پروپوزال، پایان نامه، مقاله و کارهای پژوهشی.....

TUMS

Well-known member
انجام پروپوزال، پایان نامه، مقاله و کارهای پژوهشی.....

به نام خدا
با ادمین سایت و شفق بانو در مورد زدن این تاپیک صحبت کردم و قرار شد که ایجاد بشه
خواستم تاپیکی زده شود که از توانایی های اعضای سایت استفاده شود و هم کمکی به دانشجویان عزیز که توانایی انجام هر کدام از کارها را دارند شده باشد و هم تضمینی برای دانشجویانی که بنابه دلایلی امکان انجام این کارها را ندارند
به دلیل اینکه به جای اینکه کارهایشان را به موسسات بیرون بدهند که افراد غیرمتخصص انجام بدهند دوستانمون که در فیلد کاری متخصص هستند انجام بدهند
از طرفی دیگر در جهت اشتغال زایی انجمن هم گامی برداشته شود
علاوبراینها بنابه دلایلی که این کلید واژه ها از جمله واژه های پر جستجویی هستند آمار بازدید سایت هم بالا می رود

در پست های بعدی نحوه کار را توضیح میدم هر چند تا حدودی مشخص شده است

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

دوستانی که در هر کدام از زمینه ها توانایی دارند اعلام آمادگی کنند :bunnyearsmiley:

و حیطه فعالیت خودشون را اعلام کنند تا دوستان به راحتی دسترسی داشته باشند:riz277:

BBT

New member
بسیار عالی :riz304:

فعلا ترجمه متون انگلیسی رو بزنید حساب من :28::motat:

N@RVIN

Well-known member
منم کمکی از دستم بر اومد هستم

مخصوصا پروپوزال

کار با بعضی نرم افزارها مثل spss و....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

BBT

New member
تهیه اسلاید و سمینار مخصوصا در حوزه موضوعات بیوشیمی هم بنده :rolleyessmileyanim:

و همچنین نوشتن پروپوزال :riz303:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

پیچک

New member
والا من قبلا امتحان کردم جواب نداده ...

با امید موفقیت... منم هستم ...ولی بیشتر توضیح بدین

TUMS

Well-known member

بسیار عالی
این نشون میده بچه ها توانایی دارند ان شاا... که تونسته باشم گامی مفید برداشته باشیم

یه چیزی حوزه خودتون را اختصاصی مشخص کنید بهتره
خودم مثال میزنم

بنده در رشته ایمونولوژی در حیطه پروپوزال نویسی و ادیت کردن مقاله ، ادیت کردن پایان نامه های نوشته شده هم به صورت نگارشی و هم ادبی و علمی
انالیزهای آماری مربوط به snp ها را به صورت کامل

N@RVIN

Well-known member
حیطه ی منم که مشخصه

رشته م مدیریته ، کاری اقتصادی هم ولی میتونم ، کار پژوهشی هم که میتونم ، بعضی نرم افزارهای خاص مدیریتی هم که بلدم(کارهای پژوهشی تو این رشته ها ، پروپوزال و مقاله و .. ) ، ترجمه هم میتونم ولی فعلا وقتشو ندارم ، در کل رشته های بین بخشی رو انشالله میتونم:motat::rolleyessmileyanim:

چقد میتونستم خودم خبر نداشتم:ph34r-smiley:

انشالله که بشه که بشه آقا تی یو ام اس :)) ممنون موضوع خوبی بود

varia

Well-known member
منم اگه کمکی از دستم بربیاد میتونم انجام بدم. کلا کارهای پژوهشی و نگارش مقاله و ... زیاد انجام دادم.

TUMS

Well-known member

کاربر زیر درخواست سفارش نوشتن پروپوزال در زمینه بیوشیمی دارن از دوستان بیوشیمیست که توانایی و وقت این کارو دارند از کاربر زیر سفارش را تحویل بگیرن
من الله توفیق

http://olumpezeshki.ir/members/amirbiochem-32763/

mehrshad.namdar

New member
تو مباحث مربوط به رژیم درمانی هم کمکی از من بر بیاد تا زمانی که تو انجمن هستم در خدمتم.

TUMS

Well-known member

mehrshad.namdar

New member
فکر کنم بچه ها هنوز با این تاپیک اشنا نیستن ی سر باید بزنید تو تاپیک های بیوشیمی

TUMS

Well-known member

مثل اینکه کسی کار دوستمون واسه پروپوزال بیوشیمی را انجام نداد
بنده با یکی از دوستام هماهنگ خواهم کرد که کار ایشون را انجام بدهند
به امید اینکه دوستان بیشتر همکاری کنن:28:

بالا