نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی اردیبهشت 94

admin

Active member
پرسنل مدیریت
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

فرشته:)

New member
سلام..من که خوب ندادم اصلا راضی نیستم.احتمال قبولیم خیلی خیلی کمه در حد معجزه..
سوالا بد نبود
اطراف من که بچه ها خیلی راضی بودن..همشون خوب داده بودن وهمشون می گفتن سولا اسون بود
بیوشیمی ...به نظر همه اسون
زیست به نظر من سخت بقیه عده ای ،فتن خوب بود عده ای می گفتن سخت
شیمی همه میگفتن اسون بود ولی من عمومی نخونده بودم و خوب نزدم
زبانم فعلا به نظر من مث هر سال بود نه سخت و نه اسون...به نظر بقیه هم همین طور بود
در هر حال برای من که امسال نشد
ایشالا شماها موفق بشین.

sisakhtpour

New member
به نظر من سوالای بیوشیمی در حد ارشد نبود*سطح سوالات پائین بود*...اونایی که مفهومی خونده بودن مث خودم ضرر کردن
حیف اون همه چرخه و بیماری که مثل خ. خونده بودم.

ramtin20

New member
سوالات بنظرم برا رشته های مرتبط آسون بود اگر مقداری مرور وتست کار میکردم خوب میشد

arash.m

New member
اصلا عادلانه نبود.برای کسی که بیوشیمی میخواد شرکت کنه باید ملاک اصلی بیوشیمی باشه.کنکور امروز واسه کسایی خوب بود که سلولی و مولکولی خوب خونده بودن.چون به نظره من هم شیمی هم بیوشیمی آسون بود ورقابتی ایجاد نمیکرد و فقط کسایی موفق میشن که سلولی رو خوب جواب دادن

شوکا88

New member
اصلا عادلانه نبود.برای کسی که بیوشیمی میخواد شرکت کنه باید ملاک اصلی بیوشیمی باشه.کنکور امروز واسه کسایی خوب بود که سلولی و مولکولی خوب خونده بودن.چون به نظره من هم شیمی هم بیوشیمی آسون بود ورقابتی ایجاد نمیکرد و فقط کسایی موفق میشن که سلولی رو خوب جواب دادن

دقیقا منم موافقم....امسال بجه های رشته های دیگه راحتتر قبول میشن بیوشیمیروضریب سلولی و شیمی یکی بود بچه های رشته های دیگه هم سلولی خوب زذن برنگ برنده دستشونه

برای بگه های ایمنی و هماتو هم همین اتفاق افتاده

mah319

New member
سلام بچه ها کسی هم هست سلولی خوب زده باشه؟ زبانش هم بنظرم راحت نبود. واقعا ضرر کردیم اینهمه بیوشیمی خوندیم کاش فقط سلولی میخوندیم. من سلولی هم خوندم اما مرورش نکردم و بیشتر وقتم رو واسه بیوشیمی گذاشتم که اشتباه بزرگی بود.

Tina biotec

New member
حداییش حق دارین من تاپیک بچه های بیو رو دنبال میکردم و میدونم برای درصد بالا باید دقیق خوند تازه با اون همه چرخه و فرااااار بودنش اونوقت فقط 25 سوال

فرشته:)

New member
من هم بیشتر وقتم رو برا بیو گذاشته بودم...خیلی ریز خونده بودم.چه قدر چرخه ها و مهارکننده ها ویا فصلای دیگه رو با مکافات ریز به ریز حفظ کردم..واقعا سوالا غافلگیرم کرد.
جایی که من ازمون دادم بودن بچه هایی که سلولی رو خوب زدن...

z.bio

New member
ببخشید وارد تاپیکتون میشم. فقط خواستم بگم اما شرایط هممون یکسانه. انقدر مباحث سرطان و تکوین و بیماری و مباحث سخت خونده بودم که تمام امیدم به ژنتیک بود. 25 تا سوال مسخره و بی سرو ته. فقط یه کتاب تست سلولی حفظ میکردی میرفتی همشو صد میزدی. انقد بهت زده ام. که هنوزم باورم نمیشه. من این یکسال چی خوندم اینا چی سوال دادن.

atichemi

New member
خیلی مسخره بود تمتم وقتم و گذاشتم رو بیو هم دولین هم استرایر هم ضروریات هم گنجینه با خودم گفتم هفتادو دوتا سوال مفهومیه.سر آزمون داشت گریم میگرفت.اگه هیچی وقت نمیذاشتم بهتر بود زیستم که همش یه مبحث بود هیچی بلد نبودم.شیمی هم خوب نبود

atichemi

New member
اخه چرا باید من که بیورو تخصصی خوندم سوالاش با سوالای اون که ژنتیک اختصاصی خونده یا بیوتک یکی باشه این چه انصافیه. تو بیو هیچ رقابتی نبود. در حد اول دبیرستان بعد زیست آنقدر سخت.دوست دارم هم خودم هم اونارو خفه کنم

mehdialza

New member
فوق العاده بی ربط بود سوالا . رقابت فقط زیست و شیمیه . زبانشم اسون بود تقریبا . بیوشیمی ضریب ۶ بوده اینا یادشون رفته فکر کنم .

alireza-ja

New member
من که با 7 ماه دوری از کنکور این شد درصدام:

بیوشیمی: 58
سلولی: 40
زبان: 40

میکروب کلا دو تا زدم درست.

baran-

New member
ممنون که پاسخنامه ها رو می زارید:riz304:

(رمزش برام ارور میده!

Chromosome