مطالعه گروهي ارشد مامايي 95

maryb

New member
بچه هایی که میخوان ارشد 95 اعلام حضور کنن لطفا:rose:

مريم...

New member
سلام دوستان من امسال ازمون دادم ولي براي قبولي نا اميدم ولي ميخوام براي ٩٥ اگر خدا بخواد دوباره امتحان بدم از كي شروع مي كنيد؟

گل بهار

New member
تمدید شده طرح پزشکان و پیراپزشکان.البته برحسب نیاز اون منطقه.
بعد یک سوال دارم.اگه طرحمون رو تمدید کنیم،نمیتونیک ارشد شرکت کنیم؟؟

mamai86

New member
دوستان عزيز.. اينجا مطالعه گروهي رشته مامايي هستش براي سال ٩٥
هر كس تو رشته خودش بايد بياد نظر بنويسه
اينجا مامايي ها ميان

به اسم تاپيك دقت كنين

baboliau

New member
سلام به همه دوستان و همکاران عزیز
من هم هستم.لطفا بگین از کی شروع می کنید.
به امید موفقیت

سلام بچه ها منم میخوام واسه ارشد مامایی ۹۵شرکت کنم ولی نیاز به یه برنامه ریزی اساسی دارم من یه بچه دارم وقتم خیلی کمه لطفا کمکم کنید ازکجاوچطوری شروع کنم

nahid_7

New member
سلام به همگی :rose:
من کنکور 94 شرکت کردم ولی امیدی به قبولی ندارم :smiliess (12)::sad:
منم واسه کنکور 95 هستم :smilies-azardl (181

سلام دوستان منم هستم
فقط من پارسال شرکت نکردم و نمیدونم تو دفترچه و منابع چه اتفاقی افتاده لطفا بمنم بگید
از کی و چطور شروع میکنید

آخرین ویرایش:

nahid_7

New member
سلام..منابع همون قبلی هاست?
سلام بله منابع تا الان که هموناس ، بعید میدونم تغییری تو منابع صورت بگیره .

- - - Updated - - -

سلام..منابع همون قبلی هاست?
سلام بله منابع تا الان که هموناس ، بعید میدونم تغییری تو منابع صورت بگیره .

ronas87

New member
سلام دوستای عزیزم
منم 94 شرکت کردم به احتمال زیاد قبول نمیشم،کسی میدونه ویلیامز 2014 چقدر نسبت به 2010 تغییر کرده؟؟من 2010 رو دارم و نمیخوام ورژن جدیدش رو بگیرم. کسی میتونه کمکم کنه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستای عزیزم
منم 94 شرکت کردم به احتمال زیاد قبول نمیشم،کسی میدونه ویلیامز 2014 چقدر نسبت به 2010 تغییر کرده؟؟من 2010 رو دارم و نمیخوام ورژن جدیدش رو بگیرم. کسی میتونه کمکم کنه؟

omidii

New member
سلام خانمها من امثال شرکت کردم و قبول شدم رتبه ام هم بد نشده.خواستم بگم انقدر که برای نوزادان و بهداشت وقت میذارین همون قدر برای زبان وقت بزارین روزی یک ساعت زبان بخونین چون امسال و به احتمال قوی سال بعد درس تعیین کننده و سرنوشت ساز زبان هست.برای زبان کتاب زبان رو بخونید.برای تست نواک کتاب ازمون نواک انتشارات گلبان رو بخونید.برای درس بهداشت بهداشت مادر و کودک رو بخرین من چندتا کتاب خریدم ولی این بهتر بود یا کتاب بهداشت مادر و کودک انتشارات رو بخونید هم مختصره هم مفیده.انشااله همتون موفق باشین برای منم دعا کنید مرحله دوم هم قبول شم.

- - - Updated - - -

سلام خانمها من امثال شرکت کردم و قبول شدم رتبه ام هم بد نشده.خواستم بگم انقدر که برای نوزادان و بهداشت وقت میذارین همون قدر برای زبان وقت بزارین روزی یک ساعت زبان بخونین چون امسال و به احتمال قوی سال بعد درس تعیین کننده و سرنوشت ساز زبان هست.برای زبان کتاب زبان رو بخونید.برای تست نواک کتاب ازمون نواک انتشارات گلبان رو بخونید.برای درس بهداشت بهداشت مادر و کودک رو بخرین من چندتا کتاب خریدم ولی این بهتر بود یا کتاب بهداشت مادر و کودک انتشارات رو بخونید هم مختصره هم مفیده.انشااله همتون موفق باشین برای منم دعا کنید مرحله دوم هم قبول شم.

لیلا68

New member
انشالله قبولی بشی
شما برا درس بهداشت چندتا کتاب خوندی و کدوم بنظرت بهتره؟(اسم کتاب و نویسنده کتاب و انتشارات کتاب رو اگه امکان داره کامل بنویس)شما کتاب تست خوب برا بهداشت چی رو معرفی میکنی؟
ممنون

لیلا68

New member
خانم امیدی انشالله قبولی بشی

شما برا درس بهداشت چندتا کتاب خوندی و کدوم بنظرت بهتره؟(اسم کتاب و نویسنده کتاب و انتشارات کتاب رو اگه امکان داره کامل بنویس)شما کتاب تست خوب برا بهداشت چی رو معرفی میکنی؟
ممنون

omidii

New member
متاسفانه اسمشو مینویسم اما نمیاد.البته من بهداشت پروانه رضاسلطانی رو خوندم اما ماه اخر فهمیدم که و انتشارات بهتر بودن که فقط یه مبحثو خوندم از همون یه مبحث یه سوال اومد.کتاب زبان فوق العاده است.باید شبی ۲۰ تا لغت حفظ کنی و دوتا متن رو ترجمه کنی و بزنی و روزی ۱۰ تا تست لغت بزنی.با این روش مطمین باشین زبانو ۵۰ یا ۶۰ درصد میزنین و برای رشته مامایی این درصد عالیه

- - - Updated - - -

متاسفانه اسمشو مینویسم اما نمیاد.البته من بهداشت پروانه رضاسلطانی رو خوندم اما ماه اخر فهمیدم که و انتشارات بهتر بودن که فقط یه مبحثو خوندم از همون یه مبحث یه سوال اومد.کتاب زبان فوق العاده است.باید شبی ۲۰ تا لغت حفظ کنی و دوتا متن رو ترجمه کنی و بزنی و روزی ۱۰ تا تست لغت بزنی.با این روش مطمین باشین زبانو ۵۰ یا ۶۰ درصد میزنین و برای رشته مامایی این درصد عالیه

بالا