نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

IL-2

Well-known member
سلام و خسته نباشی میگم به همه داوطلبان آزمون ارشد هماتولوژی سال 1394

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه ی دوستان

انشاءالله دوستان نظراتشون درباره آزمون ارشد رو اینجا بگن
...

admin

Active member
پرسنل مدیریت
نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد هماتولوژی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

twilight

New member
:21::bunnyearsmiley:سلام
خدا قوت دوستان
ان شا الله که امتحانتون رو خوب داده باشین .

یه مقدار سوالات غیر منتظره بود ..
هماتو هم به نسبت سال قبل جزئی تر بود مخصوصا بانک خون

- - - Updated - - -

:21::bunnyearsmiley:سلام
خدا قوت دوستان
ان شا الله که امتحانتون رو خوب داده باشین .

یه مقدار سوالات غیر منتظره بود ..
هماتو هم به نسبت سال قبل جزئی تر بود مخصوصا بانک خون

mohana

Well-known member
سلاام..خدا قوت هماتولوژیست های عزیز
دیگه ب هر سختی بود تموم شد دیگه:)
منم ک کنکور ندادم امسال...
بچه ها تعداد سوالات هماتو و بانک خون چندتا بود؟ هماتوسخت بود ینی چطور؟
زبان و بیو و زیست خوب بودن؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

hhhmmm

New member
سلام دوستان....خسته نباشید....من از سوالای هماتو راضی نبودم...هماتو اووون همه مطلب داره ،میتونستن خیلی بهتر سوال بدن...از گروه ab دو تا سوال شبیه به هم دادن!!!!چه کاریههههه!شما گروه خون دیوید سون رو ببینید چققققدر مطلب داره!!!اون همه آنمی اون همه لوسمی انعقاد....کلی میشد سوالای بهتر داد به نظرم!بیشتر سوالا بانک خون و کومبس و ...بود!!!به نظرم عادلانه نیست که سوالای ما و ایمنی یکی باشه!پارسال سوالای ایمنی خیلی بهتر بود!نه اینکه امسال سخت بود...نه .بی محتوا بود!سوالای زبان پسج ها آسون و قابل فهم بود و بعضی سوالا گمراه کننده!زیست بیشتر مولکولی بود به نظرم...بیوشیمی خوب بود!به هرحال امیدوارم نتیجه بگیریم

- - - Updated - - -

هماتو سخت..ایمنی خیلی راحت

هماتو گمراه کننده بود

hhhmmm

New member
من فک میکردم شما امسال کنکور میدی

parvan5819

New member
سلام دوستان....خسته نباشید....من از سوالای هماتو راضی نبودم...هماتو اووون همه مطلب داره ،میتونستن خیلی بهتر سوال بدن...از گروه ab دو تا سوال شبیه به هم دادن!!!!چه کاریههههه!شما گروه خون دیوید سون رو ببینید چققققدر مطلب داره!!!اون همه آنمی اون همه لوسمی انعقاد....کلی میشد سوالای بهتر داد به نظرم!بیشتر سوالا بانک خون و کومبس و ...بود!!!به نظرم عادلانه نیست که سوالای ما و ایمنی یکی باشه!پارسال سوالای ایمنی خیلی بهتر بود!نه اینکه امسال سخت بود...نه .بی محتوا بود!سوالای زبان پسج ها آسون و قابل فهم بود و بعضی سوالا گمراه کننده!زیست بیشتر مولکولی بود به نظرم...بیوشیمی خوب بود!به هرحال امیدوارم نتیجه بگیریم

- - - Updated - - -

هماتو گمراه کننده بود
کاملا موافقم

- - - Updated - - -

هماتو گمراه کننده بود

موافقم واقعا هماتو خیلی درس گسترده ایه از خونسازی شروع می شه تا انواع اختلالات انعقادی و لوسمی کلی بحتای دیگه.30 سوالو از سوالات ما کم کردن افتضاح بود واقعا.کاش حداقل وزارت بهداشت ی سیستمی رو انتخاب کنه و روندش مشخص باشه نه اینکه هر سال ب ی سازی برقصه و این وسط فقط ماها سرگردون باشیم

IL-2

Well-known member
سلام
ممنوووونم عزیزم

سوالای هماتو30 بودن...که متاسفانه بودجه بندی درستی نداشتن! درنظربگیر سه تا سوال از سی تا درباره abo بود...
زبان هم اگه کسی سوالهای سالهای اخیر رو خوب میخوند حتما خوب نتیجه میگرفت ...

چرا مهنا نرفتی سر آزمون؟؟

mohana

Well-known member
سلام
ممنوووونم عزیزم

سوالای هماتو30 بودن...که متاسفانه بودجه بندی درستی نداشتن! درنظربگیر سه تا سوال از سی تا درباره abo بود...
زبان هم اگه کسی سوالهای سالهای اخیر رو خوب میخوند حتما خوب نتیجه میگرفت ...

چرا مهنا نرفتی سر آزمون؟؟

30تا خیلی کمه خب...
من طرح رفتم فاطمه جان..بعد طرح ب امید خدا کنکور میدم
ان شالله خبر قبولیتون رو بدین:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2
سلام دوستان عزیز خسته نباشید ایشالا که خستگیاتون برطرف شده باشه

سوالات درس هماتو رو که دیدم واقعا شاخ درآوردم- آخه اینا چه سوالای مسخره ای بود دادن- یعنی اینا رو دست بچه میدادی میفهمید- از این راحتر دیگه نمیشد

تازه تعداد سوالات رو نصف کردند- سوالات از نظر نگارشی هم مشکل داشت- امسال دیگه میانگین درصد بالا میره ولی پارسال 64-63 درصد بالاترین بوده که خودمم همین قدر زدم

این باعث میشه که اونایی که سخت خونده بودن ضرر کنند- انشاالله که کسایی که حقشونه قبول بشن- واقعا در کارای این وزرات بهداشت میمونه آدم

بازم امیدتون به خدا باشه ایشالا که موفق باشید

hhhmmm

New member
سلام دوستان عزیز خسته نباشید ایشالا که خستگیاتون برطرف شده باشه

سوالات درس هماتو رو که دیدم واقعا شاخ درآوردم- آخه اینا چه سوالای مسخره ای بود دادن- یعنی اینا رو دست بچه میدادی میفهمید- از این راحتر دیگه نمیشد

تازه تعداد سوالات رو نصف کردند- سوالات از نظر نگارشی هم مشکل داشت- امسال دیگه میانگین درصد بالا میره ولی پارسال 64-63 درصد بالاترین بوده که خودمم همین قدر زدم

این باعث میشه که اونایی که سخت خونده بودن ضرر کنند- انشاالله که کسایی که حقشونه قبول بشن- واقعا در کارای این وزرات بهداشت میمونه آدم

بازم امیدتون به خدا باشه ایشالا که موفق باشید

من فکر میکنم امسال میانگین پایینتره

والا این سوالا رو با پارسال مقایسه میکنم خیلی راحته- چند تاشونم تکراریه- البته چون تعداد سوال کم شده احتمالا درصدها در صورتی که سوالات اشتباه جواب داده بشه، بیشتره

hhhmmm

New member
والا این سوالا رو با پارسال مقایسه میکنم خیلی راحته- چند تاشونم تکراریه- البته چون تعداد سوال کم شده احتمالا درصدها در صورتی که سوالات اشتباه جواب داده بشه، بیشتره

بودجه بندی سوالا درست نبود!اون همه چیزای سخخخت رو خوندم از چیزای آسون غافل بودم

بالا