آینده ی شغلی زیست شناسان

درحال حاضر برای کارشناسای زیست شناسی بااین اوضاع ادامه

• مجموع رای دهندگان
    0

رامین50

New member
متاسفانه رشته های علوم درایران بازارکاری خوبی ندارند .عمده فارغ التحصیلان بتونند اونم تومقطع ارشد ودکتری سعی میکنند جذب هییت علمی بشند.اما خوب اگه رشته میکروبیولوژی رو درنظر بگیرم یک میکروبیولوژیست کارایی زیاده داره
یکیش اینه که میتونه تو[فعالیت کنه اما خوب باید میکروبیولوژی خوب یادگرفته باشه .
اما درمورد آزمایشگاه بگم که خیلیا آرزوشونه توآزمایشگاه کارکنن (منظورم کساییه که لیسانس این رشته رادارن
میدونه حالا اگه به عنوان یه کارشناس مشغول به کارت چیه
یه کاردان نمونه رولامل گیر ی میکنه الانه اون کارشناسم این کارومیکنه بعدش رنگ آمیزی درصورت امکان نتونه یه کارشناس ارشد وارد تره تواین زمینه خیلی جالبه اون مسوول فنی همون زیرمیکروسکوپ دکتره که نظرنهایی رومیده شایدتوی کاردان یاتوی کارشناس یاتوی کارشناس ارشد هم همون نظربدی ::sad:
لقمه روتوآماده کردی آقای دکترم خورد:25r30wi:

آخرین ویرایش:

miladp1372

New member
سلام دوستان راستش اینجا جای من نیست اومدم ازتون چند تا سوال کنم من امسال کنکور کارشناسی سراسری آزاد دادم سراسری که هیچ چی تو آزاد پزشکی فکر می کردم علوم آزمایشگاهی رو 100٪*قبولم دیدم که بعید می دونم با این وضع قبول شم ولی میکروبیولوزی رو اطمینان دارم که قبولم تو آزمون غیر پزشکی شما دوستان که اغلب این رشته رو خوندید خواستم ازتون بپرسم آیا واقعا این رشته ارزش این رو داره که 4 سال آدم بره وقتشو تو دانشگاه بگذرونه یا اگه از همین الان برا علوم آزمایشگاهی سال بعد استارت بزنم بهتره واقها ممنون میشم از لطفتون اگه منو راهنمایی

aasa

New member
سلام دوستان راستش اینجا جای من نیست اومدم ازتون چند تا سوال کنم من امسال کنکور کارشناسی سراسری آزاد دادم سراسری که هیچ چی تو آزاد پزشکی فکر می کردم علوم آزمایشگاهی رو 100٪*قبولم دیدم که بعید می دونم با این وضع قبول شم ولی میکروبیولوزی رو اطمینان دارم که قبولم تو آزمون غیر پزشکی شما دوستان که اغلب این رشته رو خوندید خواستم ازتون بپرسم آیا واقعا این رشته ارزش این رو داره که 4 سال آدم بره وقتشو تو دانشگاه بگذرونه یا اگه از همین الان برا علوم آزمایشگاهی سال بعد استارت بزنم بهتره واقها ممنون میشم از لطفتون اگه منو راهنمایی

بنظرم بشینی بخونی برا رشته خودت علوم ازمایشگاهی خیلی بهتره...کارشم بیشتره...اشتب نکن

melinaa

New member
بچه ها این شایعس یا راسته که وزارت بهداشت میخواد نذاره ک بچه های زیست کنکور رشته های زیر مجموعه پزشکی رو بدن؟؟؟؟؟؟؟
یا خدا...خدایا بیچاره نشیممممم

بالا