نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک اردیبهشت 94

bme eng

New member
من واقعا نمیدونم با این سوالات سخت چطور میخوان با قانون حداقل 30 درصد دانشجو بگیرن؟؟؟
اصلا ممکنه به اندازه ظرفیت حتی مجاز نشن با این سوالات سخت.

malih9068

New member
من واقعا نمیدونم با این سوالات سخت چطور میخوان با قانون حداقل 30 درصد دانشجو بگیرن؟؟؟
اصلا ممکنه به اندازه ظرفیت حتی مجاز نشن با این سوالات سخت.
اره واقعا
سوالات وزارت علوم راحتتر بودن انجا الکترونیک و مدار 30_40 زدم اینجا انگار هیچی

bme eng

New member
سیگنالش هم چندان خوب نبود.
حتی ریاضی هم سخت بود.

در کل واقعا این قانون 30 درصد شده مشکل روی مشکل.

malih9068

New member
Bme eng عزیز
صندوقت پر شده پیام نمیاد
این صحت داره قانون 30%
کسی میدونه کلا چند نفر شرکت کننده بودن

bme eng

New member
Bme eng عزیز
صندوقت پر شده پیام نمیاد
این صحت داره قانون 30%
کسی میدونه کلا چند نفر شرکت کننده بودن

الان خالی کردمش. میتونی مسیج بدی به من.

توی دفترچه ثبت نام که بهمن ماه اومده بود نوشته بود باید حداقل 30 درصد نمره کل رو کسب کرده باشیم تا بتونیم مجاز بشیم.

من فکر میکنم با این قانون حداقل توی رشته ما که خیلی سخت بوده ، تعداد خیلی کمی میتونن مجاز بشن.

Eileen

New member
سلام دوستان
كنكور فوق العاده سخت بود من ك اميدم ب اين بود اونم ك...
وقتي ديدم تعداد سوالاتي ك جواب دادم بيش از حد كمه مجبور شدم سوالارو شانسي بزنم
سطح سوالات بردن بالا، كنكور ١ماه كشيدن جلو و اين قانون ٣٠٪ گذاشتن... خدا ازشون نگذره فقط همين

bme eng

New member
سلام دوستان
كنكور فوق العاده سخت بود من ك اميدم ب اين بود اونم ك...
وقتي ديدم تعداد سوالاتي ك جواب دادم بيش از حد كمه مجبور شدم سوالارو شانسي بزنم
سطح سوالات بردن بالا، كنكور ١ماه كشيدن جلو و اين قانون ٣٠٪ گذاشتن... خدا ازشون نگذره فقط همين

خداییش این قانون 30 درصد برای رشته هایی مثل فیزیولوژی ، آناتومی ، پرستاری و مامایی و ... کاربرد داره که بیشتر جنبه حفظی دارن و راحت میشه درصدهای بالایی زد . نه رشته ای مثل مهندسی پزشکی با این سطح سوالات.

دوستان به نظر شما اگه به طور جدی اعتراض کنیم ، این قانون 30 درصد رو برمیدارن؟

Eileen

New member
خداییش این قانون 30 درصد برای رشته هایی مثل فیزیولوژی ، آناتومی ، پرستاری و مامایی و ... کاربرد داره که بیشتر جنبه حفظی دارن و راحت میشه درصدهای بالایی زد . نه رشته ای مثل مهندسی پزشکی با این سطح سوالات.

دوستان به نظر شما اگه به طور جدی اعتراض کنیم ، این قانون 30 درصد رو برمیدارن؟

آره واقعا براي اونا كارايي داره، من ك پايه اعتراض هستم اما حتي اگه اعتراض هم نكنيم فكر ميكنيد با اين روالي ك در پيش گرفتن ميتونن پذيرش داشته باشن؟!!

bme eng

New member
آره واقعا براي اونا كارايي داره، من ك پايه اعتراض هستم اما حتي اگه اعتراض هم نكنيم فكر ميكنيد با اين روالي ك در پيش گرفتن ميتونن پذيرش داشته باشن؟!!

اون ها که از خداشون هستش. نهایتا ممکنه اینطوری بشه که مثلا فقط 5 نفر مجاز بشن و فقط همون 5 نفر قبول بشند. و بقیه دانشگاه ها پذیرش نداشته باشند.
بعدش هم میان فیلم بازی میکنند میگن تکمیل ظرفیت میزنیم ولی باید شهریه دانشگاه بدین و تازه از خوابگاه و ... هم خبری نیست. میشه پردیس بین الملل. کلی هم پول به جیب میزنن از این راه

Eileen

New member
اون ها که از خداشون هستش. نهایتا ممکنه اینطوری بشه که مثلا فقط 5 نفر مجاز بشن و فقط همون 5 نفر قبول بشند. و بقیه دانشگاه ها پذیرش نداشته باشند.
بعدش هم میان فیلم بازی میکنند میگن تکمیل ظرفیت میزنیم ولی باید شهریه دانشگاه بدین و تازه از خوابگاه و ... هم خبری نیست. میشه پردیس بین الملل. کلی هم پول به جیب میزنن از این راه
وااااي خداييش ظلمه...پس از همين الان بهتره اعتراض شروع كنيم

bme eng

New member
وااااي خداييش ظلمه...پس از همين الان بهتره اعتراض شروع كنيم

آره منم موافقم . چون واقعا سخت بود و میانگین درصدها خیلی پایین خواهد بود.
شما ببینید مثلا پارسال که تازه در مقایسه با امسال سوالات بهتر بودن ، به خصوص سوالات مدار و الکترونیک واقعا ساده تر بودند . رتبه 1 نمره کلش 99 شده بود. نفر دوم 97 و نفر سوم هم 96.
یعنی تعداد سوالات خالص نفر اول پارسال 33 تا درست بوده.

امسال حتی از پارسال هم سخت تر بوده و مطمئننا با این قانون 30 درصد تعداد بسیار کمی مجاز میشن.

واقعا بهتره از همین الان اعتراض کنیم. به خصوص دوستانی که تهرانی هستند و به مرکز سنجش پزشکی و وزارت بهداشت و ... دسترسی دارند باید تمام سعی خودشو بکنند که این قانون 30 درصد برداشته بشه.

amin_z

New member
سوالای الکترونیکش خیلی سخت بود. فکر کنم که از کتاب الکترونیک 2 نصیر (اشرفیان ) بود بیشتر سوالاتش.

Eileen

New member
آره منم موافقم . چون واقعا سخت بود و میانگین درصدها خیلی پایین خواهد بود.
شما ببینید مثلا پارسال که تازه در مقایسه با امسال سوالات بهتر بودن ، به خصوص سوالات مدار و الکترونیک واقعا ساده تر بودند . رتبه 1 نمره کلش 99 شده بود. نفر دوم 97 و نفر سوم هم 96.
یعنی تعداد سوالات خالص نفر اول پارسال 33 تا درست بوده.

امسال حتی از پارسال هم سخت تر بوده و مطمئننا با این قانون 30 درصد تعداد بسیار کمی مجاز میشن.

واقعا بهتره از همین الان اعتراض کنیم. به خصوص دوستانی که تهرانی هستند و به مرکز سنجش پزشکی و وزارت بهداشت و ... دسترسی دارند باید تمام سعی خودشو بکنند که این قانون 30 درصد برداشته بشه.
منم خيلي ب اين موضوع فكر كردم، و شايد خودم حداقل در حد اخرين نفر قبولي تهران ميديدم اما تا الان حتي به مجاز شدن هم راضي ام، بهتره هرچي زودتر اعتراض شروع كنيم چون اگه به زمان اعلام نتايج بكشه اينا ديگه قبول نميكنن
مخصوصا اگه دوستان تهراني همكاري كنن عالي ميشه

bme eng

New member
سوالای الکترونیکش خیلی سخت بود. فکر کنم که از کتاب الکترونیک 2 نصیر (اشرفیان ) بود بیشتر سوالاتش.

یعنی سوال های مدار و الکترونیک و سیگنالش رو به خود اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران بدن توی همون زمان کنکور میانگین بیشتر از 30 درصد نمیتونن بزنن.

بالا