عصرانه های ویژه

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع
A

admin2

Guest
سلام
تیم عصرانه در تلاش است که یه عصرانه با خانم دکتر پروین پاسالار داشته باشیم. فکر نمی کنم نیازی به ارایه توضیح در مورد شخصیت علمی ایشون باشه
ایشون مسلما یکی از طراحان سوالات بیو شیمی ارشد و دکتری هستند

در تلاشیم تا ببینیم چی میشه

mehrshad.namdar

New member
دکتر پروین پاسالار یکی از بهترین کتاب های بیوشیمی رو نوشتند و من خودم کتاب کوچیک و جیبی ایشون رو بارها خوندم...اگر تشریف بیارن واقعا عالی میشه !! امیدوارم تلاشتون ثمر بده ...بی نهایت عالی میشه... ممنون :rose:
منتظر خبرهای خوب هستیم انشا الله

eeeeeeehsan

New member
ایشالا که جور بشه، اگه این اتفاق بیافته کل سایت مطمئنم شرکت می کنن.
که اگه شلوغ بشه باید ظرفیت ها رو محدود کرد.

دست شما درد نکنه ادمین :rose:

mehrshad.namdar

New member
اگر همه وعده های غذایی رو از دست بدیم این عصرونه رو نباید از دست داد ...:a2d3:

hanas68

New member
بنظرم مهم ترین سوال در مورد بیوشیمی رشته ایمنی, این هستش که عایااااا متابولیسم امسال خیلی بیشتر میاد؟

لیلا68

New member
سلام
تیم عصرانه در تلاش است که یه عصرانه با خانم دکتر پروین پاسالار داشته باشیم. فکر نمی کنم نیازی به ارایه توضیح در مورد شخصیت علمی ایشون باشه

کاش برا رشته مامایی هم این جور برنامه و کارهایی انجام بشه

mostafa1368

New member
سلام

امیدوارم این اتفاق بیفته.
بازم ممنون از زحماتتون.

مجید دیجی

مدیر بخش
pasalar91.jpg

گفت‌وگوي ويژه نوروزي با رييس مركز استعدادهاي درخشان و مركز پژوهش‌هاي دانشجويي/ من پاسالار 18 سال دارم

hanas68

New member
من ی سوال دارم ازتون , برای رشته ایمنی بنظرتون برای کنکور پاسالار خوبه یا نجات شکوهی؟ تو انجمن ایمنی نمیتونم متاسفنه کامنت بزارم, با موبایل میام انجمن.....

hanas68

New member
آقای دیجی واقعاااااااااااااااااااااااااااااا ممنونم, مصاحبه خیلی قشنگی بود, زندگی یعنی تلاش.خدایا شکرت واقعا.....

بالا