⊹ بیــدارباش برای تغییر ظرفیت های امسال (پیش هماهنگی برای اعتراض) ⊹

eeeeeeehsan

New member
دوستان انجمنی،
از همین امروز 15 اردیبهشت که اعلام کردند قرار نیست تاریخ برگزاری آزمون عوض بشه؛
بهتـون هشدار میدم، با تغییر ضرایب دروس و عدم تغییر تاریخ برگزاری، این وزارت بهداشت نشون داد خواب های بدی واسمون دیده.

پـارسال که ناباورانه ظرفیت ها رو کم کردن و اعتراضات تا حد کمی جوابگو بود.
امسال همه به هوش باشید، هرجا می تونید هم اطلاع رسانی کنید؛
هرگونه تغییر در ظرفیت های پذیرش دانشگاه ها و هرگونه تغییرات دیگه ای که صورت بدن با اعتراض بی درنگ و قاطعانه ماها باید مواجه بشه. در غیر اینصورت حق شما و خیلی های دیگه امسال و سال های آینده پایمال خواهد شد.

بــی درنگ و قاطعـانه با هرگونه کاهش ظرفیت امسال هم مخالفت می کنیم.
پیش به سوی قبولی بچه ها.. :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

atefe omrani

New member
ظرفیت هر رشته رو از کجا پیدا کنم؟میشه راهنماییم کنین؟
میخوام رتبه و درصد آخرین قبولی پارسال رو هم بدونم؟کلا این اطلاعاتو از کجا گیر بیارم؟

Chromosome

New member
یه سلام گرم به دوستان
این تاپیک رو که دیدم خواستم یه موردی رو بگم
درسته همه ی ما در انتظار قبولی هستیمو کاهش ظرفیت پذیرش باعث میشه خیلی هامون به آرزومون نرسیم؛ ولی افزایش ظرفیت هم مشکلات خاصی رو با خودش میاره که به نظر من اصلا به صلاح نیست.
همین الآن تو دانشگاه ها انقدر استاد یا بهتر بگم استادهای خوب کمه که اکثر دانشجوهای ارشد و دکتری با مشکلات زیادی مواجه اند. حالا فکر کنید مثلا 5 تا دانشجو مجبور بشن همزمان با یک استاد پایان نامه بردارن! واقعا فاجعه ست...
من خودم از نزدیک دیدم که اگه یه دانشجو مثلا با یه کیت استخراج RNA به نتیجه ی مورد نظر نرسه، باید کیت دوم رو از جیب خودش بخره. چون ناگهان! استاد محترم با کمبود بودجه مواجه میشه... مهمتر از بحث مادی که تو رشته های ما یعنی علوم پزشکی قابل چشم پوشی نیست، مشکلاتی از قبیل کم تجربه بودن، عدم حضور در کنار دانشجو(که در بین اساتید از همه مهمتر و همه گیرتره)و خیلی از مواقع سطح سواد بعضی از اساتید(نه همه) هست که به طور وحشتناکی دانشجو رو دچار سردرگمی و استیصال میکنه. حالا فکرشو بکنین تعداد ورودی ها از این هم بیشتر بشه.دیگه خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل....
امیدوارم با حرفام کسی رو ناامید نکرده باشم، ولی به حرفام فکر کنید؛دیدم که میگم
موفق باشید :riz513:

m.g.h

New member
بچه هایادتون باشه بعدکنکوروقتی کلیدسوال ها اومدبرین به سایت علوم پزشکی واسه تخمین رتبه رایگان هم هستش.

khorsand

New member
من از بچه های ارشد نانو شیراز شنیدم گفتن گروهشون قراره ظرفیتو قکم کنه!این از نانو!

gognussss

New member
بعضیا میگن اگه ظرفیتا کم شه بازار کار بهتر میشه!!!!انگار وختی ظرفیت زیاد باشه بازار کار بدتر میشه!!همون بهتر ظرفیتارو زیاد کنن

mexin

Well-known member
از پارسال سیاستشون کاهش ظرفیت بوده که پارسال به هر دلیل و اعتراضات به حال اول برگشت ولی امسال احتمالش زیاده که ظرفیت ها کمتر بشه ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

mahsast

New member
دوستان دلیل ابن همه تلاش و تقاضا برای ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی همین بیکاری ست دیگر:14: به نظرتون لزومی داره همه ارشد یا دکتری بخونن؟؟ وقتی تو این مملکت کار پیدا نشد همه میرن ارشد یا دکتری که سرگرم باشن...متاسفانه حقیقت تلخیه:smiliess (7):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shabnam_m

fada19990

New member
امروز تو اخبار شنيدم يكي از مسئولين وزارت بهداشت كفت امسال نتونستن به دلايلي ظرفيتا رو كم كنن!!!!!البته جقدر اين حرفش به ما مربوطه رو نميدونم!

bashaw

New member
امروز تو اخبار شنيدم يكي از مسئولين وزارت بهداشت كفت امسال نتونستن به دلايلي ظرفيتا رو كم كنن!!!!!البته جقدر اين حرفش به ما مربوطه رو نميدونم!
ینی قصد داشتن از این کمترش کنن؟؟؟ خیلی بی انصافـــــــن

vahid28

New member
سم پارسال نصف هم کمترشد
قبلا ۴۵ نفرمیگرفت شد۲۱ نفر
میشه مگه کمتر بشه؟

بالا