عصرانه آنلاین بیو شیمی

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع
A

admin2

Guest
با سلام
بالاخره شماره عصرانه ها دو رقمی شد
دهمین عصرانه با حضور خانم منیره ملکی رتبه 2 دکتری بیو شیمی و مدرس دانشگاه دوشنبه 27 بهمن ساعت 17 برگزار خواهد شد.
در این عصرانه بر طبق بقیه عصرانه ها موضوعات مهم و اساسی رشته ودرس بیو شیمی مورد بررسی قرار می گیرد و نکات ارزشمندی برای موفقیت در ازمون کارشناسی ارشد و دکتری بیان خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب انلاین مهمانی تازه وارد مراجعه شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

یاسمنم

New member
سلام دوستان عزیز
متاسفانه من نمیتونم عصرانه بیوشیمی و سلولی مولکولی شرکت کنم امکانش هست که ضبط شده این عصرانه ها رو توی این تاپیک بزارین ؟

zmh

New member
منم نمیتونم شرکت کنم ممنون میشم ضبط شده هارو اینجام بزارین

alireza-ja

New member
سلام. ادمین عصرانه ساعت 17 هستش یا 18؟ توی تاپیک 17 زده توی پورتال 18 زده

آخرین ویرایش:

mojiii1369

Member
این record ش کجا می ره؟
دوستم شرکت کرده می گه هر چی می گرده پیدا نمی کنه.
قرار بود به من بده صدا هاشو.:dadad4:

sohiii

New member
سلام دوستان عزیز، کسی عصرانه بیوشیمی رو ضبط نکرده (يا نكاتشو ننوشته؟) خيييلي نيازش دارم، اخه خودم نرسيدم بهش،ممنون ميشم اگه بذارین اینجا همه استفاده کنن.

zmh

New member
سلام
منم میخام بدونم برابیوشیمی چ فصلایی مهمه
اگه کسی عصرانه روگوش داده بگه

shabnam_m

New member
چيزايي كه من يادداشت كرده بودم ايناست:
در مرور اگه وقت نبود از متابوليسم ليپيدها و ساختارش ميشه صرف نظر كرد.نكه كلا نخونيداتو مرور.ولي متابوليسم كربوهيدرات،گليكوليز كربس حتما خونده بشه.تستهاي 87 به بعدو بزنيد و phd چند سال اخير.
روشهاي دستگاهي هم از كتاب...ندونستم دقيق چي شبيه تيكس.اگه ميدونيد به منم بگيد:tonguesmiley:
كتاب مهدوي برا شروع خوبه واسه كسي كه اول راه.يكيم كتاب فوريتهاي شب كنكور از انتشارات مير به زبان ساده اي گفته و براي كسايي كه در حد صفر هستند خوبه.:smilies-azardl (181
لنينجر 2008 هم 8فصل اولش مكمل دولينه.يعني دولينو از فصل 8 به بعد بخونيد.در گروه آزمايشگاه 1 سوالات بين 3 رشته كه يكي هست بايد بچه هاي ژنتيك و بيوتك از سطح بالايي برخوردار باشن تا بتونن جوابگوي سوالاتي كه برا خود رشته بيوشيمي هم هست باشن:13:
من تا آخر نبودم تا اين قدر يادداشت برداشتم.ببخشيد كه كامل نسيت

بالا