نتایج و کارنامه ی ارشد 94 علوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
از دوستان عزیز میخوام درین تاپیک نتایج خودشونو در ارشد 94 وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرار بدن
مطمینن کارنامه ی شما میتونه به خیلی ها کمک بکنه و انگیزه بده مطمینم که درک میکنید چون خودتونم موقعی که کنکور میداد حتما به دنبال درصد ها و کارنامه های سال قبلیا بودید

البته خیلی از ما صرفا ازمایشی شرکت کردن اما بعضیا هم با برنامه خوندن و انشالله که بهترین نتیجه رو هم گرفتن
به هرحال خوشحال میشیم که مارو هم در جریان قرار بدید
ممنونم:riz304::riz304:

bitoo

New member
خبر الان سایت سنجش :

به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند،نتایج اولیه این آزمون از ساعت 21 امشب از طریق این سامانه قابل دریافت خواهد بود

ali1366

New member
سلام دوستان من مشتاقانه منتظر نتایج مجموعه زیستم لیسانسم زبان انگلیسی بود (ورودی84دانشگاه تهران) امیدوارم به آرزوم یعنی ژنتیک دانشگاه تهران بعد 5سال متوالی کنکور دادن برسم درصدام طبق کلید زبان 92تنه45ژنتیک90بیوشیمی 80سلولی55میکروب40 مجموعه ویروس30بیوفیزیک 35..فعلا خداحافظ تا ساعت9 که ببینم نتایج چی میشه

agigesabz

New member
سلام دوستان من مشتاقانه منتظر نتایج مجموعه زیستم لیسانسم زبان انگلیسی بود (ورودی84دانشگاه تهران) امیدوارم به آرزوم یعنی ژنتیک دانشگاه تهران بعد 5سال متوالی کنکور دادن برسم درصدام طبق کلید زبان 92تنه45ژنتیک90بیوشیمی 80سلولی55میکروب40 مجموعه ویروس30بیوفیزیک 35..فعلا خداحافظ تا ساعت9 که ببینم نتایج چی میشه

ضمن تبریک به شما بابت درصدهاتون البته باید بدونین دانشگاه تهران ژنتیک نمیگیره وسلولی مولکولی میگیره ژنتیک تاپ تربیت مدرس هست

ali1366

New member
مگه میشه دانشگاه تهران به اون عظمت ژنتیک نگیره همیشه کنکور سنجش اعصاب حورد کنی داره. ای کاش تواین چند سال بیکاری میرفتم حداقل لیسانس زیست میگرفتم که میتونستم ارشد بهداشت بدم خودمو راحت کنم. بادکترای ژنتیک ملکولی میشه آزمایشگاه زد.چون حوصله تدریس تو دانشگاهو ندارم..

.Nazanin

New member
مگه میشه دانشگاه تهران به اون عظمت ژنتیک نگیره همیشه کنکور سنجش اعصاب حورد کنی داره. ای کاش تواین چند سال بیکاری میرفتم حداقل لیسانس زیست میگرفتم که میتونستم ارشد بهداشت بدم خودمو راحت کنم. بادکترای ژنتیک ملکولی میشه آزمایشگاه زد.چون حوصله تدریس تو دانشگاهو ندارم..
تا جايى که من اطلاع دارم با دکتراى ژنتيک مولکولى نمى شه ازمايشگاه زد .

alireza-ja

New member

من احساس میکنم که علت 5 سال منتظر موندید این بوده که اصلا ژنتیک تهران وجود نداشته.

ولی درصداتون خیلی خیلی خیلی خوبه. ایشالا که تربیت مدرس رو میارید.

خدا رو چه دیدی شاید امسال تهران هم ژنتیکی شد

alireza-ja

New member

آزمایشگاه که نمیشه زد ولی خوب قائدتا میتونید توی آزمایشگاه کار کنید.

.Nazanin

New member
منابع مورد مطالعتون رو بگيد .

alireza-ja

New member
دوستان خواهشا همونطوری که دوست عزیزمون اونجر گفتن در صورتی که رتبتون خوب اومده مثلا تا 250 300 علاوه بر درصدها و رتبه هاتون، منابعتون رو هم بگید که بقیه هم که سال آینده کنکور دارن بدردشون بخوره. بقیه هم که رتبه هاشون خدای نکرده خوب نیومده فقط درصد و رتبه رو بگن.

درصدها و رتبه هاتون هم تا حد ممکن دقیق بگید مثلا پارسال توی چنین تاپیکی فقط 6 نفر رتبشون 300 شده بود 100 هم زیاد داشتیم.

بی نهایت ممنون.

bitoo

New member
من رتبم حدود 300 شده. دوستم که تو سنجشه صبح بهم گفت. شب کارنامه دقیق رو میذارم

alireza-ja

New member
ممنون از لطف شما اگه عمری باشه و فرصتی شیرینی همه بچه های تاپیک محفوظه فقط من نمیدونم شیرینی مجازی رو چه شکلی میشه داد :thanks:

ایشالا که بیوتک تهران میشی ولی اگه خدای ناکرده زبونم جیز تهران نیاوردی زدی مالک من جور همه رو میکشم شیرینی بقیه رو هم میگیرم.

Mrs.Pink

New member
ممنون از لطف شما اگه عمری باشه و فرصتی شیرینی همه بچه های تاپیک محفوظه فقط من نمیدونم شیرینی مجازی رو چه شکلی میشه داد :thanks:

من یادت میدم!ببین دقیقا این جور که پا میشی میری قنادی سرکوچتون یه جعبه شیرینی خیلی خوشششمزه(ترجیحا برشای چیزکیک*)میخری میبری خونه میچینی تو یه ظرف عکس میگیری واسه ما میزاری اینجا ماهم میبینیم و واست آرزوی موفقت میکنیم :) ;)

*عاره بابا!میدونم!گرونه!دانشجویی!ولی رتبه شدن این دردسرارم داره دیگه :))
ولی لامصب خودکالریه هاااا :(

Mohammad gh

New member
زبان 50 تنه 20 ژنتیک 20 سلولی20 بیوشیمی 13 میکروب 8 مجموعه ویروس قارچ 13 بیوفیزیک 30!!!!!!!! رتبه هم تو بیوفیزیک 700 و تو بیوتک 900???????????? اقا برای من که هیچی اصلا نخونده بودم نمره ی زبان و بیوفیزیک دلگرم کننده بود. انشالله دور بعد دوتا صفرش کم بشه

alireza-ja

New member
خب بهم یاد بدین مث اون عاغاهه واستون اسکرین شات بزارم... بلد نیستم که!

کارنامتون رو یاز کنید صفحه رو بیارید پایین که درصدها و رتبه ها روی صفحه باشن بعد دکمه prt sysRq کیبوردتون رو فشار بدید یه عکس از صفحه مانیتورتون میگیره ولی شما چیزی حس نمیکنید بعد برنامه نقاشی سیستمتون رو باز کنید کنترل وی رو فشار بدید یه تصویر از صفحه که گرفته شده روی صفحه نقاشی پیست میشه ویرایش کنید و بصورت jpg ذخیره کنید و بعد آپلود و بعد هم بزارید توی تاپیک.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا