مطالعه گروهی آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام مجدد به همگی
کسانی که میخوان واسه ارشد بیوشیمی بالینی سال 95 بخونن این پست رو قرار دادم خواهشا اول منابع رو مشخص کنیم به امید خدا از اول خرداد شروع کنیم

صدای باد را در گردنه ی حرکت شنیدم!

فتح قله ها مرا به خود می خواند

امیدوارانه،

تا انتها یک توان، راه باید رفت

پاهایم در تکرار گام های خوشایندی،مجذوب شده

کشش هایی قدم هایم را هدایت خواهد کرد

در جدال با سختی های صعود،

در آخرین بلندای پرواز،

اوج را حس خواهم کرد،

و باور صعود در وجودم، دوباره شکفته خواهد شد!

منابع خودم
1_ بیوشیمی دکتر احسانی + کتاب تست گنجینه جامع جعفر نژاد البته دارم سری به موسسات هم میزنم ببینم جزواتش چه جوره
2_ زبان لغات تافل + سوالات زبان سالهای گدشته
3_ شیمی الی کتاب برای کنکور + شیمی الی دکتر نادری
4_ سلولی و مولکولی کتاب برای کنکور+تست دکتر عبادی+ کتاب 2e
میر
فعلا اینا رو دارم با مشاوره با هم بهترین ها روانتخابمیکنیم
من حدود یک سال از درس دور بودم

love virology

New member
ضروریات دکتر محمدی اضافه کنی بهتره/ سلولی خلاصه لودیش چون از امسال منبع فقط لودیش شده

alireza-ja

New member
موفق باشین. ولی بهتره که بزارید کنکور امسال برگزار بشه که سوالای امسال رو هم ببینید با چشم بازتر مناابعو انتخاب کنید.

مائده 70

New member
سلام بچه ها من گیج شدم سلولی ک جزء منابع نیست تو سایت ها زدند زیست عمومی لودیش و 2e ک سلولیه؟!

love virology

New member
دفترچه جدید بگیرید امسال مجموعه شده بیوشمی و ژنتیک و بیوتک در مجموعه یک/ زیست عمومی هم حذف شد و جاش زیست سلولی مولکولی امد

مائده 70

New member
یه سوال دیگه من در مورد روش مطالعه صحیح خیلی مشکل دارم اصلا نمیدونم چجوری باید خلاصه برداری کنم همه جا نوشتند حتما خلاصه برداری کنید ولی نگفتند چجوری!
یا مثلا یه جا نوشته بود نکته برداری با خلاصه برداری خیلی فرق داره من واقعا بلد نیستم چجوری بخونم ک بهترین استفاده رو ببرم خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

love virology

New member
دوست گرامی صبر کن ازمون امسال برگزار شه تا دوستان ببینید سوالات چطوری بوده / تا برگزاری ازمون هم میخای وقتت نره زبان بخون و با همین کتابا مطالعه مختصر داشته باش

میخوام منبع بیوشیمی رو تهیه کنم به نظر شما بهترین ترجمه دولین مال کدام انتشارات و مولفه مممنون میشم جواب بدید

میخوام منبع بیوشیمی رو تهیه کنم به نظر شما بهترین ترجمه دولین مال کدام انتشارات و مولفه مممنون میشم جواببدید
در ضمن به نظر شما بهترین برای ارشد کدامه

سلام دارم خودم برای بیوشیمی مینویسم از منابع مختلف واسه سلولی هم این کا رو میکنم به نظرم اینجور بهتره
تا الان سه فصل بیوشیمی رو نوشتم

alireza-ja

New member
سلام دارم خودم برای بیوشیمی مینویسم از منابع مختلف واسه سلولی هم این کا رو میکنم به نظرم اینجور بهتره
تا الان سه فصل بیوشیمی رو نوشتم

این بهترین کاره که خودتون چند تا منبع رو بخونید و یه معجون ازش بسازید.

فقط حواستون باشه که واسه این کار باید اولا سوالات کنکورهای حداقل 7 8 سال گذشته رو چندین بار چک کنید که با نوع سوالات آشنا بشید تا بدونید که با چه دیدی باید رفرنس خوند. اگر این کار رو نکنید همه چیز از نظر شما مهمه و در نهایت جزوتون از رفرنس ها بیشتر میشه.

نکته بعد اینکه قبل از اینکه دست به قلم بشی باید هر مبحثی رو حداقل دو سه بار بخونی حالا از هر رفرنسی که جلوته بعد که مسلط شدی اون موقع دست به قلم بشی.

پس حواستون باشه که بدون اینکه مسلط نشدی و تستهای سنوات گذشته رو ندیدی سراغ نوشتن نرو. به حدی تستها رو زیر و رو کن که تست ها حفظت بشه و مثلا بدونی که وقتی داریم فلان مطلب رو مثلا از دولین میخونی بگی اه ببین همین جمله فلان سال سوال کنکور بوده.

چون تجربه چنین کاری رو دارم بهتون میگم.

ولی قطعا با این کار موفق میشی.

negin ka

New member
منم میخام بیوشیمی شرکت کنم
لطفا تو انتخاب منابع کمکم کنید
من هارپر +برای کنکور بیوشیمی رو دارم
جزوات دانشکده دارو سازی شهیدبهشتی برای شیمی رو چطور پیدا کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا