نظرسنجی از همه کاربران برای موفقیت انجمن علوم پزشکی

مشکل اصلی انجمن رو در چه مسیله ای می دونید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه :riz304:
راستش من خودم جز کسایی هستم که خیلی دلم میخواد انجمن روز به روز بهتر بشه و رونق بگیره. شاید چون تو قبولیم تو ارشد نقش موثری داشته. و شاید بخاطر اشنایی با شما بزرگوارانی بوده که الان لطف کردید این متن رو می خونید.
همه مون مدت هاست که تو انجمن تو قسمت های مختلف فعالیت می کنیم...همه کلی تجربه دارید که میشه برای انجمن مفید باشه....خیلی خوبه اگر نظراتمون رو اینجا بیان کنیم
مشکل رو عنوان کنیم و البته در کنار اون راه حل مناسب ارایه بدیم...
از اونجایی که تو دنیای مجازی همه مثل ی خانواده اینجا دور هم جمع شدیم طبعا ممکنه سوتفاهماتی پیش بیاد که راهش حرف زدنه...
میشه با کنار گذاشتن سوتفاهمات و شیف دیلت کردن اونها از ذهنمون انجمن رو خیلی پویا تر و مفیدتر ببینیم .
لطفا نظرات خودتون رو بیان کنید.
راه حل مناسب برای پویاتر شدن انجمن چیست؟ چگونه می توان از ایجاد سوتفاهمات مشابه پیشگیری کرد؟ وجود چه قوانینی می تواند به انجمن کمک کند؟
در نهایت کلیه نظرات جمع بندی میشه و به رای گذاشته میشه... یک بار برای همیشه

با سپاس از توجهتون

varia

Well-known member
مهرشاد عزیز ما خیلی پیشنهاد دادیم که توجهی بهشون نشده(لااقل از دهها پیشنهاد یکیشونم توجه نشده بهش. تنها پیشنهاد من که عملیش کردند این بود که کاربرها از لحاظ علمی بیشتر همدیگه رو بشناسند و فیلد کاریشونو همدیگه رو بدونند و دکتر مجتبی دستش درد نکنه اهمیتی داد و اومد تاپیک صندلی داغ گذاشت که اونم جواب نداد بنا بدلایلی)حال ای کاش آدمین این تاپیک رو باز میکردند و ازمون میخواستند که نظرهامونو بدیم.

mehrshad.namdar

New member
این تاپیک باز شده تا نظرات رو دوباره همه بگید و به ی جمع بندی کلی برسیم.... تاپیک های قدیمی و بسته شده ملاک نیست الان لطفا راهکار و نظر بده... مهم انجام تکلیفه اینکه دیگران گوش میکنن یا نه مسئولیت ما نیست... حرف رو باید زد و مطمینا جواب میده

mehrshad.namdar

New member
تا الان اکثر بچه ها نظرشون ناکارامدی مدیران و سیستم مدیریت اشونه... فعلا همه به این قضیه اذعان کردن ..100 درصد...
بچه ها لطفا راهکار هم ارایه بدید ...

Taraa

Well-known member
1. ایجاد گزینه دیسلایک در کنار لایک ، پایین پست ها

Taraa

Well-known member
2. مدیرها و بخصوص مدیران ارشد و ادمین 2 یک مقدار رفتار ضربتی دارن ... بنظرم یخورده باید صبرشون رو بیشتر کنن .. من نمیدونم شاید تجربه مدیریتشون توی فضای مجازی کم باشه .. شایدم کم نباشه ولی بهرحال بنظرم مثل مدیرای تازه کار برخورد شدتی و با دافعه زیاد دارن از خودشون نشون میدن .. درست برعکس ادمین قبلی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

mehrshad.namdar

New member
2. مدیرها و بخصوص مدیران ارشد و ادمین 2 یک مقدار رفتار ضربتی دارن ... بنظرم یخورده باید صبرشون رو بیشتر کنن .. من نمیدونم شاید تجربه مدیریتشون توی فضای مجازی کم باشه .. شایدم کم نباشه ولی بهرحال بنظرم مثل مدیرای تازه کار برخورد شدتی و با دافعه زیاد دارن از خودشون نشون میدن .. درست برعکس ادمین قبلی

خدا خیرتون بده حرف دل من و خیلی از بچه ها رو زدید...

Taraa

Well-known member
3. قبل از هر چیز یه سروسامونی به مدیرا داده بشه .. منظورم اینه که یه سری ها باید از مدیریت حذف بشن ... بعضی بخشها اصلا مدیر ندارن و ....

من طبق تجربه خودم نظرم اینه : برای انتخاب مدیر خوش اخلاقی، صبر، داشتن وقت کافی، داشتن اقتدار و ابهت کافی و داشتن منطق خیلی خیلی مهمتر از داشتن اطلاعات علمی هست .. اطلاعات علمی شخص اگر تا یه حد مناسبی باشه کافیه .. لازم نیست علمی ترین فرد یک بخش رو بعنوان مدیر انتخاب کرد .. چون اگه رفتار درستی نداشته باشه همه چی خراب میشه .. ولی اگه قرار باشه بین چند نفر که از نظر اخلاقی و داشتن وقت ، مناسب مدیریت هستند و اقتدار کافی رو دارن انتخاب صورت بگیره ، خب مسلما فرد با درجه علمی بالاتر انتخاب بشه

mehrshad.namdar

New member
نظر منم اینه که بن شدن در اختیار ادمین 2 و ادمین 1 باشه.. اولویت هم با ادمین 2 چون ادمین 1 اصلا زمانش رو نداره و مدیران ارشد هم امتحان وبی در این مدت پس ندادند...

PSyChoO

New member
من عضو کوچیکی ازین انجمن هستم و مسلما قدر شما بچه ها اینجا خاطره و حتی تعصب ندارم. گاهی سر میزنم و شاید اصن مایل نباشید نظرمو بدونید:))) اینجا دوستانی دارم بهتر از آب روان:)))) دقیقا نمیدونم قضیه از چه قراره و چی شد که این شد. ولی یادمه از صمیمیتی که بچه های اینجا داشتن لذت میبردم و میتونم بگم غبطه میخوردم بهشون. اما یه مدت نبودم برگشتم دیدم چند نفر بن شدن و بقیه هم در دو جبهه و بعضا بی طرف فعالیت گاه و بیگاه خودشونو ادامه میدن.

اما این ماجرا رو قبلا جایی دیدم
کلا انگار تاریخ داره دوباره تکرار میشه
با این تفاوت که اینجا هنوز هکر پیدا نکرده که تمام ایمیلاتونو هک کنه و تهدیدتون کنه:) برید خدارو شکر کنید:))
فقط میتونم بگم مدیریت سخته، عدالت برقرار کردن سخته. اینکه پیغام های خصوصی تو "هررررر" انجمنی خونده میشه یه مسئله واضحه. اینکه ادمین خیلی به انجمن سر نزنه و پیگیری نکنه تا حدی طبیعیه و اینکه من نوعی با چنین مسئله ای آشنا نباشم دلیل نمیشه وجود نداشته باشه.هرچند اگه ادمین کمی توجه نشون میداد و پاسخگو بود شاید این مسائل پیش نمیومد.
نمیدونم تقصیر کیه یا چی شده و اصلا هم نمخوام بدونم. فقط یه چیز میتونم بگم. کدورتارو بذارید کنار و جمع صمیمیتونو حفظ کنید. هیچ جای دنیا دیگه نمیتونید خاطراتی که اینجا داشتینو تکرار کنید.هیچ کجا ...

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
کاملا به شکل آزاد مدیرا انتخاب بشن ... یعنی رای گیری بشه

وقتی مدیری مورد تایید همه باشه قطعا همه هم حرف شنوی خواهند داشت و انجمن دچار این مسائل نمیشه ...

این انجمن هم مثال یک شهر یا یک کشور در ابعاد کوچک تر هست . و مدیران اینجا هم مثالی از مسئولان یک کشور . دموکراسی همیشه پایدار تر بوده تا حکومت هایی که فقط و بطور مستقیم با نظر مسئولان اداره میشه .

نظر من انتخاب مدیران ارشد ( دارای اختیارات مثل بن کردن و ... ) توسط کاربرا و نظارت ادمین های اصلی بر اون مدیر ها .

که شبهاتی مثل خونده شدن پیام ها ایجاد نشه بین کاربرا که بی اعتمادی برای این انجمن مثل خیلی از جوامع دیگه مثل سم میمونه و باعث از بین رفتن اون میشه .

.مقداد

New member
سلام
بنظر من این سایت نیاز به قوانین مجکم تری داره... برای مثال حذف تاپیک های بدرد نخور و وقت گیر باید انجام باشه که نمیشه مثلا تاپیک "سوژه هفته، پاتوق دختر پسر و......" بجای این تاپیک ها مسائل علمی باید بحث بشه........بنظرم این قسمت سرگرمی بیخوده...... دومین نکته اینکه باید قسمت امکان مسیج خصوصی دادن کاملا بسته یشه که برای آن دسته از آدم هایی که دنبال اهداف دیگرن بسته بشه.........بجای مسیج خصوصی میشه قسمت پیغام بازدیدکنندگان استفاده کرد... در رابطه با مدیران باید بگم زیاد مهم نیس کی مدیریت میکنه باید طوری مدیر ها زیر نظر باشند که بقول خودمون زیرابی نرن! راه حلش هم آزادی در تمام سایت هست .اما نه بصورت خصوصی بصورت پیغام گذاری روی هرصفحه یوزر که فقط دوستان ان فرد میبینن........ کار زیاد داره........
باید زبان رسمی سایت مشخص باشه و فارسی باشه چت روم نباید افراد با زبان های مختلف صحبت کنند
باید چت روم بیشتر روزها بسته باشه و فقط جمعه ها باز باشه....که هم به سرعت سایت کمک میکنه و هم کمک ادمین در پرداخت هست

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
منم با حذف بخش سرگرمی موافقم، هر چی اتیشه از همین بخش سرگرمی بلند میشه

چت باکس هم چیز بیخودیه

همینا باعث صمیمیت های الکی و توقعات الکی تر میشه

والا ما تا وقتی تو تاپیکای بالا هستیم ذهنمون ارومه همین ک میایم پایین ...

تازه اگه اینا نباشه بحث پیامای خصوصیم میشه مقاله و درس و کنکور اینا، اونوقت شایعات خونده شدن خصوصی هم پایان میگیره :tsimuzpzwoap1t9y3o7

mehrshad.namdar

New member
اینم نظر خوبیه. حداقل مسایل علمی پرنگ تر میشه...
همه نظرات به رای گذاشته میشه... هرچند امیدوارم بچه ا تو نظر سنجی شرکت کنند تا ارا قابل استناد بشه کمی :a2d3:

Taraa

Well-known member
اگه صمیمیت بیش از اندازه کاربرا بواسطه بخش سرگرمی رو افراط در نظر بگیریم ، برداشتن بخش سرگرمی هم یه جور تفریطه

باید باشه ولی کاربرا خودشون مراعات کنن

mahsast

New member
باید تو انجمن جو انتقاد پذیری وجود داشته باشه بن کردن یعنی پاک کردن صورت مسئله......

mahsast

New member
اولش داعشی به نظرم می اومد اما یکم که فکر کردم نظر منم اینکه بخش سرگرمی برداشته بشه ..این خیلی خوبه ..اینطوری اعضایی که میرن بخش سرگرمی به بیکار بودن و اعضایی که میرن بخش علمی به دانشمند بودن محکوم نمیشن..واقعا ایده ی جالبیه ...بخش سرگرمی و باکس که حذف شن واقعا باعث ایجاد دو ستیهای بی پایه و رد و بد شدن محبتها و حرفهای الکی هستن ...دوستی مجازی کی بود دوستی واقعی مگر به ندرت !!!

آقا برش دارین حتما برشد دارین لدفا

مخالفم!!! ببینید این کار اشتباهه خب هر کس مختار هر نوع فعالیتی میخواد داشته باشه یعنی شما میخواید جو انجمن فقط علمی باشه؟ اصن همین باکس جای خوبی برا تبادل اطلاعات بستگی داره کسی چطور استفاده میکنه :rolleyessmileyanim:

A

admin2

Guest
سلام به همگی
ممنونم از اقا مهرشاد که این تاپیک را راه انداخت

mahsast

New member
سلام
بنظر من این سایت نیاز به قوانین مجکم تری داره... برای مثال حذف تاپیک های بدرد نخور و وقت گیر باید انجام باشه که نمیشه مثلا تاپیک "سوژه هفته، پاتوق دختر پسر و......" بجای این تاپیک ها مسائل علمی باید بحث بشه........بنظرم این قسمت سرگرمی بیخوده...... دومین نکته اینکه باید قسمت امکان مسیج خصوصی دادن کاملا بسته یشه که برای آن دسته از آدم هایی که دنبال اهداف دیگرن بسته بشه.........بجای مسیج خصوصی میشه قسمت پیغام بازدیدکنندگان استفاده کرد... در رابطه با مدیران باید بگم زیاد مهم نیس کی مدیریت میکنه باید طوری مدیر ها زیر نظر باشند که بقول خودمون زیرابی نرن! راه حلش هم آزادی در تمام سایت هست .اما نه بصورت خصوصی بصورت پیغام گذاری روی هرصفحه یوزر که فقط دوستان ان فرد میبینن........ کار زیاد داره........
باید زبان رسمی سایت مشخص باشه و فارسی باشه چت روم نباید افراد با زبان های مختلف صحبت کنند
باید چت روم بیشتر روزها بسته باشه و فقط جمعه ها باز باشه....که هم به سرعت سایت کمک میکنه و هم کمک ادمین در پرداخت هست

ببینید اتفاقا جو دوستی تو انجمن رو همین بخش سرگرمی به وجود میاره نمیشه که همیشه بحث علمی باشه هر کس با توجه به نیازش از هر قسمتی استفاده میکنه:rolleyessmileyanim:

mehrshad.namdar

New member
اگه صمیمیت بیش از اندازه کاربرا بواسطه بخش سرگرمی رو افراط در نظر بگیریم ، برداشتن بخش سرگرمی هم یه جور تفریطه

باید باشه ولی کاربرا خودشون مراعات کنن

وجود بخش سرگرمی به نظرم فی نفسه بد نیست ...ولی اعمال ی سری محددیت ها و مدیریت از طرف مدیران میتونه کمک کننده باشه تا از افراط و تفریط جلوگیری بشه...به نظر شما چه جوری میشه اینکار رو انجام داد؟ پیشنهادتون چیه؟ :21:

بالا