نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی اردیبهشت 94

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

Ana67

New member
انشاله با خبرای خوب بیایید اینجاااااااااااااا:rose::rose:
دلم همش پیش شماهاست.:tonguesmiley:

vahid28

New member
سخت بود
امید با خدا
چه کردید؟
دارو و شیمی از همه سالا بدتر بود

saniiii

New member
زیست اسون بود واست؟! زبان نزدی؟! بد نبود خداییش امتحانه بچه هام که اکثرا راضی بودن,بچه هایی که بیوشیمی و زیست هم بودن مبگفتن ازمونو خوب دادن,خیلی بد شد واسمون
سخت بود
امید با خدا
چه کردید؟
دارو و شیمی از همه سالا بدتر بود

- - - Updated - - -

ما نطراتتمونو تو تاپیک مطالعه گروهی سم گزاشتیم حواسم به این تاپیک نبود

ava123

New member
منم الان این تاپیک رو دیدم،من خودمو واسه کلی سوال متابولیسم نوکلءوتید آماده کرده بودم،زیست سخت بود،شیمی سوالاش دو دسته بود خیلی آسون خیلی سخت،فارماهم سخت و ریز بود،زبان هم متنش سخت بود،متقاضیاااا چرا اینقد زیاااد بودن

saniiii

New member
اره خیلی بودن اونجاییکه ما بودیم واسه هر رشته ۱سالن بود ولی واسه سم ۳تااااا , وای تا که نتایج بیاد از استرس میمیرم

s.shams

New member
در کل آزمون خوب بود تقریبا نصف داوطلبای سم یا سرآزمون حاضر نشدن یا اگرم اومده بودن وسطاش رفتن شرکت کننده نصبت به پار بیشتر بود دلیلشم بیشتر بخاطر انتخاب دو رشته ای امسال بود ایشالا هرکی تلاش کرده نتیجشو ببینه بامید موفقیت درمراحل بعدی

pichak

New member
سلام آنا جون به کمکت نیاز دارم امتحان در کل بد نبود ولی من امیدی به دولتی ندارم میشه از دانشگاه آزاد شهرضا برام بگی؟ هزینه دقیق هر ترم با

هزینه خوابگاه و اینکه در هفته چند روز دارین؟ و درصدای پارسالتا میشه بگی چند بوده؟ ازت خیلی ممنون میشم چون واقعا سر درگمم .

Daimond

New member
سلام بچه ها خسته نباشید.. برای من که خونده بودم میشه گفت ازمون خوبی بود.. دارو نسبت به پارسال سخت تر شده بود بقیه درسا تقریبا در یه سطح بودن..

ان شاالله هممون جایی که دوس داریم قبول بشیم.

چرا پیج مطالعه گروهی حذف شده؟!

Daimond

New member
راستی سوال 35 شیمی صورت سوال اشکال داره باید حذف بشه

امینی

New member
سلام بچه ها خسته نباشید.. برای من که خونده بودم میشه گفت ازمون خوبی بود.. دارو نسبت به پارسال سخت تر شده بود بقیه درسا تقریبا در یه سطح بودن..

ان شاالله هممون جایی که دوس داریم قبول بشیم.

چرا پیج مطالعه گروهی حذف شده؟!
سلام،شماحدوداهر درسی رو چند درصد زدی؟به نظرم بعضی از سوالهای شیمی و زیست سخت بود،بیوشیمی نسبت به پارسال راحت تر بود،دارو و سم هم خوب بود

saniiii

New member
سنا فقط بیوشیمی و زبان رو گذاشته؟! دکتر سم و فارمارو گذاشته بچهها درصدتاتون چقدره؟!!!

saniiii

New member
میگما هیچ کدومتون پاسخنامه سم و دارو رو از گرفتین؟! واسه من نمیفرسه اگه دارین اینجا بذارینش لطفا

Daimond

New member
سلام،شماحدوداهر درسی رو چند درصد زدی؟به نظرم بعضی از سوالهای شیمی و زیست سخت بود،بیوشیمی نسبت به پارسال راحت تر بود،دارو و سم هم خوب بود

سلام.. من منتظرم کلیدا سنجش بیاد بعد ببینم درصدام چجور شدن چون الان به بعضی سوالا شک دارم..

آخرین ویرایش:

امینی

New member
سنا فقط بیوشیمی و زبان رو گذاشته؟! دکتر سم و فارمارو گذاشته بچهها درصدتاتون چقدره؟!!!

سلام،صبرکنید کلید سنجش بیاد،اینهایی که الان زدند مشکل داره،بیوشیمی به نظرم 2 تا از سوالهارو غلط جواب داده

بالا