بسته های سنا

لیلا68

New member
سلام
من میخوام بسته های مو سسه سنا رو تهیه کنم ولی هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم میخواستم از همه دوستایی که این تاپیک رو خوندن اگه راجب بسته ها اطلاعی دارن بگن چه جوریه؟فقط نکات کنکور هستش؟اساتید نوشتن یا نفرات برترکنکور؟فقط خوندن این بسته ها کافیه؟:(50):
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

pinartaghziyeh

New member
سلام دوست عزیز بستگی داره مربوط به چه رشته ای بشه بعضی از ها توسط نفرات برتر نوشته شده بعضی هاش توسط اساتید.برای کسانی که تو رشنه ی خودشون میخوان کنکور بدن و زمینه اشو دارن من فک میکنم خیلی خوب باشه.موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز بستگی داره مربوط به چه رشته ای بشه بعضی از ها توسط نفرات برتر نوشته شده بعضی هاش توسط اساتید.برای کسانی که تو رشنه ی خودشون میخوان کنکور بدن و زمینه اشو دارن من فک میکنم خیلی خوب باشه.موفق باشید

لیلا68

New member

- - - Updated - - -

ممنون دوست خوبم

لیلا68

New member
کسی از هر رشته ای باشه که بسته ها رو تهیه کرده ممنون میشم بیاد نظرشو راجب بسته ها بگه

لیلا68

New member
کسی از بس ته های های ( )دیگر استفاده کرده؟هر رشته ای هستین ممنون میشم جواب بدین

- - - Updated - - -

کسی از بس ته های های دیگر استفاده کرده؟هر رشته ای هستین ممنون میشم جواب بدین

آخرین ویرایش:
بالا