........" استخدام پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور سال 94".......

hebe.nurse

New member
سلام دوستان
من امروز فهمیدم آزمون استخدامی علوم پزشکی هم اومده. اینطور که می بینید بعضی دانشگاه ها مهلت ثبت نامشون تموم شده ولی خیلی از دانشگاه ها یا تازه خبر گذاشتن یا هنوز فرصت اندکی هست.
فقط بعضی شهرها که هنوز اخبار آزمون نیومده هم ناامید نباشن . احتمالش هست که به زودی شروع ثبت نام آنها هم بیاد فقط باید پیگیری کنید....
این سایت لیستی از دانشگاه هایی است که در حال حاضر استخدامی میگیرن. می تونید به سایت خود هر دانشگاه علوم پزشکی مراجه کنید و فرم ثبت نام را از آنجا پر کنید.
اسم بعضی از دانشگاه ها در این لیست اضافه نشده درحالیکه اطلاعیه اش در سایت خود آن دانشگاه اومده. توصیه من اینه حتی اگه اسم دانشگاه تون را اینجا نمی بینید ولی حتما به سایت دانشگاه تون مراجعه کنید.....
موفق باشید:auizz3ffy9vla57584x

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سال 94 (استخدام جدید) | ایران استخدام
اینم ی سایت دیگه http://www.e-estekhdam.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C/

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

mahsast

New member
سلام دوستان
من امروز فهمیدم آزمون استخدامی علوم پزشکی هم اومده. اینطور که می بینید بعضی دانشگاه ها مهلت ثبت نامشون تموم شده ولی خیلی از دانشگاه ها یا تازه خبر گذاشتن یا هنوز فرصت اندکی هست.
فقط بعضی شهرها که هنوز اخبار آزمون نیومده هم ناامید نباشن . احتمالش هست که به زودی شروع ثبت نام آنها هم بیاد فقط باید پیگیری کنید....
این سایت لیستی از دانشگاه هایی است که در حال حاضر استخدامی میگیرن. می تونید به سایت خود هر دانشگاه علوم پزشکی مراجه کنید و فرم ثبت نام را از آنجا پر کنید.
اسم بعضی از دانشگاه ها در این لیستا نیستا نیست درحالیکه اطلاعیه اش در سایت خود آن دانشگاه اومده. توصیه من اینه حتی اگه اسم دانشگاه تون را اینجا نمی بینید ولی حتما به سایت دانشگاه تون مراجعه کنید.....

اینم ی سایت دیگه استخدام های دانشگاه علوم پزشکی سال 94 | «ای استخدام»

شانس نداریم دانشگاه علوم پزشکی گیلان چرا استخدام نداره:13::13::13:

hebe.nurse

New member
شانس نداریم دانشگاه علوم پزشکی گیلان چرا استخدام نداره:13:

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:
کرمان داره ولی شهرهای دووووووور :ph34r-smiley:
ولی تا جایی میتونید سعی کنید شهرهای اطرافم تونستید برید چون پیمانی دیگه به این زودی نخواهد آمد......

mahsast

New member
:tsimuzpzwoap1t9y3o7:
کرمان داره ولی شهرهای دووووووور :ph34r-smiley:
ولی تا جایی میتونید سعی کنید شهرهای اطرافم تونستید برید چون پیمانی دیگه به این زودی نخواهد آمد......

میگم یه استان دیگه هم میشه زد؟؟؟یه استان نزدیک؟؟؟

hebe.nurse

New member
میگم یه استان دیگه هم میشه زد؟؟؟یه استان نزدیک؟؟؟

نمیدونم شرایط دانشگاه های دیگه رو بخون ببین چجوریه.
فقط میدونم برای کسایی که طرح گذراندن یا در حال گذراندنن می تونن در آزمون شرکت کنند منتها شرط گذاشته که حتما باید تحت همان دانشگاه علوم پزشکی گذرانده باشند.

sepid71

New member
کسی ک داره طرح میگذرونه باید حتما همون استان رو انتخاب کنه برا استخدامی؟
بعد پیمانی دقیقا یعنی چی؟

hebe.nurse

New member
کسی ک داره طرح میگذرونه باید حتما همون استان رو انتخاب کنه برا استخدامی؟
بعد پیمانی دقیقا یعنی چی؟

باید دانشگاهی که اون بیمارستانی که طرح می گذرونید تابع اون هست رو انتخاب کنید تا جایی دیدم.در کل بازم بستگی به شرایط هر دانشگاه داره. مثلا کرمان در قسمت طرح این تبصره رو گذاشته. دقیقا با این عنوان:
تبصره1 : مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حین انجام خدمت قانونی در یکی از واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کرمان می باشند می توانند صرفا در آزمون استخدام پیمانی این دانشگاه شرکت نمایند.

پیمانی ینی استخدام رسمی.

N@RVIN

Well-known member
زمان آزمونها رو می دونید تقریبا کیه؟

چون چیزی در مورد زمانش ننوشته گفته موقع تحویل کارت ورود به جلسه

hebe.nurse

New member
زمان آزمونها رو می دونید تقریبا کیه؟

چون چیزی در مورد زمانش ننوشته گفته موقع تحویل کارت ورود به جلسه

نه فعلا مشخص نیست.... همون موقع تحویل کارت ورود به جلسه مشخص میشه . احتمالا با فاصله چن روز بعد تحویل کارته!!!

زینب63

New member
سلام بچه ها این فرم درخواست شغل رو باید چیکار کنیم ؟ من ثبت نام کردم ولی موندم این فرمو چیکار کنم

niloufar21

New member
سلام دوستان.من کارشناسی بیوشیمی هستم و دانشگاه علوم پزشکی اصفهانم کارشناس آزمایشگاه میگیره.اما نوشته کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی و م... به نظرتون اگه ثبت نام کنم به مدرکم ایراد میگیرند؟یا اصلا کارت برام صادر نمیشه؟

hebe.nurse

New member
سلام دوستان.من کارشناسی بیوشیمی هستم و دانشگاه علوم پزشکی اصفهانم کارشناس آزمایشگاه میگیره.اما نوشته کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی و م... به نظرتون اگه ثبت نام کنم به مدرکم ایراد میگیرند؟یا اصلا کارت برام صادر نمیشه؟

نمی دونم کارت صادر میشه یا نه ولی اگه گفته کارشناسی ارشد بیوشیمی پس ینی کارشناس نمیخوان.

delsi

New member
سلام دوستان
اسم بعضی از دانشگاه ها در این لیست اضافه نشده درحالیکه اطلاعیه اش در سایت خود آن دانشگاه اومده. توصیه من اینه حتی اگه اسم دانشگاه تون را اینجا نمی بینید ولی حتما به سایت دانشگاه تون مراجعه کنید.....

اینم ی سایت دیگه استخدام های دانشگاه علوم پزشکی سال 94 | «ای استخدام»
با سلام
بچه ها من ترم 4 کارشناسی ارشد سم شناسی هستم. میتونم آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی رو ثبت نام کنم؟
آخرین مدرک تحصیلی و تاریخ فارغ التحصیلی میخاد. ممنون میشم جواب بدین

بالا