تغییر منایع دکترای تخصصی داروسازی.

sanaz d

New member
منایع رو عوض کردن خدا لعنتتشون کنه بدبختمون کردن
من امسال قبول میشدم
کلی امید داشتم
شب میخواین صبح یکار دیگه میکنن
یه قران مجید هرکی این تصمیمو گرفته از ته قلبم نمیبخمش و سر پل صراط جلوشو میگیرم چون ایندمو اینده همه اونایی که میخواستن دکتر سمشناس بشنو خراب کردن
خدا ازشون نگزره
خدا تو عذاب بزارتوشون همیشه

varia

Well-known member
سلام. دوست عزیز لطفا عنوان این تاپیکو تغییر بدید. مگه اطلاعیه جدید اومده؟

لینک اطلاعیه کجاست؟؟ چرا من نتونستم پیداش کنم؟؟

sanaz d

New member
چه اطلاعیه ای؟ میگم تو قسمت منایع هست برو نگاه کن دیگه بیستوهفتمین

varia

Well-known member
اوهوم. یعنی با فرض اینکه آزمون تخصص داروسازی جامع میشه اینا میشند منابع آزمون! آخه اینطوری که خیلی سخت میشه برای بقیه رشته ها که میخوان داروسازی امتحان بدند.

فعلا نمیششه قضاوت کرد باد دفترچه بیاد بعد. شاید مثله گروههای علوم آزمایشگاهی کنکور ارشد برا درسها ضریب گذاشتند و برای سمشناسی دروس نامرتبط ضریبشون صفر باشه.

alireza-ja

New member
منم الان متوجه شدم قضیه از چه قراره. خوب پس چرا درست و حسابی اطلاعیه نمیزنن که جامع شده و ... .

خداوکیلی تا زمانی که کارت ورود به جلسه واسه داوطلب صادر نشه اصلا نمیشه از دست این تغییرات در امان بمونی. یعنی برنامه ریزی یک ساله که سهله 2 ماهه هم نمیتونی داشته باشی همیشه باید منتظر مصلحت اندیشی های بی موقع حضرات باشیم.

اشکال نداره ما هم خدایی داریم.

ROJO

New member
اوهوم. یعنی با فرض اینکه آزمون تخصص داروسازی جامع میشه اینا میشند منابع آزمون! آخه اینطوری که خیلی سخت میشه برای بقیه رشته ها که میخوان داروسازی امتحان بدند.

فعلا نمیششه قضاوت کرد باد دفترچه بیاد بعد. شاید مثله گروههای علوم آزمایشگاهی کنکور ارشد برا درسها ضریب گذاشتند و برای سمشناسی دروس نامرتبط ضریبشون صفر باشه.
صورت بدبینانش هم اینه ک وقتی شد تخصص دارو شاید خواستن شیک و محترمانه دست رشته های دیگه رو کوتاه کنند
میگن چرا بگیم امتحان نده ، میگیم شما هم میتونی شرکت کنی اینم منابع

عذر میخوام اینو میگم شما خیلی زود تصمیم گرفتید
ببینید دوست عزیز این تغییر منابع فقط مربوط به این 5 گرایش است که مانند دوره های تخصص بالینی پزشکی قرار است برگذار بشه و رشته سم شناسی شما پا برجاست آنهم بصورت دوره PhD که همانطور امسال با دیگر رشته های علوم پایه پزشکی برگذار شد و این تغییر فقط مختص این 5 رشته است و رشته شما در دسته بندی دوره های PhD علوم پایه پزشکی قرار گرفته ولی گرایشهایی مثل فارما سیوتیکس و فارماکوگنوزی رو میخوان به عنوان دوره تخصصی جلوه بدن واسه همین زور زدن این 5 رشته رو انتخاب کردن علما!
پس نگران رشته و منابعتون نباشید و به تلاشتون واسه آبان ماه ادامه بدهید

sanaz d

New member
عذر میخوام اینو میگم شما خیلی زود تصمیم گرفتید
ببینید دوست عزیز این تغییر منابع فقط مربوط به این 5 گرایش است که مانند دوره های تخصص بالینی پزشکی قرار است برگذار بشه و رشته سم شناسی شما پا برجاست آنهم بصورت دوره PhD که همانطور امسال با دیگر رشته های علوم پایه پزشکی برگذار شد و این تغییر فقط مختص این 5 رشته است و رشته شما در دسته بندی دوره های PhD علوم پایه پزشکی قرار گرفته ولی گرایشهایی مثل فارما سیوتیکس و فارماکوگنوزی رو میخوان به عنوان دوره تخصصی جلوه بدن واسه همین زور زدن این 5 رشته رو انتخاب کردن علما!
پس نگران رشته و منابعتون نباشید و به تلاشتون واسه آبان ماه ادامه بدهید

خدا از دهنت بشنوه اخه من چبدونم عصیانی شدم
خداکنه عوضش نکنن
رشته شما هم جز داروسازیا بود درسته؟

helena

New member
خدا از دهنت بشنوه اخه من چبدونم عصیانی شدم
خداکنه عوضش نکنن
رشته شما هم جز داروسازیا بود درسته؟

سانازجان خواهش میکنم یه کم ارومتر باش و اینقد به خودت استرس وارد نکن یا بهتر بتونی قضاوت کنی
به تلاشت ادامه بده ایشالا قبولی امسال انجمن شمایین

sanaz d

New member
ینی چی
اخه چطوری بریم درسای داروسازیارو با این زمان کم بخونیم
من
یکی بگه امسال نمره منفی داره یانه؟نمره قبولی چنده؟

دوستان عزیز... من خیلی گیچ شدم یکی میشه توضیح بده که الان دقیقاً من اگر بخوام آزمون بیوتکنولوژی دارویی امتحان بدم باید چه کار کنم؟؟؟ شرایط من مثل پارساله یا آزمون جامع و تغییر منابع...؟ خواهش میکنم یکی که خوب متوجه شده مسولان دارن چی کار میکنن توضیح بده برای من؟؟ یک دنیا سپاس

تداعی

New member
شما باید در امتحان جامع شرکت کنید که 14 ابانه. منابع تغییر کرده. برای رشته شما فارماکوگنوزی و بیوتکنولوژی ضریب 3 داره. فارماکولوژی و داروسازی بالینی ضریب 1. شیمی دارویی ضزیب 0.5 و فارماسیوتیکس ضریب 2

sam shenasi

New member
دوستان عزیزم لطفا میشه شفاف توضیح بدین کسی که ارشد سم شناسی خونده واسه دکتری چه گزینه هایی داره؟

بالا