مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

Taraa

Well-known member
سلام

با درخواست یکی از کاربرها این تاپیک مطالعه گروهی (برای آزمون دکتری بیوتکنولوژی پزشکی) ایجاد شد.

امیدوارم که در کنار هم تا رسیدن به موفقیت روزهای خوبی داشته باشید.

از دوستانی که قبول شدند تقاضا دارم کنکوری های امسال رو فراموش نکنند.

آخرین ویرایش:

akbar_65

New member
ممنون که این تایپیک رو ایجاد کردین .
دوستانی که با تجربه هستن لطف کنن ما ها رو راهنمایی کنن که شروع کنیم واسه خوندن .

biotechnologist

New member
چه فکر خوبی! من که بخاطر پایان نامه هنوز نتونستم خوندنو شروع کنم. :sad: امیدوارم به زودی بتونم برنامه هامو سر و سامون بدم.:smiliess (6):

ن. نازی

New member
سلام بچه ها
منم هی می خوام شروع کنم. هی امروز و فردا می کنم.
ایشالا بعد این با هم پیش بریم.

mortaza

New member
سلام بچه ها من فراموشتون نکردم ایشالله کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

star*

New member
سلام
دوستان منم میخوام شروع کنم میشه اول لطفا در مورد گرفتن مدرک زبان راهنمایی کنین.
گرفتن کدوم مدرک بهتره؟mhle یا msrt؟ ومنابعش رو معرفی کنید.

Mohammad gh

New member
مطالعه ی گروهی ارشدا برای دکترا
برای ما کارشناسی ها که احتمالا سر زدن و خوندن مطالب این تاپیک باید جالب و جذاب باشه :))

biotechnologist

New member
سلام
واسه بهداشتی ها بنظرم mhle راحت تره چون متن هاش تخصصی هستن. منابع هم تو این لینک:
http://olumpezeshki.ir/thread3673-6.html

star*

New member
ممنون از اطلاعاتی که دادی بیوتکنولوژیست عزیز:smiliess (10):

mortaza

New member
سلام

راستش من نخونده با اطلاعات قبلیم رفتم msrt 57 گرفتم قبول شدم

واسه بهداشتی ها بنظرم mhle راحت تره چون متن هاش تخصصی هستن. منابع هم تو این لینک:
http://olumpezeshki.ir/thread3673-6.html

راستش من نخونده با اطلاعات قبلیم رفتم msrt 57 گرفتم قبول شدم
من تمام ترسم از زبانه که شروع نمیکنم. ازش میترسم. تازه یک عالمه پایان نامه هم دارم که هر روز صبح تا شب آزمایشگاهم. به نظرتون فایده ای دارم به زور دکترا خوندنم توی برنامم بذارم؟ چه طوری؟ به نظرتون امسال دکترا بیوتک دارو بدم احتمال قبولیم بیشتر نیست؟؟؟
ممنون از راهنمایی دوستان

- - - Updated - - -

[

star*

New member
سلام بچه ها من فراموشتون نکردم ایشالله کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

ممنون.
شما که تجربه دارید و در آزمون دکترا موفق شدین لطفا ما رو راهنمایی کنید که چطور برنامه ریزی کنیم که هم پایان نامه را پیش ببریم هم واسه دکترا بخونیم.
من از دوستان شنیدم که درس سلولی ومولکولی با اینکه ضریبش بالاست ملاک نیست و ایمنی وبیوشیمی مهمترند.شما هم همین نظرو دارید؟یعنی اول از این دوتا درس شروع کنیم؟

star*

New member
دوستان عزیزی که دکترا قبول شدن در صورتیکه مایل هستند حالا که کارنامه ها اومده درصداشونو بذارن.

mortaza

New member
من تمام ترسم از زبانه که شروع نمیکنم. ازش میترسم. تازه یک عالمه پایان نامه هم دارم که هر روز صبح تا شب آزمایشگاهم. به نظرتون فایده ای دارم به زور دکترا خوندنم توی برنامم بذارم؟ چه طوری؟ به نظرتون امسال دکترا بیوتک دارو بدم احتمال قبولیم بیشتر نیست؟؟؟
ممنون از راهنمایی دوستان

- - - Updated - - -

[

دوست عزیز بیوتکنولوژی دارویی به درد غیر داروسازی ها نمیخوره چون تو استخدام فردی با پایه داروسازی میخوان و دچار مشکل میشی

mortaza

New member
ممنون.
شما که تجربه دارید و در آزمون دکترا موفق شدین لطفا ما رو راهنمایی کنید که چطور برنامه ریزی کنیم که هم پایان نامه را پیش ببریم هم واسه دکترا بخونیم.
من از دوستان شنیدم که درس سلولی ومولکولی با اینکه ضریبش بالاست ملاک نیست و ایمنی وبیوشیمی مهمترند.شما هم همین نظرو دارید؟یعنی اول از این دوتا درس شروع کنیم؟

بله به نظر من هم بیوشیمی و ایمنی تعیین کننده هس که چه کسی قبول بشه چون عملا سوالات سلولی رو خیلی سطح پایین و بعضا مسخره میدن و از حیز انتفاع ساقطش میکنن. والله چی بگم من سال اول به خاطر پایان نامه قبول نشدم ولی خوب بعضی از دوستام خیلی بیشتر زحمت کشیدن و عملا پایان نامه رو از خرداد تا آبان تعطیل کردن و رفتن و برا کنکور خوندن و با رتبه خوب هم قبول شدن

آخرین ویرایش:

biotec1393

New member
با سلام به همگی هرچنداینجاپرنده هم پر نمیزنه!
من در مورد بیوانفورماتیک سوال داشتم ؟کدوم کتاب بیشتر بدرد میخوره برا دکترای بیوتک پزشکی؟
رمضانی
به زبان ساده یا ملبوبی؟

biotechnologist

New member
با سلام به همگی هرچنداینجاپرنده هم پر نمیزنه!
من در مورد بیوانفورماتیک سوال داشتم ؟کدوم کتاب بیشتر بدرد میخوره برا دکترای بیوتک پزشکی؟
رمضانی
به زبان ساده یا ملبوبی؟

سلام.پرنده هم پر میزنه! به زبان ساده + ملبوبی

alireza-ja

New member
والا من که توی کتابفروشی چند نفر اومده بدن بیوانفورماتیک بگیرن رمضانی و ملبوبی رو با هم میگرفتن. به زبان ساده رو خودم دارم واقعا زبانش خیلی ساده س.

biotec1393

New member
ممنون از پاسخگوییتون.من 3تاشم دارم.منتها هرکدوم یه مدل نوشتن یه موضوع رو واین گیج کننده اس!!!!

biotec1393

New member
والا من هر وق اومدم اینجا همین دو صفحه تایپیک رو دیدم.شما برا ایمنی چی میخونین؟

بالا