نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

nazanin...

New member
در کل نسبت به سال قبل اسونتر بود اما همینکه ماشین حساب برا این رشته غیر مجاز بود باعث شد که وقت کم بیارم و گاهی هم به ناچار ار سوالایی که نیاز به محاسبات زیاد داشتن بگذرم که البته رو همون جلسه امتحان چند بار لعنتشون کردم که ماشین حساب رو غیر مجاز کردن اینجا احساس میکنم که بهمون ظلم شده بود که ماشین حساب نداشتیم و راحت چند تا سوال رو از دست دادم. و همین محاسبات باعث شد که به زبان نرسم. توکل کردم به خدا دیگه از این به بعدش رو سپردم به خودش.

امتحان نسبت ب سال گذشته راحتر بود و همین برای من ک خوب خوندم ب ضررم شد چون حس میکنم بقیه از اسونی سوالات استفاده کردن .میخواستم نظرتونو در رابطه با این نظر من بگید ]

nazanin...

New member
مهم اینه که من امسال نتیجه بگیرم اگه میگید اسون بوده به دلیل این بوده که خوب خونده بود. همیشه دو دسته از اسونی سوالا میگن اونی که خوب خونده و میفهمه که سوالا اسون بوده و اونی که نخونده سوالا رو اسون میبینه و میگه کاش یه کم خونده بودم و گرنه میتونستم جواب بدم. نگران نباشید نتیجه کارتون براتون مهم باشه

:':':

New member
خیلی ظلم شد بهمون من اصلا نرسیدم سوالای زبان رو حتی نگاه کنم و الانم میترسم نگاه کنم اسون باشه و کلی حسرت بخورم,سوال سرعت دوارانی هیدرولیک اشتباه بود؟

aliyar

New member
سوالات نسبت به سال قبل آسونتر بود ولی زبانش سخت تر بود.

aliyar

New member
به نظر من بیشتر سوالات که عزیزان میگن ماشین حساب میخواد میشه بدون اون حل کرد من که حلش کردم شما رو نمیدونم. در ضمن با توجه به اینکه من سوالات 14 سال اخیر رو خونده بودم شاید بگم 80 درصد به بالای سوالات توی سالای قبل اومده بود. بازم نظر بقیه هم محترمه برام

mexin

Well-known member
همیشه بچه های رشته بهداشت محیط زبان ضعیف هستن و کم میزنن .. پس رقابت میاد سر درسهای دیگه. نگران نباشید.

New member
منم زبان اصلا نزدم,وااای اینجوری نگید تورو خدا

hosseintorabi

New member
بچه های محیط خیلیاشون زبان نمیزنن و امسال هم با توجه به غیر مجاز بودن ماشین حساب خیلیایی که میخواستن بزنن وقت نکردن که بزنن!...
همین قضیه میتونه یه دلگرمی باشه واسه من و امثال من که از اولش روو زبان سرمایه گذاری نکردیم و الانم با این وضع سوالا روبرو شدیم!!

masood81

New member
سلام دوستان ؛امتحان امسال برا کسانی که خونده بودن واقعاعالی بود.کاش منم دوماه خونده بودم اخه بخیال اینکه مثل سال گذشته سخت باشه نخوندم ولی حالا خیلی پشیمونم.راستی من هرسال چون زبانم ضعیفه زبان رو4تا4تا میزنم معمولامنفی نمیشه گاهی وقتاهم از1الی12درصدمثبت میشه؛که خداکنه امسال شانس ما بگیره.

آخرین ویرایش:

New member
تا پارسال با این میانگین میشد گفت قطعا توو یکی از دانشگاههای تهران قبولی....
ولی الان با این وضعیت واقعا هیچ نظری نمیشه داد...
توکل به خدا..

واقعا معلوم نیست امسال قرار چه اتفاقی بیفته من خیلی استرس دارم,اسونی سوالات واقعا به ضررمون شد چون دیگه نمیتونیم حداقل با اومدن کلید تکلیف خودمون رو بدونیم و باید تا اومدن جوابا صبر کنیم,امیدوارم همه به نتیجه دلخواهشون برسن,همه چی رو باید بسپریم به خدا

بالا