آینده شغلی سم شناسی

mikhak s

New member
به جز پزشکی قانونی این مکانها سم شناسی کاربرد داره:صنایع دارو سازی، آزمایشگاه های تشخیص طبی،صنایع آفت کش سازی،مراکز اطلاع رسانی سموم سم شناسی، مراکز تحقیقاتی، آتش نشانی، شهرداری ها، سازمان محیط زیست،و...:auizz3ffy9vla57584x

mikhak s

New member
چرا بچه هاي سم شناسي نميان اينجا و تبادل نظر در مورد اين رشته نميكنن؟

dana20

New member
سم شناسی جاهای زیادی کاربرد داره
مثلا آزمایشگاههای مواد غذایی
پزشک قانونی
بخش مسمومیت در بیمارستان ها
و...

skafild

New member
دارو ساز بيكار زياد داريم شركتاي خصوصي ترجيه ميدن به جاي سم شناس داروساز استخدام كنن

Asemane shab

New member
راهنمایی

چرا بچه هاي سم شناسي نميان اينجا و تبادل نظر در مورد اين رشته نميكنن؟

سلام.من ترم ششم.وواقعا هدفم این رشته اشت.اما اصلا نمیدونم باید چکار کنم واسه قبولیش.اصلا توایران میشه؟تازه فهمیدمم که معدل بالام به درد نمیخوره...میشه اگه چیزی میدونیدبگید؟

abed530

New member
سلام دوستان
امیدوارم که حال همگی خوب باشه
من یه سوال از دوستان دارم که اگه معافیت پزشکی بتونم بگیرم واسه آینده کاری تو سم شناسی مشکلی واسم پیش میاد یا نه؟

abed530

New member
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamad21

New member
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bastegi be noe mpoafiatet ham dare.bazi bimariha na tanha baraye sam shenasi balke vase hame reshteha mitune mane estekhdam beshe. albate harfe avalo parti mizane. age ashna dashte bashi ba har bimari sare kar ham miri

mahtab khanom

New member
سلام بچه ها خوشحالم اينجارو پيدا كردم منم علاقه زيادي به اين رشته دارم ولي اينكه به درد ميخوره شك دارم لطفا راهنمايي كنين؟

68m

New member
به نظر شما

اول سلام به همه دوستان عزیز
میخواستم بدونم قبولی تو رشته بیوشیمی بالینی سخت تره یا سم شناسی؟

mikhak s

New member
اول سلام به همه دوستان عزیز
میخواستم بدونم قبولی تو رشته بیوشیمی بالینی سخت تره یا سم شناسی؟

سلام درمورد بيوشيمي اطلاعاتي نداريم ولي درمورد سم شناسي بيوشيمي و شيميت قوي باشه بردي.

mikhak s

New member
salam.100%. tu iran giah pezshki va kolan hame reshtehaye keshavarzi eftezahan.
azmoon chetor bud? kam peydayi kojayi

توي يه انسكتاريوم مشغول به كار شدم فعلا. براي همين كمتر ميتونم بيام سايت. از آزمونم راضي نبودم متاسفانه نرسيدم كاملا مرور كنم براي همين بين دو گزينه زياد ميموندم:sad:

reza.n

New member
میتونین استاد دانشگاه هم بشین:whistle:میتونین دیگه؟اره؟:dadad4::ph34r-smiley:

بالا