نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطی اردیبهشت 94

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

salman60

New member
سلام.چراکسی پست نذاشته واقعا یعنی اینقداین رشته کم اهمیته؟:smiliess (2):

javad_sheikhi

New member
سلام.چراکسی پست نذاشته واقعا یعنی اینقداین رشته کم اهمیته؟:smiliess (2):

سلام.فک نکنم بی اهمیت باشه لااقل واسه من.ده ماه خوندم ارشد قبول بشم.امتحان بد بود میخاستم همه درسها رو صد بزنم نشد.با میانگین هشتاد به نظر شما نفر چنم میشم؟

javad_sheikhi

New member
..............................................................................................

آخرین ویرایش:

salman60

New member
سلام.فک نکنم بی اهمیت باشه لااقل واسه من.ده ماه خوندم ارشد قبول بشم.امتحان بد بود میخاستم همه درسها رو صد بزنم نشد.با میانگین هشتاد به نظر شما نفر چنم میشم؟

سلام.تبریک میگم اگه درصداتون همین باشه رتبه یک هستید

salman60

New member
شماشرکت کننده کدوم استان بودید؟اونجاچندنفرام ار ای شرکت کرده بودن؟

mri94

New member
میخام رتبه ام رو بدونم اگه کسی میتونه کمکم کنه.درصد هام از نفر اول پارسال بالاتره.زبان 90/ تکنیک 85/فیزیک85/آناتومی 60/فیزیولوزی نخوندم اصلا
سلام این خیلی خوبه که زبان رو بالا زدی ولی چرا فیزیو رو نزدی و اناتومی را کم زدی ?
فیزیک و تکنیکتم خوب زدی
نمره ات حدودا 310 تا 330 میشه
نمیدونم 1 میشی یا نه ولی انشالله قبولی:thumbsupsmileyanim:

javad_sheikhi

New member
سلام این خیلی خوبه که زبان رو بالا زدی ولی چرا فیزیو رو نزدی و اناتومی را کم زدی ?
فیزیک و تکنیکتم خوب زدی
نمره ات حدودا 310 تا 330 میشه
نمیدونم 1 میشی یا نه ولی انشالله قبولی:thumbsupsmileyanim:

واسه اینکه آناتومی عضله نخونم و فیزیو هم به خاطر زبان وقت نکردم بزنم سر جلسه.

javad_sheikhi

New member
اگه فیزیک و تکنیک از مباحث جدید ام ار ای بود همه رو صد میزدم فکرشو نمیکردم از مبانی سوال بدن.

mri94

New member
واسه اینکه آناتومی عضله نخونم و فیزیو هم به خاطر زبان وقت نکردم بزنم سر جلسه.
به نظر من همین که قبول میشی خیلی خوبه زیاد به رتبه فکر نکن
بعدم امتحان سال به سال نمراتش فرق میکنه یکی یه سال با نمره 270 رتبه 1 میشه یکی 1 سال با نمره 298 7 میشه
انشالله شما امسال جزء نفرات برتر باشی

mri94

New member
اگه فیزیک و تکنیک از مباحث جدید ام ار ای بود همه رو صد میزدم فکرشو نمیکردم از مبانی سوال بدن.

به نظر من توی ارشد ام ار ای برای کسی که بخواد ام ار ای رتبه بیاره انقدر که فیزیو و اناتومی و زبان مهم فیزیک و تکنیک مهم نیست ، چون همه اونای که مفهومی ام ار ای رو میخونن فیزیک و تکنیک رو میزنند، اما در مورود قسمت دوم حرفتون این فکر کنم حرف همه اونایی که خیلی خوب ام ار ای رو خونده بودن و امسال از اونجایی که فکر نمیکردن سوال اومده بود من خودم 100 سال فکر نمیکردم از بک پروجکشن سوال بدن یا بیان از اشباع و اشباع جزءی سوال بدن و بقیه مباحث تخصصی تر رو ندن ولی همین که سوال جدید بودن و تکراری نبودن خوب بود ، هرچند از مباحث پیش پا افتاده بودن.
و این که یه چیز امتحان امسال خوب بود این بود که سوال تکراری کم بود توی فیزیک و تکنیک مثلا توی تکنیک سال قبل 20 سوال عینا تکراری بود ولی امسال خیلی کم شده بود.به هر حال فکر کنم امسال یه چیزی که خوب بشه اینه که هر درسی بر اساس جایگاهش نمره بده و رقابت دیکه توی یه درسی مثل زبان خلاصه نمیشه

آخرین ویرایش:

salman60

New member
به نظر من توی ارشد ام ار ای برای کسی که بخواد ام ار ای رتبه بیاره انقدر که فیزیو و اناتومی و زبان مهم فیزیک و تکنیک مهم نیست ، چون همه اونای که مفهومی ام ار ای رو میخونن فیزیک و تکنیک رو میزنند، اما در مورود قسمت دوم حرفتون این فکر کنم حرف همه اونایی که خیلی خوب ام ار ای رو خونده بودن و امسال از اونجایی که فکر نمیکردن سوال اومده بود من خودم 100 سال فکر نمیکردم از بک پروجکشن سوال بدن یا بیان از اشباع و اشباع جزءی سوال بدن و بقیه مباحث تخصصی تر رو ندن ولی همین که سوال جدید بودن و تکراری نبودن خوب بود ، هرچند از مباحث پیش پا افتاده بودن.
و این که یه چیز امتحان امسال خوب بود این بود که سوال تکراری کم بود توی فیزیک و تکنیک مثلا توی تکنیک سال قبل 20 سوال عینا تکراری بود ولی امسال خیلی کم شده بود.به هر حال فکر کنم امسال یه چیزی که خوب بشه اینه که هر درسی بر اساس جایگاهش نمره بده و رقابت دیکه توی یه درسی مثل زبان خلاصه نمیشه

باسلام.اخه ببینیدمیدونیدچرامیگم همه شایدنتونن فیزیکوتکنیکوبالا بزنن چون بقول دوستمون امسال واقعا حیرت اوربود سولا.فیزیک اینهمه مطلب کاربردیوول کرده بودن مبانی سوال داده بودن.تکنیکشم کسایی بالامیزنن که کارنتوخونده باشن یاتومرکزmriکارکرده بودن.بالاکه میگم یعنی بالای80.امسال رقابت اصلیوبنظرم فیزیومعلوم میکنه.
کسایی م که سوالای شک دارن زدن خراب میکنن.جواباوسوسه انگیزانه طرحشده بودن.روانشناسانه.
نتیجه حرفام اینکه بنظرم کسی همه درساروبین55تا60زدهباشه حتماقبوله شما:smiliess (3):که عالی زدی.درتاییدحرف دوستمون گفتما.

آخرین ویرایش:

FARNAZz

Member
سلام دوستان.
امیدوارم هر یک از شما به اندازه ای که تلاش کردید نتیجه زحماتتون رو ببینید.

mri13

New member
سوالارو ندیدم ولی جواد درصدات عالیه. به احتمال زیاد قبولی البته باید صبر کنی ظرفیت ها هم اعلام بشه. سلمان اگه محاسبه نمره مثل پارسال باشه به این صورته:
محاسبه‌ی نمره:

1- تعداد کل سوالات درست به غیر از درس زبان ضربدر 3 منهای تعداد کل سوالات غلط به غیر از درس زبان

2- (تعداد سوالات درست درس زبان ضربدر 3 منهای تعداد سوالات غلط درس زبان)ضربدر 0.75

جمع گزینه 1 و 2 نمره می‌شود.

salman60

New member
سوالارو ندیدم ولی جواد درصدات عالیه. به احتمال زیاد قبولی البته باید صبر کنی ظرفیت ها هم اعلام بشه. سلمان اگه محاسبه نمره مثل پارسال باشه به این صورته:
محاسبه‌ی نمره:

1- تعداد کل سوالات درست به غیر از درس زبان ضربدر 3 منهای تعداد کل سوالات غلط به غیر از درس زبان

2- (تعداد سوالات درست درس زبان ضربدر 3 منهای تعداد سوالات غلط درس زبان)ضربدر 0.75

جمع گزینه 1 و 2 نمره می‌شود.

سلام.مچکرم.شمامیدونیدامسال ظرفیتاچجوریه؟پارسال چندنفربوده؟من بایه منبع موثق حرف زدم گفتش پارسالم20نفرگرفته هرچندکه بعضیا گفتن شده6نفر

salman60

New member
بچه ها.هرکی هراطلاعاتی راجب تعدادشرکت کننده ها هرشهرمیدونه نظر بده
من ازهمدان شرکت کردم فقط خودم بودم
کرمانشاه هم3نفر شرکت کردن که2تاشون کارمند بودن
اردبیل 5نفر
اورومیه1نفرکارمند
دانشگاه ایران1نفر
گلستان3نفر
بقیروهرکی میدونه بگه

mri13

New member
سلمان پارسال اول اعلام کردن ۶ نفر میخان یعنی ۴ نفر روزانه (بدون پول) و ۲ نفر بین الملل (پولی) که در نهایت ۱۲ نفر روزانه و ۶ نفر بین الملل گرفتن یعنی مثل سال گذشتش. برای امسال هم باید منتظر شد تا ظرفیتارو اعلام کنند. پارسال هم ۴۳۸ نفر تو آزمون mri شرکت کردن.

آخرین ویرایش:
بالا