مدرسه تابستانی انستیتو پاستور

et94

New member
سلام...تابستان 94 انستیتوپاستور برای ششمین بار کارگاه های آموزشی برگزار می کند.
من تابستان 93 شرکت کردم..نسبت به رویان( رویان هم رفتم) که خیلی بهتره..نحوه برگزاری و کیفیتش...قیمت هاشم از برگزار کننده های دیگه پایین تر و گواهی انگلیسی میدن و یکی از دوستان برای پذیرش آمریکا برده بود کلی بدردش خورد..

صرفا اطلاع رسانی بود. :)
ادرس سایت biosummerschool.com

Hamidvet

New member
سلام...تابستان 94 انستیتوپاستور برای ششمین بار کارگاه های آموزشی برگزار می کند.
من تابستان 93 شرکت کردم..نسبت به رویان( رویان هم رفتم) که خیلی بهتره..نحوه برگزاری و کیفیتش...قیمت هاشم از برگزار کننده های دیگه پایین تر و گواهی انگلیسی میدن و یکی از دوستان برای پذیرش آمریکا برده بود کلی بدردش خورد..

صرفا اطلاع رسانی بود. :)
ادرس سایت biosummerschool.com

سپاس بیـــــــــــــــــــــکران :riz304:

226

New member
کیا میتونن شرکت کنن . بدرد کار پیدا کردن میخوره ؟ من تازه ارشد بیوتک دادم امسال

Mohammad gh

New member
همه معمولا میتونن شرکت کنن
مدارسش خوبه
یکی دو روزه و کلی پول البته
اگرچه یه سری کارگاه هم داره که افتضاحه
کاراموزیشم خیلی به درد نخوره چون به هیچی دست نمیزنی و نهایت 5 درصد کارو بزارن بکنی و 95 درصد بیننده ای

biotechnologist

New member
من دو دوره قبلی رو شرکت کردم. کارگاهاش نسبتا خوب بود. 80-70 درصد کارها رو خودمون انجام میدادیم البته برخی کارگاهها تعدادمون خیلی زیاد بود و عملا یک پروسه رو چند نفری انجام میدادیم که خیلی جالب نبود.سری اول که رفتم بهتر از سری دوم بود.باراول قبل از این بود که ارشد قبول بشم و البته تو آزمون و مصاحبه گرنت پاستور هم پذیرفته شدم ولی چون ترم 2 شده بودم نتونستم برم.

Mohammad gh

New member
من دو دوره قبلی رو شرکت کردم. کارگاهاش نسبتا خوب بود. 80-70 درصد کارها رو خودمون انجام میدادیم البته برخی کارگاهها تعدادمون خیلی زیاد بود و عملا یک پروسه رو چند نفری انجام میدادیم که خیلی جالب نبود.سری اول که رفتم بهتر از سری دوم بود.باراول قبل از این بود که ارشد قبول بشم و البته تو آزمون و مصاحبه گرنت پاستور هم پذیرفته شدم ولی چون ترم 2 شده بودم نتونستم برم.

خانم بیوتکنولوژیست شما چه کارگاهیو رفتید
ما هم انگل و هم ژنتیکشو رفتیمو فقط ببیننده بودیم البته ازون کارگاها که قیمتشون 40 50 تومنه
فکر کنم شما هم همین مدرسه هاشو میگید که هرکدوم200 300 تومنه

- - - Updated - - -

ما هم انگل و هم ژنتیکشو رفتیمو فقط ببیننده بودیم البته ازون کارگاها که قیمتشون 40 50 تومنه

biotechnologist

New member

- - - Updated - - -

من مدرسه تابستانی رو رفتم. یکسال روش های تشخیص مولکولی و طراحی پرایمر و اصول سکوئنسینگ و ....400 تومن بود. سال بعدش مولکولار کلونینگ رو رفتم که چون تخفیف داشتم سیصدو خردی شد. 4-6 روزه بود کارگاه ها. به قول شاعر: همه چیز خوب بود و عالی، موج میزد خوشحالی. البته نقایص هم خیلی داشت که تو نظر سنجی هاشون و البته رو در رو هم گفتیم. کلا جو خیلی خوبی داشت. امسال وقت نمی کنم وگرنه باز یکسری از مجموعه کارگاههاشون رو میرفتم. راستی این رو هم بگم که اغلب شرکت کنندگان کارگاه کلونینگ خانم بودن و مدرسین هم خانم بودن.کلا دو سه تا آقا بیشتر نیومده بودن تو این کارگاه بخصوص (؟) طفلکیا خیلی اذیت شدن چون خانمها با فاصله کم کنار هم وا میستادیم ولی اون طفلکیا از دور باید قدبلندی می کردن. هر چند مدرسین بدلیل قلت تعداد آقایون بهشون توجه میکردن که اذیت نشن ولی خب کافی نبود.
کارگاه های تکی شون رو اطلاع ندارم. حتما همونطوره که شما میفرمایید.

بالا