دارن بهمون بگین.(لینکی که گذاشتین، رشته آمارزیستی رو نداره)

و اینکه در مورد سوالهای غلط، آیا ما باید کاری بکنیم؟ بچه ها میگفتن باید اعتراض بدیم که غلطها رو حذف کنن! یعنی خودشون حذفش نمیکنن اگه اعتراض ندیم؟؟

سلام
کلید را از سایت سنجش پزشکی پیگیری کنید
اگر در مورد سوالی درخواست تجدید نظر نکنید عده ای دیگر این کار را خواهند کرد.
بالاخره هستند کسانی چنین کنند.

biosta

Well-known member
سلام
از همه دوستانی که تو این مدت در این انجمن کمکم کردند خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم هرجایی که خیر و صلاحشونه قبول بشوند
من از ریاضی ها 9 تا جواب دادم از امار ریاضی 11 تا و از امار کاربردی ها 23 تا و زبان هم صفر
به نظرتون احتمال قبولی هست؟
درصدها را چطوری میشه حساب کرد؟
دوست گرامی
نمره ی شما 129 می شود به لینک زیر مراجعه کنید تا نمره ی خود را با رتبه ی قبولی های سالهای قبل بسنجید
توجه داشته باشید که بعد از آمدن کارنامه متوجه می شوید نمره ی شما خیلی کمتر از این خواهد بود مثلا 105
بهرحال امید به قبولی به عنوان نفرات آخر وجود دارد
باید صبر کرد و امیدوار بود.
ضمنا اگر مکان قبولی مهم نیست تمام کدرشته ها را با ترتیب اولویتی که برای خودتان در نظر دارید بزنید .

biosta

Well-known member
من زبان اصلا جواب ندادم و از 70تای اول دفترچه 52تا رو زدم. اگه همه ی اونهایی که زدم درست باشه، درصدهام اینجوری میشه:
ریاضی 50
آمارریاضی75
کاربردی80

(5تا ریاضی، 15تا آمارریاضی، 32تا کتربردی)

از 52تایی که زدم، 43تا رو بااطمینان زدم و 9 تای دیگه رو در دور دوم جواب دادم که این 9تا رو هم با اطمینان بیشتر از 50درصد جوابشون دادم.

ممنون میشم اگه رتبه مو در خوشبینانه ترین حالت و بدبینانه ترین حالت بگین

سلام
خوب جواب دادید
کلید نهایی که آمد بعد بهم بگویید که از 70 تا چند تا را درست و چند تا غلط ج دادید
اما با این توصیفی که فرمودید اگر به درصد ها و رتبه های سالهای قبل نگاه کنید که در لینک زیر در دسترس است
می توانید وضعیت خودتان را بخوبی بسنجید
اما اگر نظر من را بخواهید نمره ی شما را حدود 125 تخمن می زنم
که این نمره با توجه به همان نمرات سالهای قبل تخمین زده میشود.
البته می دانید که همه ی اینها حدودی است و فاصله اطمینانی به اندازه ی 40 تا برای رتبه تان در نظر می گیرم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fateme5

m.g.h

New member
سلام به همگی خسته نباشید.من کنکورو تموم کردم همون 5:40راه افتادم رفتم یه مسافرت یه روزه البته یه خرده بیشترازیه روزرفتم پیش دوستام وحسابی خستگی کنکوردر رفت.درموردکنکورم بگم که 9تاریاضی زدم 16تا آمارریاضی 32تازبان متاسفانه 16تاهم روشهای آماری درکل راضی بودم بخاطرمشکلات وحشتناکی که پیش روداشتم ازشهیدشدن دامادمون گرفته تایه سری مشکلات واقعابدنتونستم روشهای آماری روخوب بخونم.ازخانم فاطمه وخانم پرستو تشکرویژه دارم که زحمت کشیدن سوالهای سالهای قبل روفرستادن تاصرفه جویی بشه تووقت.درکل بااین وضعیتی که امسال برام پیش اومده بودخیلی راضی ام.درضمن یه سوال کسی ازشهریه ی شبانه رشته مون خبرداره چون اگه روزانه قبول نشم میخوام شبانه بزنم من باعلاقه ی بسیارزیادی اومدم سمت رشته آمارزیستی و دوس دارم ادامه بدم.خواهشادعاکنیدمنم قبول شم.

بالا