مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 95

love virology

New member
درود بر عاشقان ویروس شناسی با اجازه ادمین گرامی و دوستان بزرگتر از خودم و تمام برو بچه های قدیمی تاپیک جدید رو بنا میکنم امیدوارم این فضا جایی باشه برای تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات شما دوستان منتظر حضور یکایک شما عزیزان هستیم چه سال اولی ها چه کسانی که قبول شدند امیدوارم امسال با قدرت هرچه تمام تر به جلو حرکت کنیم و از تجربیات هم به نحو احسنت بهره ببریم امسال درسته سال ما نبود ولی ما می توانیم به امید پیروووووزی و شاد کامی تمامی دوستان

sara77

New member
ینی من خراااااااااااااااااااااااااابه این همه انگیزتم به خدا
واقعاااااااااااااااااااا افرین
من اوقم میگیره از خوندن واقعا اعصاب میخاد

vet lab sciences

New member
از الآن زوده برا ارشد 95، از واپسین روزهای بهاری استفاده کنید.

با این سوالات ویروس ثابت کردن یک دور خوندن هم زیاده! تست حفظ کن بیا 100 بزن!!

b.nafas

New member
دوست گرامی / پایه ویروس قوی هستیم / سلولی میخایم دریابیم زبان / درسته ویروس امسال مارو غافل گیر کرد با سادگیش ولی ما نباید زمان از دست بدیم

به احتمال زیاد من هم می خونم . ..البته از الان نه اصلا ....به نظرم نباید ویروس رو ساده بگیریم چون شاید مثل باکتری سخت شد ..بچه ها لطف میکنین بهترین منابع رو بگید برای تهران فقط . دیگه امسال نمی خوام از رو بخونم چون فایده نداره ..مرسی

Ashvini

New member
منم به اميد خدا ميخوام شروع کنم...امسال که کنکور ندادم.
موندم ک ل ا س برم يانه?سلولي و ايمني و زبان نگرانم کرده...
البته فعلا خيلي کم و سبک ميخونم.

آخرین ویرایش:

moein1369

New member
درود.ما که یا میریم سربازی یا قبول میشیم..... ولی دوستان.فقط اگر کلاسی می خواید برید اون زبانه....حالا این حرف من مطلق که نیس.ولی باقیشو بدون رفتن میشه درصد خوبی زد. اگر کمکی هم باشه من دریغ نمی کنم.چون این سایت و بچه هاش واقعا تو مسیر کنکور ارشد کمکم کردن.و آدم کمک دیگرانو نباید فراموش کنه...

vet lab sciences

New member
به نظرم کلا.س نرید، دروس محاسباتی نداریم که نیاز به کلا.س رفتن باشه، اما آزمون های آزمایشی رو برای نظم بخشیدن به خوندنتون شرکت کنید. منم إن شاء الله امسال برای آزمون های آزمایشی ثبت نام می کنم.

vet lab sciences

New member
سلام بچه ها من تازه با این انجمن آشنا شدم امسال کنکور دادم نمیدونم قبولم یا نه.......فقط انگلو خوب زدم بالای 90 درصد بقیه بین 10 تا 20 گیجم میخوام شروع کنم نمیدونم چیکار باید کنم وگرنه میرم خدمت که اگه دفترچه رو تیر پست کنم میافتم دیماه......یکی نجاتم بده انگل هرجا قبول شم میرم شما تاحالا بااین شرایط مواجه شدین؟؟؟؟؟؟؟؟///؟؟

سلام. چی بگم والا برادر. منم تا حدودی شرایط شما رو برای کارشناسی ناپیوستم داشتم ولی با این تفاوت که 6 ماه از فرجه فراغت تا سربازیم مونده بود و درصدام هم برای بیشتر دروس یکسان و میانه بود.
حالا نمیدونم ارشد انگل رو تموم کردی (چون آخه زدی ارشد) یا کارشناسی هستی و در آخرای فرجه هستی! ای کاش زبان رو هم بالا میزدی، ولی خب به هر حال کاری نکن و صبور باش تا اعلام نتایج اولیه و آگاه شدن از ظرفیت ها و رتبت. إن شاء الله که قبولی.

vet lab sciences

New member
درود.ما که یا میریم سربازی یا قبول میشیم..... ولی دوستان.فقط اگر کلاسی می خواید برید اون زبانه....حالا این حرف من مطلق که نیس.ولی باقیشو بدون رفتن میشه درصد خوبی زد. اگر کمکی هم باشه من دریغ نمی کنم.چون این سایت و بچه هاش واقعا تو مسیر کنکور ارشد کمکم کردن.و آدم کمک دیگرانو نباید فراموش کنه...

درود. صد در صد که قبولی به امید خدا. به نظرم زبان هم کلا.س نمیخواد، لااقل برا ارشد ولی برای تافل و آیلتس خوبه، کمک کننده هست.
م.ع.ی.ن جان من هم جزو اون بچه ها بودم آیا؟! (قسمت سبز رنگ):sarma:

moein1369

New member
درود. صد در صد که قبولی به امید خدا. به نظرم زبان هم کلا.س نمیخواد، لااقل برا ارشد ولی برای تافل و آیلتس خوبه، کمک کننده هست.
م.ع.ی.ن جان من هم جزو اون بچه ها بودم آیا؟! (قسمت سبز رنگ):sarma:

درود.بله شما هم کمک کردید.اما به خدا قسم هر کس جای من بود و تو اوج خوندن بهش فشار روحی وارد می شد محال بود بره سر جلسه.تقدیر من همیشه با درد و رنج بوده.ایشاا.. کمک بچه ها کنم. به پاس کمک هاشون.سپاس از همه تون.

vet lab sciences

New member
درود.بله شما هم کمک کردید.اما به خدا قسم هر کس جای من بود و تو اوج خوندن بهش فشار روحی وارد می شد محال بود بره سر جلسه.تقدیر من همیشه با درد و رنج بوده.ایشاا.. کمک بچه ها کنم. به پاس کمک هاشون.سپاس از همه تون.

درود. والا همه به نحوی با مشکلاتی (همین اشاره سربسته) که شما گفتید، دست و پنجه نرم می کنیم، حالا یکی کمتر و یکی بیشتر مثل من و شما.

از طرفی خب برادر، تو این جور مواقع نباید به دور خودت حصار بکشی، میومدی بیشتر تو انجمن ویروس فعالیت می کردی، درد و دل هاتو تا یه حدی میریختی بیرون، با هم اختلاط می کردیم، مزاح می کردیم، گفتگوی علمی می کردیم، اخبارای روز ویروس رو میذاشتی تا ما هم استفاده ای کرده باشیم و هزار کار مفید دیگه که بت کمک می کرد تا فشار روحی وارده alleviate بشه.

حتی من یادمه تو تاپیک مطالعه ویروس 94 دو سه سری ازت یاد کردم تا تشویق بشی و بیای با همدیگه باشیم که دیدم نه واکنشی نشون نمیدی!!
حالا الآن برات درخواست دوستی می فرستم تا وقتی که رفتی ارشد ما رو هم یادت باشه.:ad54ad:

moein1369

New member
درود. والا همه به نحوی با مشکلاتی (همین اشاره سربسته) که شما گفتید، دست و پنجه نرم می کنیم، حالا یکی کمتر و یکی بیشتر مثل من و شما.

از طرفی خب برادر، تو این جور مواقع نباید به دور خودت حصار بکشی، میومدی بیشتر تو انجمن ویروس فعالیت می کردی، درد و دل هاتو تا یه حدی میریختی بیرون، با هم اختلاط می کردیم، مزاح می کردیم، گفتگوی علمی می کردیم، اخبارای روز ویروس رو میذاشتی تا ما هم استفاده ای کرده باشیم و هزار کار مفید دیگه که بت کمک می کرد تا فشار روحی وارده alleviate بشه.

حتی من یادمه تو تاپیک مطالعه ویروس 94 دو سه سری ازت یاد کردم تا تشویق بشی و بیای با همدیگه باشیم که دیدم نه واکنشی نشون نمیدی!!
حالا الآن برات درخواست دوستی می فرستم تا وقتی که رفتی ارشد ما رو هم یادت باشه.:ad54ad:

درود. والله چی بگم. فقط میدنم تو ای کشور هرکی بخواد با وجدانش زندگی کنه باید منتظر هر مصیبتی باشه....دلیل اینکه واکنشی نشون نمیدادم این بود که 4 سال لیسانس یا خودم دنبال حاشیه بودم یا حاشیه دنبالم بود.لامصب ولم نمی کرد. درسم که کلا تعطیل..:smiliess (8): بهر حال. من که بیشتر از کمک ها استفاده کردم.حالا اگر واقعا کاری از دستم بر بیاد دریغی نمی کنم.

alireza-ja

New member
انشاالله که ویروس شناسامون هم به جمه برگزار کنندگان آزمونهای ویروس شناسی در انجمن هرچند بطور مختصر بپیوندند.

اساتید خوبی در زمینه ویروس داریم چه خوب که آستین ها رو بالا بزنید.

vet lab sciences

New member
انشاالله که ویروس شناسامون هم به جمه برگزار کنندگان آزمونهای ویروس شناسی در انجمن هرچند بطور مختصر بپیوندند.

اساتید خوبی در زمینه ویروس داریم چه خوب که آستین ها رو بالا بزنید.

به قربان قلب رئوفت علیرضا جان.:painting:

Ashvini

New member
جقد اینجا سوت و کوره:sadsmiley: دلمون گرفت...
کجان بچه های علوم آزمایشگاهی 3..

من تو این 15 روز فقط اینا رو خوندم...
باکتری تاریچه و ساختمان غشا که هنوز ساختمان تموم نشده و کار داره...
ویروس فعلا مقدماتشم
ایمونو کلیات و آنتی ژن
اما سلولی و مولکولی فصل 1 و 2 و 3 کتاب برای کنکور رو خوندم یعنی غشا و اندامک...اما بعد از خوندن این 3 فصل دو دل شدم که این کتاب جواب میده یا نه...؟؟؟؟

زبان هم که دارم لغت میخونم.

vet lab sciences

New member
هی روزگار! من هم از داوطلبین ارشد 95 هستم ولی چقدر زود میگذره!:sad: انگار همین دیروز بود داشتم شروع می کردم زیست مولکولی خوندن و ویروس. یکسال گذشت... :dadad4:

roya.

New member
جقد اینجا سوت و کوره:sadsmiley: دلمون گرفت...
کجان بچه های علوم آزمایشگاهی 3..

من تو این 15 روز فقط اینا رو خوندم...
باکتری تاریچه و ساختمان غشا که هنوز ساختمان تموم نشده و کار داره...
ویروس فعلا مقدماتشم
ایمونو کلیات و آنتی ژن
اما سلولی و مولکولی فصل 1 و 2 و 3 کتاب برای کنکور رو خوندم یعنی غشا و اندامک...اما بعد از خوندن این 3 فصل دو دل شدم که این کتاب جواب میده یا نه...؟؟؟؟

زبان هم که دارم لغت میخونم.

زبان چي ميخونيد؟؟؟؟؟؟؟

بالا