راه‌حلی برای ترس از آمپول + عکس

eeeeeeehsan

New member
55431c919d257.jpg

از سوزن و آمپول می‌ترسید؟ شاید این درمانش باشد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، 3 دانشجو با استفاده از پرینتر 3 بعدی، دستگاهی یک بار مصرف به نام «Comfortably Numb» (بی‌حسی راحت) ساخته‌اند که در عرض 60 ثانیه پوست را خنک و بی‌حس می‌کند و باعث می‌شود دیگر درد سوزن را حس نکنید. هزینه هرکدام از این دستگاه‌ها 2 دلار است.

3 دانشجوی سال اولی دانشگاه رایس در هیوستن آمریکا این دستگاه را ساخته‌اند که درونش از آب و نیترات آمونیوم پر شده و اول آن را تکان می‌دهید و بعد سطح فلزی‌اش را روی پوست می‌گذارید تا سرد و بی‌حس شود.

55431cb2625d9.jpg

necrotizing fasciitis

Active member
با قیمت روز افزون دلار فکر کنم این تو ایران از ویزیت دکتر گرونتر دربیاد پس در نتیجه در ایران این سوسول بازیا جواب نمیده :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

sepidh gh

New member
جالبه ...ولی من تا لحظه امپول زدن مشکلی ندارما، تموم که شد بعدش یهو سر گیجه می گیرم ...البت به نظر من یک جور شوک عصبی هس و شاید همیشه جواب نده ، یادمه به دست دوستام لانست می زدن من غش می کردم !!!

ROJO

New member
اصن یادم نمیاد اخرین بار کی امپول دریافت کردم :/ میرفتم دکتر میگفتم قرص و شربت لطفن :/ یبارم ک چن ماه پیش رفتم اورژانس سرم بدستم بود یهو دیدم امپول دست پرستاره داشتم نقشه میکشیدم پاشم فرار کنم خودش فهمید گف نترس اینو میخوام بزنم ب سرم
uuuuu.gif

PSyChoO

New member
منم مامان بابام خودشون آمپول و سرم میزنن سریع، رایگان، بدون درد، صد درصد تضمینی، همراه با جوایز ویژه:)))) ولی این پرستارای کلینیکا واقعا بد میزنن خیلی درد داره. مردم حق دارن بترسن:thumbsdownsmileyani

hebe.nurse

New member
اصا می دونید چیه؟ ........اگه همه دنیا میتونسن مث من آمپول بزنن ، دیگه اینهمه ترس و راه حل و اختراعی نمی بود که :motat:

necrotizing fasciitis

Active member
اصا می دونید چیه؟ ........اگه همه دنیا میتونسن مث من آمپول بزنن ، دیگه اینهمه ترس و راه حل و اختراعی نمی بود که :motat:

دقیقا آورین
تو جوری آمپول میزنی که طرف اصن شکایت نمیکنه !
نه اینکه نخوادا
دیگه از درد زبونش بند میاد نمیتونه شکایت کنه :motat:

آخرین ویرایش:

پیچک

New member
:65d6a5d6s::65d6a5d6s:*
من که هر وقت بهم آمپول زدن... پرستار مهربون رو من تمرین دارت و پرتاب نیزه انجام میداد...

eeeeeeehsan

New member
حالا بحث آمپول کردین، بابام یه رفیق داره مث خودشه آچارفرانسست.
این آقا تو داروخونه کار می کرده، ولی نمی دونم چطور میشه سر از بهداری و واکسن زدن درمیاره.
دست به آمپولش بعد یه مدت خیلی خوب میشه.
چند سال می گذره راهنمایی بودم، میخواستم آمپول هپاتیتb بزنم، میرم پیشش و چند دوره بود و زدم.

یه بار می خواستم آمپول پنسیلین بزنم بابام گفت برو پیش همون.
آقا دم ظهر بود، بعد مدرسه نسخم رو از داروخونه گرفتم و رفتم پیشش، گفتم می تونی بزنی؟ گفت آره.
(معذرت می خوام، پوزش پوزش پوزش)
تا اومدم دمر شم رو تخت گفت نمیخواد لازم نیست، همونطور که وایستاده بودم و کمر شلوارم شل بود گوشش رو زد پایین و فرو کرد! :|
یعنی باورتون نمیشه، اصلن درد احساس نکردم.
اولین باری بود که ایستاده آمپول زدم، ولی از اون موقع تا الآن هرجا میرم میگم آقا ایستاده بزن.

حالا اونایی که هیز دردین، یه بار ایستاده بزنید مطمئن باشین درد کمتری رو احساس می کنید.

پیچک

New member
هپاتیت b رو اون زمان که اعلام کردن برین بزنین ...ما پیش دانشگاهی بودیم...

تو راهنمایی بودی؟!! ...چقد کوچولویی :/

mehrshad.namdar

New member
نکته جالبی که این موضوع داره اینه که دانشجو های ما سال اول تو چه فکرایی هستند و دانشجوهای اونطرف اب تو چه فکرایی هستند. خدایی ها!!!!:idea_majidonline:

eeeeeeehsan

New member
هپاتیت b رو اون زمان که اعلام کردن برین بزنین ...ما پیش دانشگاهی بودیم...

تو راهنمایی بودی؟!! ...چقد کوچولویی :/
نه دیگه برعکس گفتی، من پیرم تو کوچولویی :)
حالا که دارم بیشتر فکر می کنم اول دبیرستان بودم
:idea_majidonline:

mahsast

New member
مگه امپول ترس داره!!! اهثان از تو بعید بود:14::bunnyearsmiley:

بالا