نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

Iris

New member
سلام.....خداقوت همگی....دوستای گلم 1ساعت از وقت آزمونتون گذشته و ما منتظر خبرای خوب شما هستیم...
:ad54ad:
با عرض پوزش از جناب آدمین و دیگر دوستان بابت اولین اسپم که اینجا گذاشتم

Lemen

New member
منم منتظرم با اشتیاق ببینم بچه ها چیکار کردن؟

setayesh71

New member
سلام .
من متاسفانه به خاطر مشکلاتی که امسال برام پیش اومد اصلا نتونستم بخونم .
ولی به نظرم سطح سوالا عالی بود .
الان فقط با اطلاعات عمومی جواب دادم درصد قبولیم صفره ! ولی اگه خونده بودم حتما قبول می شدم . سطح سوالا عالی بود .
واقعا دلم سوخت که نخوندم

Iris

New member
سلام ستایش عزیزم خوبی؟خداقوت رفیق...
ناراحت نباش توکلت ب خدا ....بسپر به خودش خدا خودش درست میکنه

setayesh71

New member
سلام ستایش عزیزم خوبی؟خداقوت رفیق...
ناراحت نباش توکلت ب خدا ....بسپر به خودش خدا خودش درست میکنه

سلام عزیزم ممنونم . نه امسال اصلا قبول نمیشم چون حتی یک کلمه نخوندم .
ولی سطح سوالا خیلی خوب بود . برای اولین باری که ارشد دادم امیدواری گرفتم . چون از درسای خودمم تقریبا خیلی چیزا یادم مونده بود . انشالا برنامه ریزی کنم واسه سال آینده
ممنونم عزیزم

Iris

New member
ایشششالا هر چی صلاحه پیش بیاد ولی ناامید نباش شاید با همون جوابات ب قبولی برسی

Iris

New member
سلاااااااااااااااااااام به همه دوستای خوبم.....خداقوت همگی تون..
دوستان ممنون میشم از دفترچه تون عکس بگیرین تا منم سوالات رو داشته باشم لازم دارم
ممنون

yas021

New member
سلام.سوالای امسال با سوالای چهارده ساله گذشته واقعا فرق داشت.به کل شیوه سوالا فرق کرده بود.مباحثی که همیشه مد نظر بود نیومده بود.
راستش من از بعده عید شروع به خوندن کردم.و ازمونای سالای قبلو نکاتهای کلیدی را خوندم.سر جلسه داشت اشکم درمیومد چون سوالا خیلی متفاوت بود اما خیلی ساده بود.اما خیلی مفهومی.اگه دقت نمیکردی صددرصد اشتباه میزدی.مثلا سوالی که برای سرخک داده بودن خیلی جالب بود.هر سال گزارش دهی فوری و غیر فوری را میخواستن اما امسال گزارش صفر مورد سوال بود.
سوالای بهداشت عمومی نسبت به هر سال واقعا متفاوت بود.امار کمتر حل کردن داشت.و زبان هم متاسفانه پنج دقیقه اخر وقت داشتم که با این وجود از صفحات اخر ده تا زدم.
وقت خیلی کم بود.از 160 سوال 80 سوالو جواب دادم اما برای هر درس سوال سخت -فقط یکی بود .راستش بقیه را چون زیاد مطمین نبودم نزدم.نمره منفی نگیرم.
گفتم کاش خونده بودم حسابی .
بچه ها که همه پنچر بودن حتی اونا که رفته بودن میگفتن خیلی مفهومی بوده.دوست دارم نظر بقیه را هم بدونم.

mexin

Well-known member
یعنی هیچ سالی به اندازه امسال شرکت کنندگان اپیدمیولوژی تو قسمت نظرات غیر فعال ندیده بودم... دو روزه از کنکور گذشته یک نفر نظر گذاشته؟! پارسال و پیرال سال شور و خال خاصی بعد کنکور بود . همه میومدن سوالاتشون رو بررسی میکردن...امسال فکر کنم سرجلسه به همه داروی خواب آور دادن ...دریغ از چند نظر ..
آرزوی موفقیت دارم براتون. موفق باشید

yas021

New member
یعنی هیچ سالی به اندازه امسال شرکت کنندگان اپیدمیولوژی تو قسمت نظرات غیر فعال ندیده بودم... دو روزه از کنکور گذشته یک نفر نظر گذاشته؟! پارسال و پیرال سال شور و خال خاصی بعد کنکور بود . همه میومدن سوالاتشون رو بررسی میکردن...امسال فکر کنم سرجلسه به همه داروی خواب آور دادن ...دریغ از چند نظر ..
آرزوی موفقیت دارم براتون. موفق باشید

بچه ها اینقدر پنچر بودن که نگو.بیشتردوستام.مثه من. نرسیدن زبان را بزنن.حق دارن.

mexin

Well-known member
برای قبول شدن تو رشته اپیدمیولوژی زحمت زیادی میخواد.. رقابت خیلی بالاست....امسال رو نمیدونم ولی سالهای قبل مرز بین نفر اول و آخر قبولی اپیدمیولوژی تقریبا 15 تا 20 سوال بوده ..باید بر تامام نکات ریز اپیدمیولوژی مسلط باشی.. وگرنه شانس تو قبولی این رشته اصلا معنا نداره

yas021

New member
میدونم دوست عزیز.من کلی برنامه ریزی کرده بودم که حسابی بخونم امامتاسفانه مشکلات شخصی برام پیش اومد و نشد .اما به هر حال سعیمو کردم.

yas021

New member
درس اپید 18 تا-اصطلاحات 6 تابیماری 15 تا بهداشت 15 تا آمار 14 تا و زبان 11 تا جواب دادم.نمیدونم چندتا از این واقعا درسته اما اونایی که بیشتر اطمینان داشتم زدم

yas021

New member
تنها سوالی که با اطمینان صددر صد زدم و از دیدنش خوشحال شدم سوال اول بود.جان اسنو:4d564ad6:

mexin

Well-known member
ما قبولی سال 92 هستیم. الان پایان نامه مونده فقط دوست عزیز...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا