93/12/28 درود

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود بر همه
چند کلمه اي براي رفع کدورت ها در سال 93
من چندتا تاپيک و پست مربوط به تخريب مديران جديد اينجا خوندم که ديدم بي انصافيه تصور کاربران جديد نسبت به اين مديران منفي بشه
با اينکه مديران ارشد و مدير کل اينجا رو خيلي قبول داشتم و دارم، مي دونم يک جاهايي و در بعضي موارد شايد ذهنيت طرف مقابل رو به خودشون منفي کردند که مي تونستند بهتر عمل کنند. بالاخره هيچ انساني بدون نقطه ضعف نيست. من هم اوايل خيلي بد عمل مي کردم ولي سعي کردم مشکلات رو با حس انتقادپذيري ريشه يابي کنم.
من اخيرا احساس کردم که کاربران از سوي برخي افراد براي تخريب وجهه مديران اصلي انجمن تحريک مي شن که اين واقعا بي انصافي است... کدوم يک از شما حاضريد در اکثر روزهاي هفته در کمتر از 24 ساعت به اينجا سر بزنيد و هر بار که مياين با دلسوزي تمام مشغول انجام کارهاي خشک فني يا مديريتي سايت بشيد بدون اينکه حتي کسي بياد از شما يه تشکر خشک و خالي بکنه... ديگه چه برسه به دادن حق الزحمه يا پول!

به قول بچه ها اينجا ايران در مقياسي کوچک هست.
ما ايراني ها اصولا آدمهاي با همت و با پشتکاري هستيم
مثلا ما در اينجا با نوشتن ده ها سطر دليل و احتمال وگذاشتن چندين ساعت نگارش متن، روي افراد قضاوت مي کنيم و نتيجه مي گيريم فلاني بد هست. بعد يک نفر ديگه با نوشتن صدها سطر در پست ها و يا در پيغام هاي خصوصي در بوق و کرنا مي کنه من فلان کارهاي خوب رو کردم پس بدونيد آدم خوبي هستم...

يا مثلا پست هايي رو از زير خروارها خاک بيرون مي کشيم و روي اون ها بحث مي کنيم و کلي توي سر و کله هم مي زنيم که چرا فلاني با فلاني اون حرف رو زد...

يا مثلا با رد و بدل کردن ده ها پيغام با ديگران سعي مي کنيم بفهميم فلان شخص چندتا خواهر برادر داره... بعد ميايم توي انجمن باد به قبقب ميندازيم و با کمال افتخار همچون سربازان گمنام وزارت اطلاعات اسامي نزديکان و ساير اطلاعات شخصي فلان شخص اعلام مي کنيم

اين جور کارها خيلي همت مي خواد... جدي مي گم... يه همچين مردمان با همتي هستيم ما

اميدوارم خستگي مفرط در تايپ باعث بشه دوستان مشارکت کننده در بحث تخريب مديران جديد که بدون اجر و مزد دارند اينجا رو مديريت مي کنند ديگه ادامه ندن... البته براي بهتر شدن عملکرد مديران انتقاد بکنند ولي تخريب نه!
اي کاش برخي از همين افراد اين همه وقت و انرژي رو صرف احياء بخش هاي علمي خودشون يا بهتر کردنش مي کردند.

من فکر مي کنم بخش علمي انجمن علوم پزشکي هنوز همون صميميت هميشگي و حس انسان دوستي رو داره ولي چيزي که الان نسبت به قبل فرق کرده غالب بودن ماهيت سرگرمي به ماهيت علمي انجمن و از طرف ديگر عدم وجود صميميت بين برخي اعضاست که اميدوارم با تموم شدن تخريب ها و انجام انتقادات منصفانه، بخش سرگرمي اينجا انرژي مثبت بيشتري رو پيدا کنه.
ولي دوستان فراموش نکنيد هدف اصلي پايه گذاري اين انجمن در آبان 86 ، اول جمع کردن بچه هاي علوم پزشکي و دوم ارتقاء سطح علمي اين قشر بوده... نه ايجاد سرگرمي به عنوان يک هدف اصلي
بخش سرگرمي اينجا فقط به دليل ايجاد تنوع و رفع خستگي براي اعضاء انجمن بنا شده نه مکاني براي دوستيابي و روابط غيرمتعارف در پيام هاي خصوصي و عمومي که چهره انجمن رو به سمت يک انجمن سرگرمي پيش ببره
به هر حال آرزو کنم سال 94 سالي پر از مهر و محبت و پر از انرژي مثبت براي شما و دوستاتون باشه

پ.ن:
راستي داشت يادم مي رفت، سوپرمدريتور نمي تونه پيغام خصوصي ها رو بخونه
ادمين سايت به دليل دسترسي به هاست و کدهاي سايت، مي تونه از بين هزاران کد برنامه نويسي مربوطه، جملات فارسي مربوط به پيغام هاي خصوصي رو پيدا کنه... راستش تا حالا خودم به شخصه حوصله ي اين کار که نياز به چندين ساعت جستجو و کندوکاو در خطوط کدهاي برنامه نويسي سايت داره رو نداشتم. چون من در قياس با خيلي از هموطنان ايراني خودم آدم کم همتي هستم!!

شايد علت اصلي که ادمين2 قبلا در يکي از پست هاشون گفتند ميتونند بخونند ولي وقت و حوصله خوندن پيانهاي خصوصي رو ندارند منظورشون رو درست نرسوندند که وقت ندارند بروند در هاست انجمن و از بين هزاران فايل کدنويسي سايت به دنبال پيام هاي خصوصي يک شخص خاص باشند.

به اطلاع دوستاني که از اين حرف شوکه شدند که مديران کل مي تونند پيغامهاي خصوصي رو بخونند(البته به روش بالا) مي رسونم، مسئولان شرکت همراه اول و ايرانسل، صاحبان اپليکيشن هاي شبکه اجتماعي ايراني و خارجي همچون وايبر، واتس اپ و... هم مي تونند پيام هاي شما رو بخونند.
تعريف حريم خصوصي براي کاربران و مديران و حتي سوپرمدريتور هست ولي براي مديران کل که به کليه امور فني سايت دسترسي دارند صدق نمي کنه

بازم عيدتون مبارک

varia

Well-known member
آدمین گرامی انتقاد و پیشنهاد باعث اعتلای هر محیطی میشه و خیلی از ماهایی که زیاد انجمن میایم اگر نسبت به امری منتقد شدیم مطمئن باشید مواردی بوده که همصدا شده بودیم. ولی به عنوان کاربران اینجا انتظار غیرمعقولی نبود که بهایی به انتقادات و پیشنهادات ما بدید.

غرض شکایت مجدد نیست ولی به شما هم حق میدم که از افرادی که وقت زیادی برای مدیریت اینجا گذاشته اند حمایت کنید ولی خیلی از دوستانی که بمرور حضورشون کمرنگ شده بود و یا تقابل نظری با مدیریت جدید داشتند حذف شدند نه بخاطر اینکه ناحق بودند بخاطر اینکه کفه سنگین ترازو به نفع مدیریت جدید بود و کاربران انتظار داشتند با وساطت شما و یا آدمین2 مسئله حل بشه نه اینکه رای صادر شده قابل برگشت نباشه. گاهی وقتها خوبه از پایین هم به برخی مسائل نگاه کنیم.

اگر هدف اصلی انجمن ایجاد محیط علمی برای دانشجویان علوم پزشکی و علوم زیستی هست مثل دیگر انجمن ها زمانی میتونه رونق داشته باشه که افرادی کارشناس در زمینه رشته های خودشون و رشته های مرتبط بتونند به ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات کاربرها بپردازند امری که در انجمن ما بهش کمتر توجه شده و بیشتر مدیریت بخش سرگرمی مورد جلب توجه قرار گرفته است.

بنده در حد توان علاقه دارم پاسخ دوستانی که در تاپیکهای علمی و مرتبط با ادامه تحصیل پست میذارند رو در حد توان بدم ولی مشاهده اینکه انجمن متاسفانه بخاطر مسائل یک سال(نه ماه)اخیر بیشتر حالت سرگرمی پیدا کرده بدیهی هست و بنظرم دلیل اصلیش این هست که خیلی از مدیرها به این مسئله که به افرادی در سطح خودشون دارند مشاوره میدند و یا کمک میکنند و یا مدیریت میکنند رو نادیده گرفتند.
اشکارترین دلیلش هم میتونه این باشه که بیشتر کاربرها رشته خود و ادامه تحصیلی شون رو علامت تعجب، علامت سوال، نقطه، شکلک و یا رشته ای الکی نوشته اند دلیلش هم دو مورد هست: دلیل اصلی اینکه بخاطر سرگرمی میان انجمن(بخاطر بخش سرگرمی) یا دنبال سوال هستند و توانایی پاسخ و کمک به دیگر کاربران رو ندارند. بنده که به وضوح میبینم جز زمانهای محدود به اعلام نتایج کنکورها انجمن صمیمیت و اون مفید بودن قبلیشو از دست داده.

احساس کردم بخاطر کفه سنگین ترازوی مدیریت شاید قضاوت درستی نکردید از اینکه برخی از دوستان ارائه ای از کارهایی که انجمن کرده اند رو در قالب "فلان کارهاي خوب رو کردم پس بدونيد آدم خوبي هستم..." بهتون رسونده اند. فکر کنم جایی برای اثبات حرف و خودشون نداشته اند و مجبور شده اند شکایتشون رو به شما بکنند.
البته دوستان شاید فکر کنند چون من این پست رو میذارم منظورتون من هستم ولی فکر نکنم تا جایی که یادم میاد طوماری برای شما نوشته از خودم دفاع کنم ولی در پیغام خصوصی حرفها و انتقادمو در چند جمله بهتون رسونده ام.

امیدوارم با گلچین کاربرهای مفید بتونید فضایی مناسب برای انجمن گفتوگوی علوم پزشکی ایجاد کنید و بقول خودتون "شاید نفع مالی برای کسی نداشته باشه ولی مطمعنا سود معنوی برای شما و سایر دوستانی که همکاری میکنند خواهند داشت". هرچند از اینکه از مدیرهاتون دفاع میکنید شاکی هستم :) ولی خوشحالم انسان مفیدی چون شما هم وجود داره که همچین محیطی رو ایجاد کرده و در این زمینه بفکر دیگرانه.

یک بار دیگه امیدوارم دوستان و مدیرانی که بنده باعث رنجش خاطرشون شدم با دور ریختن کدورتهای سال قبل، بخشندگیشونو به خودشون اثبات کنند. اینکه یک دوست نقد دوستشو بکنه یک پوئن مثبته و گاها حتی شکایت یک دوست هم این اثرو داره. چه بسا مشکلات و احیانا کدورتهایی در مسیر زندگیمون برامون ایجاد میشه که خداوند اینها رو برای دست گرمی ر راهمون قرار داده(البته امیدوارم هیچوقت اینجور نشه و زندگی رو با خشنودی و سربلندی به سرانجام برسونیم).

بقولی هیچکس کامل نیست :) منجمله خودم.

اگر حرفهام لحن تندی داره بنویسید پای اینکه زبان مادریم فارسی نیست و مجبورم کتابی بنویسم :). تقدیم به همه :rose::rose:
امیدوارم سال خوبی برای ههممون رقم بزنیم.:rose::rose:

آخرین ویرایش:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
حرفتون کاملا منطقی و سازنده است. الان به اون تاپیک رفتم خیلی مفید بود... از مدیران جدید هم می خوام اونجا رو دائم چک کننند... حرفای خوبی زده میشه اونجا

*مریم*

New member
[B]دعوا نمک زندگیه سخت نگیرید:motat:
وقتی فهمیدیم جای ادمین چقد خالیه که با نبودنشون همچین بلبشویی به پا شد
بعد هر بحرانی تجربیاتی به دست میاد که باعث میشه در آینده با تدبیر تر رفتار بشه
هر چند انجمن بی روح شده
ولی امسال همه چی رو به فال نیک بگیریم
[/B]

pashmak

New member
درود بر همه
چند کلمه اي براي رفع کدورت ها در سال 93
من چندتا تاپيک و پست مربوط به تخريب مديران جديد اينجا خوندم که ديدم بي انصافيه تصور کاربران جديد نسبت به اين مديران منفي بشه
با اينکه مديران ارشد و مدير کل اينجا رو خيلي قبول داشتم و دارم، مي دونم يک جاهايي و در بعضي موارد شايد ذهنيت طرف مقابل رو به خودشون منفي کردند که مي تونستند بهتر عمل کنند. بالاخره هيچ انساني بدون نقطه ضعف نيست. من هم اوايل خيلي بد عمل مي کردم ولي سعي کردم مشکلات رو با حس انتقادپذيري ريشه يابي کنم.
من اخيرا احساس کردم که کاربران از سوي برخي افراد براي تخريب وجهه مديران اصلي انجمن تحريک مي شن که اين واقعا بي انصافي است... کدوم يک از شما حاضريد در اکثر روزهاي هفته در کمتر از 24 ساعت به اينجا سر بزنيد و هر بار که مياين با دلسوزي تمام مشغول انجام کارهاي خشک فني يا مديريتي سايت بشيد بدون اينکه حتي کسي بياد از شما يه تشکر خشک و خالي بکنه... ديگه چه برسه به دادن حق الزحمه يا پول!

به قول بچه ها اينجا ايران در مقياسي کوچک هست.
ما ايراني ها اصولا آدمهاي با همت و با پشتکاري هستيم
مثلا ما در اينجا با نوشتن ده ها سطر دليل و احتمال وگذاشتن چندين ساعت نگارش متن، روي افراد قضاوت مي کنيم و نتيجه مي گيريم فلاني بد هست. بعد يک نفر ديگه با نوشتن صدها سطر در پست ها و يا در پيغام هاي خصوصي در بوق و کرنا مي کنه من فلان کارهاي خوب رو کردم پس بدونيد آدم خوبي هستم...

يا مثلا پست هايي رو از زير خروارها خاک بيرون مي کشيم و روي اون ها بحث مي کنيم و کلي توي سر و کله هم مي زنيم که چرا فلاني با فلاني اون حرف رو زد...

يا مثلا با رد و بدل کردن ده ها پيغام با ديگران سعي مي کنيم بفهميم فلان شخص چندتا خواهر برادر داره... بعد ميايم توي انجمن باد به قبقب ميندازيم و با کمال افتخار همچون سربازان گمنام وزارت اطلاعات اسامي نزديکان و ساير اطلاعات شخصي فلان شخص اعلام مي کنيم

اين جور کارها خيلي همت مي خواد... جدي مي گم... يه همچين مردمان با همتي هستيم ما

اميدوارم خستگي مفرط در تايپ باعث بشه دوستان مشارکت کننده در بحث تخريب مديران جديد که بدون اجر و مزد دارند اينجا رو مديريت مي کنند ديگه ادامه ندن... البته براي بهتر شدن عملکرد مديران انتقاد بکنند ولي تخريب نه!
اي کاش برخي از همين افراد اين همه وقت و انرژي رو صرف احياء بخش هاي علمي خودشون يا بهتر کردنش مي کردند.

من فکر مي کنم بخش علمي انجمن علوم پزشکي هنوز همون صميميت هميشگي و حس انسان دوستي رو داره ولي چيزي که الان نسبت به قبل فرق کرده غالب بودن ماهيت سرگرمي به ماهيت علمي انجمن و از طرف ديگر عدم وجود صميميت بين برخي اعضاست که اميدوارم با تموم شدن تخريب ها و انجام انتقادات منصفانه، بخش سرگرمي اينجا انرژي مثبت بيشتري رو پيدا کنه.
ولي دوستان فراموش نکنيد هدف اصلي پايه گذاري اين انجمن در آبان 86 ، اول جمع کردن بچه هاي علوم پزشکي و دوم ارتقاء سطح علمي اين قشر بوده... نه ايجاد سرگرمي به عنوان يک هدف اصلي
بخش سرگرمي اينجا فقط به دليل ايجاد تنوع و رفع خستگي براي اعضاء انجمن بنا شده نه مکاني براي دوستيابي و روابط غيرمتعارف در پيام هاي خصوصي و عمومي که چهره انجمن رو به سمت يک انجمن سرگرمي پيش ببره
به هر حال آرزو کنم سال 94 سالي پر از مهر و محبت و پر از انرژي مثبت براي شما و دوستاتون باشه

پ.ن:
راستي داشت يادم مي رفت، سوپرمدريتور نمي تونه پيغام خصوصي ها رو بخونه
ادمين سايت به دليل دسترسي به هاست و کدهاي سايت، مي تونه از بين هزاران کد برنامه نويسي مربوطه، جملات فارسي مربوط به پيغام هاي خصوصي رو پيدا کنه... راستش تا حالا خودم به شخصه حوصله ي اين کار که نياز به چندين ساعت جستجو و کندوکاو در خطوط کدهاي برنامه نويسي سايت داره رو نداشتم. چون من در قياس با خيلي از هموطنان ايراني خودم آدم کم همتي هستم!!

شايد علت اصلي که ادمين2 قبلا در يکي از پست هاشون گفتند ميتونند بخونند ولي وقت و حوصله خوندن پيانهاي خصوصي رو ندارند منظورشون رو درست نرسوندند که وقت ندارند بروند در هاست انجمن و از بين هزاران فايل کدنويسي سايت به دنبال پيام هاي خصوصي يک شخص خاص باشند.

به اطلاع دوستاني که از اين حرف شوکه شدند که مديران کل مي تونند پيغامهاي خصوصي رو بخونند(البته به روش بالا) مي رسونم، مسئولان شرکت همراه اول و ايرانسل، صاحبان اپليکيشن هاي شبکه اجتماعي ايراني و خارجي همچون وايبر، واتس اپ و... هم مي تونند پيام هاي شما رو بخونند.
تعريف حريم خصوصي براي کاربران و مديران و حتي سوپرمدريتور هست ولي براي مديران کل که به کليه امور فني سايت دسترسي دارند صدق نمي کنه

بازم عيدتون مبارک

سلام ادمین و سال نو مبارک
ممنون از این توضیحات کامل
ای کاش خودتون از کاربرهای قدیمی که خیلی سریع و با بی مهری بن شدند دعوت میکردید دوباره به سایت برگردند

TUMS

Well-known member

ادمین به به خوش اومدین :ad54ad:

گاهی لازم است وارونه نگاه کنیم و به خودمان به اطرافیانمان علامت سوال بدهیم
کسی که اینجا زیاد فعالیت داره الزامآ نشان دهنده ی خوب بودن فرد نیست (مثالش خودم که قبلآ زیاد فعالیت میکردم اما کاربر خوبی نبودم خخخخخ شوخی کردما یه وقت جدی نگیرید من کاربر خوبی م :ad54ad:)

و قضییه اون کدورت ها هم خیلی بهتر میشد حل بشه وقتی اینهمه اعتراض به موردی میشه بدونید ممکنه مشکلی وجود داشته باشه ولی شما همه شو محکوم کردید و از زحمات زیاد مدیریت حرف زدید کسی منکر زحماتشون نیست مشکل چیز دیگری بود نه اینکه فعالیت ندارند و زحمت نمیکشن اتفاقآ زیادی هم زخمت میکشن من به شخصه دیدم نسبت به انجمن خیلی عوض شده همونطور که خیلی ها عوض شده در نظر سنجی ها هم کاملآ گویا بود در تاپیک انتقاد

خوبه باز من مدتی یه بار میام خیلی ها به خاطر مدیریت های بالا به پایین دیگه اصلآ نمیان و همونطور که می بینید انجمن دیگه از اون صمیمیت و هدف اصلی خودش دور شده

نظرات اگه خوندید ترتیب اثر هم بدید عالی میشه
در پناه حق
بدرود
ایمونوی سابق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak
خلاصه یه مشت احمق جمع شدن دور هم تشکیل سازمان سنجش دادن
سر و ته همشون بی سواد و تنبلن

بالا