نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت اردیبهشت 94

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

mahsa0

New member
سلام بچه ها متاسفانه من بخاطر ی سری مشکلات امسال نتونستم امتحان بدم.اقتصاد بهداشت چطور بود؟نسبت به سال قبل سخت تر بود یا....ظرفیتارو کسی نمیدونه قراره چی بشه؟مرسی

mhz2

New member
کلید سوالات آزمون ها رو دادن.
ولی کلید اقتصاد بهداشت نیست توشون.

mahsa0

New member
سلام دوستان من کلیدای اقتصاد بهداشتو نگاه کردم از سوال 69 تا 90 جواب فقط گزینه 1 بود این باعث نشد که تو جواب دادن به شک و تردید بیفتید؟در کل اینکه حدود 20 سوال پشت سر هم فقط گزینه 1 بود خوب بود یا بد؟

mahsa0

New member
دوستان ی سری از بچه های انجمن ظرفیتای امسال رو گذاشتن از ظرفیت اقتصاد بهداشت کسی خبر نداره اینجا برامون بذاره؟

mahsa0

New member
سلام بچه ها با رتبه 27 میشه تبریز روزانه قبول شد؟امکان نقل و انتقال و جابجایی برا تهران هست یا نه؟
ممنون میشم این دانشگاه ها رواز نظر اولویت انتخاب داوطلبا و اهمیتشون برام دسته بندی کنید:
تهران- ایران-شیراز-اصفهان-تبریز-مشهد-کرمان
مرسیییییی

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

mahsa0

New member
بر اساس آئین نامه آموزشي دورهھاي كارشناسي ارشد ناپیوسته مصوب شورايعالي برنامه-
ريزي علوم پزشكي ھر گونه انتقال ، تغییر رشته و يا جابجايي محل تحصیل در دوره كارشناسي
ارشد ناپیوسته ممنوع مي باشد. لذا توصیه ميشود داوطلبان با آگاھي كامل و بر اساس شرايط
شخصي و علاقه اقدام به انتخاب محل تحصیل نمايند.
لازم به توضیح است پس از پذیرش قوانین مربوط به جابجایی، انتقال و میھمانی براساس مصوبات
شورايعالي برنامهريزي علوم پزشكي، توسط دانشگاه پذيرنده اعمال خواھد شد. لذا از ھرگونه
پیگیري از طريق اين مركز خودداري شود.
این یعنی انتقالی یا مهمان میدن یا نه من متوجه نشدم

mahsa0

New member
دوستان 75 درصد سهمیه آزاد یهنی الان که ظرفیت اقتصاد بهداشت 42 نفر روزانس 31 نفر میگیره؟

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 93/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات .
با تشکر

mahsa0

New member
سلام کینز عزیز مرسی خیلی کمکم کردی با این رتبه احتمال قبولی تهران هست؟

کینز

New member
سلام کینز عزیز مرسی خیلی کمکم کردی با این رتبه احتمال قبولی تهران هست؟

سلام خواهش میکنم خوشحال میشم بتونم کاری براتون انجام بدم.تهران که نه متاسفانه فکر نمیکنم قبول بشی چون ظرفیت روزانه تهران و ایران17تاس که معمولا نفرات اول پرش میکنن ولی مازاد یا با پرداخت شهریه این دوتا دانشگاه قبولی.
بقیه شهرا معمولا شانس قبولیشون یکسانه البته بعد از تهران شیراز زودتر پر میشه وبعد بقیه شهرا.لطف میکنی درصداتم بذاری و اینکه رتبه با سهمیه و کلت هر دوتاش 27شد؟

آخرین ویرایش:

raika

New member
سلام بچه ها بنظرتون با رتبه 30 میشه روزانه قبول شد؟باتوجه به اینکه سهمیه ازاد امسال کم شده!

کینز

New member
سلام بچه ها بنظرتون با رتبه 30 میشه روزانه قبول شد؟باتوجه به اینکه سهمیه ازاد امسال کم شده!

سلام والا من دقیقا قضیه این سهمیه ای که اعلام شده رو نمیدونم ولی تا اونجایی که میدونم معمولا سهمیه توی رتبه گنجونده میشه فرضا اگه رتبه شماتوی سهمیه30بشه ورتبه کلتون32اون دوتا اختلاف ینی دونفر باسهمیه رزمندگان یا هرچی قبل از شما پذیرش میشن این چیزیه که من میدونم وقاعدتا اینطوریه واگر سهمیه اینطور اعمال بشه و این رتبه رتبه کل شما باشه بله روزانه قبول میشن فقط یه سوال سال گذشته مگه سهمیه ازاد چقدر بوده؟

آخرین ویرایش:

nazanin...

New member
سلام. دانشگاههایی رو که تو دفترچه نوشته تعهدی در قبال خوابگاه ندارن یعنی واقعا خوابگاه نمیدن؟

بالا