بچه های ایمنی, بیوشیمی را دریابید........

hanas68

New member
سلام دوستان لطفا یکی بمن کمک کنه, بیوشیمی سه تا کتاب دارم, ولی متابولیسم بدجور گیر کردم, بخدا اعصاب ندارم.....:wacsmiley:

hanas68

New member
دو تا کتاب برای کنکور نجات شکوهی و پاسالار دارم, کتاب ضروریات محمدی(متابولیسمش افتضاحه), شما چیکار میکنید برا متابولیسم!!!!!

*hadis*

New member
دو تا کتاب برای کنکور نجات شکوهی و پاسالار دارم, کتاب ضروریات محمدی(متابولیسمش افتضاحه), شما چیکار میکنید برا متابولیسم!!!!!

ببخشید متابولیسم کتاب رضا محمدی اتفاقا عالیه..تمام نکات رو در بر میگیره.. گمانم مشکل شما پایه بیوشیمی تون هست چون هیچ کدوم از این کتابا مخصوصا رضا محمدی رو نمیشه بدون خوندن یک رفرنس و داشتن بیس بیوشیمی متوسط فهمید..

hanas68

New member
ببخشید متابولیسم کتاب رضا محمدی اتفاقا عالیه..تمام نکات رو در بر میگیره.. گمانم مشکل شما پایه بیوشیمی تون هست چون هیچ کدوم از این کتابا مخصوصا رضا محمدی رو نمیشه بدون خوندن یک رفرنس و داشتن بیس بیوشیمی متوسط فهمید..

خوب حالا چیکار کنم با این وقت کم؟

*hadis*

New member
خوب حالا چیکار کنم با این وقت کم؟

من فکر کردم شما برای کنکور دکتری میخواین شرکت کنید که زمان به نسبت کافی ای هنوز وجود داره..ولی برای ارشد که نزدیک یک ماه بیشتر نمونده نمیدونم دقیقا..اما چون فرصت خوندن رفرنس ندارید یکی از دو کتاب پروین پاسالار و یا نجات شکوهی رو بخونید چون رضا محمدی فشرده و پیچیده تره..از سری کتابهای برای کنکور هم میتونید بصورت نکته ای استفاده کنید..ببخشید که نتونستم کمکی کنم..امیدوارم اگر کسی میتونه راهنمایی بیشتری بکنه بیاد و اطلاعاتی در اختیارتون بذاره

hanas68

New member
من فکر کردم شما برای کنکور دکتری میخواین شرکت کنید که زمان به نسبت کافی ای هنوز وجود داره..ولی برای ارشد که نزدیک یک ماه بیشتر نمونده نمیدونم دقیقا..اما چون فرصت خوندن رفرنس ندارید یکی از دو کتاب پروین پاسالار و یا نجات شکوهی رو بخونید چون رضا محمدی فشرده و پیچیده تره..از سری کتابهای برای کنکور هم میتونید بصورت نکته ای استفاده کنید..ببخشید که نتونستم کمکی کنم..امیدوارم اگر کسی میتونه راهنمایی بیشتری بکنه بیاد و اطلاعاتی در اختیارتون بذاره

خیلی ممنونم دوست عزیز....

Ana67

New member
کتاب برای کنکور و از لنینجر تا استرایر خوبه.خصوصا کتاب برای کنکور.اول اینو بخون بعد یه نگاه به محمدی بندازی متوجه میشی.نگران نباش

hanas68

New member
کتاب برای کنکور و از لنینجر تا استرایر خوبه.خصوصا کتاب برای کنکور.اول اینو بخون بعد یه نگاه به محمدی بندازی متوجه میشی.نگران نباش

ممنومم دوست خوبم, اما برا کنکور امسال ک ی ماه دیگس منظورمه.

- - - Updated - - -

ممنومم دوست خوبم, اما برا کنکور امسال ک ی ماه دیگس منظورمه.

Ana67

New member
میدونم عزیزم.اون کتابه که گفتم حجمش کمه و عالی گفته.محمدی تا اونجایی که یادمه خلاصه داره اخر فصلاش.با هم بخونی اکی میشه.

hanas68

New member
میدونم عزیزم.اون کتابه که گفتم حجمش کمه و عالی گفته.محمدی تا اونجایی که یادمه خلاصه داره اخر فصلاش.با هم بخونی اکی میشه.

منظورتون کتاب برای کنکور نجان شکوهی هستش، حتما؟ ممنونم دوست عزیز

- - - Updated - - -

منظورتون کتاب برای کنکور نجان شکوهی هستش، حتما؟ ممنونم دوست عزیز

eeeeeeehsan

New member
هناس برای کنکور پاسالار رو بخون، + تست گنجینه از سال 87 تا 93 + پاسخ های تشریحیش که خیلی خوب توضیح داده.
سخت نگیر.. تو سه تا سوال ایمنی رو بیشتر جواب بدی یعنی بیو رو 100 زدی!! نسبت تقریبی ضریب 6 به 1.
ولی خب همه اینو می دونن، برد با کسیه که بیو رو هم بالا بزنه، همینطور میکروب رو.

alireza-ja

New member
من که بیوشیمی نجات شکوهی و یا فلش کارت بیوشیمی جبارزاده رو توصیه میکنم. اگه فلش کارت رو بتونید پیدا کنید میتونید 1 ماهه ساختمان یا متابولیسم رو مسلط بشید.

hanas68

New member
هناس برای کنکور پاسالار رو بخون، + تست گنجینه از سال 87 تا 93 + پاسخ های تشریحیش که خیلی خوب توضیح داده.
سخت نگیر.. تو سه تا سوال ایمنی رو بیشتر جواب بدی یعنی بیو رو 100 زدی!! نسبت تقریبی ضریب 6 به 1.

من فقط متابولیسمو مشکل دارم, احسان پاسالار خیلی مفصل توضیح داده, بنظرت میرسم؟

- - - Updated - - -

ati1408

New member
بچه ها حدودا چند درصد سوالای بیوشیمی از متابولیسم میاد ؟

hanas68

New member

تا الان که بیشتر نمونه سوالارو نگاه کنیم, متابولیسم زیاد اومده, درصدشو نمیدونم, اما بیو شیمیو متابولیسمه دیگه, من تو لیپیدا مشکل دارم....t_t

eeeeeeehsan

New member
من که بیوشیمی نجات شکوهی و یا فلش کارت بیوشیمی جبارزاده رو توصیه میکنم. اگه فلش کارت رو بتونید پیدا کنید میتونید 1 ماهه ساختمان یا متابولیسم رو مسلط بشید.
علی رضا می تونی یه عکس از فلش کارت بیوشیمی جبارزاده رو بذاری اینجا؟

نه اتفاقن اندازه گفته، زیاد نیست.
یه متابولیسم رو بخون که اسم آنزیما آشنا باشه واسط، بعد شروع کن تست خوندن، و پاسخای تشریحیشون رو نگاه کن.
کل چرخه رو نباید باهم حفظ کرد، باید تیکه تیکه حفظ کرد.
استارت بزن دستت میاد چطوری بخونی.

می تونی هم اسم آنزیم ها اینا رو کلید کنی تقلب ببری سر جلسه :)

هرسال فرق می کنه، ولی میانگین حدود 50 درصد.

alireza-ja

New member
bichemistry.jpg

بالا