دانــــــلود کتـــــاب زیست شناسی سلولی مولکولی لـــــودیــــــش (فـــــــارســــی!!)

farzad.lab

مدیر بخش
دانــــــلود کتـــــاب زیست شناسی سلولی مولکولی لــــــــودیــــــــش به صورت کامل

::: فــــــــــارســـــــی :::

2008

6th edition

1404 صفحه

51O1zTkkxAL._SX258_BO1,204,203,200_.jpg

دانـــلود قسمت اول

دانـــلود قسمت دوم

(upload by : mojnia)

لینک کمکی قسمت اول
لینک کمکی قسمت دوم

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
::: لینک ها کاملا سالم هستند و همین چند ساعت قبل خودم دانلود کردم ::::

mojnia

New member
ممنون
فقط مشکل اینه که تو سایتی قرار گرفته که با برنامه مدیریت دانلود نمیشه دانلود کرد و باید با خود مرورگر دانلود کرد . طول میکشه
اگه دانلودش انجام شد تو یک سایتی قرار میدم که دانلود منیجر ها هم بتونن دانلود کنن

farzad.lab

مدیر بخش
ممنونم ... لطف میکنید ... البته من با بالاترین سرعتی که میشد دانلود کرد با توجه به سرعتم دانلود کردم

mojnia

New member
قسمت اول حدو 70 دقیقه طول کشید تا دانلود شد ولی تو 8 دقیقه آپلودش کردم.

تو لینک زیر می تونید قسمت اول را که حدود 86 مگ است را دانلود کنید:

lodish-6th-2008-farsi-vol1

hirkania

New member
سلام یه سوال
چرا ضخامت دولایه فسفولیپیدی حاصل از اسفنگومیلین بیشتر از دولایه فسفولیپیدی فسفاتیدیل کولین است؟؟؟؟
درصورتی که کاملا شباهت دارن به هم !!

maryam.

New member
سلام یه سوال
چرا ضخامت دولایه فسفولیپیدی حاصل از اسفنگومیلین بیشتر از دولایه فسفولیپیدی فسفاتیدیل کولین است؟؟؟؟
درصورتی که کاملا شباهت دارن به هم !!

سلام.
تنها تشابه اینه که هر دو کولین دارن.در واقع اسفنگومیلین فسفولیپیدی است که از گلیسرول مشتق نشده و شالوده ی اصلیش یه آمینو الکل به نام اسفنگوزین است که دارای یک زنجیرهیدروکربنی بلند و سیر نشده است که با اتصال آمیدی به یک اسید چرب اشباع و بلند زنجیر متصل شده و دلیل ضخامت غشا در مناطق حاوی اسفنگومیلین همین اسیدچرب اشباع و بلند زنجیره.

eeeeeeehsan

New member
دم هـردو گرم، من دارم با بالاترین سرعت با IDM از پیکوفایل دانلود می کنم، مشکلی نداره.

مـرسی داش مجتبی بابت آپلود، فقط کاش مث همون کتاب ایمنی آخرش اسم علوم پزشکی و نام کاربریت رو هم اضافه می کردی :rose:

mojnia

New member
دم هـردو گرم، من دارم با بالاترین سرعت با IDM از پیکوفایل دانلود می کنم، مشکلی نداره.

مـرسی داش مجتبی بابت آپلود، فقط کاش مث همون کتاب ایمنی آخرش اسم علوم پزشکی و نام کاربریت رو هم اضافه می کردی :rose:

کاری نکردم
چون کتاب مذکور اسکن یک کتاب ترجمه شده به فارسی بود و حق تالیف هم داره گفتم ممکنه برای سایت مشکل پیش بیاد و به نوعی حق کپی رایت را به حساب آوردم

بالا