** توجه توجه بچه هایی که درس سلولی مولکولی در کنکور ارشد دارند بازدید کنند **

مجید دیجی

مدیر بخش
درود بر همه دوستان با توجه به بررسی های که انجام دادم هر ساله چند سوال عینا از دکترا در کنکور ارشد می اید پس از دوستان تقاضا دارم از لینک زیر کنکور دکترا تولید مثل و بیوتک را دانلود کنند و سوالات را به دقت بررسی کنند به امید پیروزی همه دوستان سپاس

دانلود بیولوژی تولید مثل دکتری وزارت بهداشت pdf

دانلود زیست فناوری پزشکی دکتری وزارت بهداشت pdf

آورین ...:idea_majidonline:

b.nafas

New member
درود بر همه دوستان با توجه به بررسی های که انجام دادم هر ساله چند سوال عینا از دکترا در کنکور ارشد می اید پس از دوستان تقاضا دارم از لینک زیر کنکور دکترا تولید مثل و بیوتک را دانلود کنند و سوالات را به دقت بررسی کنند به امید پیروزی همه دوستان سپاس

دانلود بیولوژی تولید مثل دکتری وزارت بهداشت pdf

دانلود زیست فناوری پزشکی دکتری وزارت بهداشت pdf

خیلی خوبه من شنیده بودم هر سال 3 تا از سوالای دکترا میاد از هر رشته اما 14 خییلی جالبه ::smiliess (15):

biotec93

New member
واااااااااای خیر ببینی وایرولوژی جان...تک رقمی شدنت رو ببینیم ایشالله

آخرین ویرایش:

biotec93

New member
میخشید لطف میکنید کلید سوالات دکتری بیوتک و تولید مثل 92-93 رو برام بزارید..دوستان دیگه اگر دارند لطفن دریغ نکنند..ممنون

biol

New member
ممنون بخاطر این اطلاعات.منتها من نمیتونم دانلودش کنم؟خطای 404 میده.چراااا؟:smiliess (12):

mojnia

New member
این چندتا سوالات و جوابها رو یکجا تو فایل زیر بصورت زیپ قرار دادم می تونید دانلود کنید

cell.jpg

لینک دانلود :

حدود 23 مگ

cellular

mojnia

New member
سلام دوستان

ممنون دوست عزیز ولی نمیدونم چرا نمیشه دانلود کرد رمزو که وارد میکنی به صفحه اصلی برمیگرده:smiliess (12): شما دانلود کردین ؟

تو پست 18 تو یک فایل زیب قرار دادم می تونید دانلود کنید
ضمنا مدیر محترم لینک هارو تو پست اول هم قرار بدن بچه ها سردرگم نشن

gha3dak

New member
سلام بچه ها من ی سوال دارم من سلولی رو دارم از رو لودیش میخونم به نظرتون فصل هایی مثل سرطان ایمونولوژی سلول های عصبی ، سلول های بنیادی رو هم بخونم؟؟؟؟

بالا