مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي باكتري شناسي (ميكي 94-95)

bacillus.bs

New member
سلام اميدوارم باز دور هم جمع بشيم و يك مسير سخت ديگه رو با هم طي كنيم

*hadis*

New member
سلام چه کار خوبی کردین....منم داوطلب دکتری باکتری هستم الان در حال نوشتن مقاله م هستم انشالا از همین هفته شروع به خوندن میکنم..امیدوارم لحظات مفیدی رو اینجا داشته باشیم و به امید قبولی همه.:rose::rose:

bacillus.bs

New member
من كه تازه مي خوام كار پايان ناممو شروع كنم نمي دونم بتونم خودمو برسونم يا نه ولي اگر يه گروه چند نفره بشيم خيلي خوبه
بچه هاي سال قبلم كمكمون كنند عالي ميشه
شما روي چه باكتري كار كرديد؟؟

marava

New member
سلام دوستان منم هستم البته من هم در حال نوشتن پایان نامه هستم. باآرزوی موفقیت برای همه

*hadis*

New member
سلام من با توکل به خدا از امروز شروع کردم با خوندن فصل لژیونلا از واکر و تاپلی

*hadis*

New member
من كه تازه مي خوام كار پايان ناممو شروع كنم نمي دونم بتونم خودمو برسونم يا نه ولي اگر يه گروه چند نفره بشيم خيلي خوبه
بچه هاي سال قبلم كمكمون كنند عالي ميشه
شما روي چه باكتري كار كرديد؟؟

سلام دوستم...موضوع پایانامه من در راستای تهیه واکسن آنفلوانزا بود..اگه میزان خوندن روزانه تون رو هم اینجا گزارش بدین خیلی خوب میشه :rose::rose:

bacillus.bs

New member
بچه ها بهتره اول منابع رو مشخص كنيم
براي قارچ ايمني انگل ژنتيك بيوشيمي

*hadis*

New member
شما كدوم دانشگاه هستيد؟

مهمه کدوم دانشگاه؟ من دی ماه دفاع کردم..پیشنهاد خوبی دادین..من قارچ رو نمیخونم..برای بیوشیمی رضامحمدی ..برای ایمنی 4 استاد و برای ژنتیک هم نجات مهدیه که نمیدونم به درد سوالای ژنتیک باکتری میخوره یا نه ..انگل هم شنیدم سری کتابهای برای کنکور خلاصه و مفید هست که البته من هنوز نخریدم..باکتری هم که هرچی منابع بیشتری مطالعه بشه بهتره

آخرین ویرایش:

medtac

New member
منم پایم
میخوام از اول تابستون بخونم میشه منابع پیشنهادی بدیت؟؟

bacillus.bs

New member
منم همين منابعي كه جيران گفت دارم كه مال دوره ارشده
ولي ١٠٠ ٪ كتاباي جديد هم اومده توي بازار

*hadis*

New member
منابع زبانتون چيه؟

زبان که منبع خاصی نداره..من خودم تاکیدم روی لغت و مهارت ریدینگ هست..کتاب اسنشیال ورد تافل واقعا مهمه چون پارسال هم کلی از لغتاش تو آزمون ام اچ ال ای بود و 504 رو هم که همه میخونن..دیگه لغت از هرجایی بود باید حریص باشی و ببلعیش..تافل کیت رو هم توصیه میکنن..پارسال من لغات تافل رو خوندم کلا سه روز برای زبان زحمت کشیدم و فقط نمره قبولی رو اوردم مطممئنم با یه کم تلاش میشه نمره بالای 70 رو کسب کرد

*hadis*

New member
واقعا خسته نباشید از این همه خوندن و تلاش و گزارش دادن!!!

microb shz pz

New member
سلام بچه ها منم دوباره میخوام کنکور بدم.امیدوارم که جواب بگیرم. شما از تاریخ کنکور خبری ندارید؟

بچه ها کمک فوری کسی میدونه من از کجا می تونم آب depc تهیه کنم . برای استخراج rna و کارهای مولکولیه.. نمیدونم از کجا باید بخرم. لطفا توی خصوصی راهنمایی کنید مرا...:smiliess (12)::dadad4:

بچه ها گویا رتبه های 2(آقای حوری)و4 (یوسفی)و5(سبزعلی) دکتری میکرب از شهید بهشتی بودند کسی میدونه چه جور شده که اینا رتبه اوردند و قبول شدند؟ استاداشون فک کنم براشون گذاشتند

بالا