نرم افزار اختصاصي انجمن گفتگوي علوم پزشکي در اندرويد

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
بعد از چند وقت دوري از انجمن امشب فرصت کردم يک امکان کليدي رو به انجمن اضافه کنم.
نرم افزار اختصاصي تالار گفتگوي علوم پزشکي براي اندرويد (Tapatalk)

امشب ميخوام يک نرم افزار جديد (براي باز شدن انجمن علوم پزشکي در برنامه اي اندرويدي... چيزي شبيه وايبر واتس اپ و...)رو معرفي کنم که از طريق اون مي تونيد به جاي استفاده از مرورگر گوشي، از نرم افزار اختصاصي، سايت انجمن علوم پزشکي رو براي طولاني مدت و با امکاناتي بسيار قابل توجه باز کنيد. از جمله مزاياي استفاده از اين نرم افزار مي تونم به موارد زير اشاره کنم:

1- قابليت ارسال و دريافت پيغام خصوصي
2- سرعت فوق العاده بالا در باز شدن موضوعات و پست هاي انجمن(علاوه بر قابليت ارسال و دريافت مي تونيد از داخل همين نرم افزار ارسال مطلب داشته باشيد)
3- قابليت وصل بودن 24 ساعته اکانت شما در انجمن(البته هر وقت خواستيد ميتونيد خروج بزنيد)
4- اطلاع از دريافت پيغام خصوصي و يا پيغام بازديد کنندگان بلافاصله بعد از رسيدن پيغام به پروفايل شما(البته مي تونيد هشدارها رو غيرفعال کنيد که آلارم نده)
و چندين امکان ديگر که حيفه ازش استفاده نکنيد.

با داشتن اين برنامه هر کاري که از طريق مرورگر مي شد باهاش انجام داد رو ميشه با اين نرم افزار انجام داد.

آموزش نصب برنامه:
مرحله اول(دانلود و نصب نرم افزار) : قبل از هر چيز ابتدا برنامه را از يکي از لينک هاي زير دانلود کنيد:

لينک دانلود جهت نصب مستقيم در گوشي:
لينک1
اگر لينک بالا کار نکرد از لينک دوم استفاده کنيد:
لينک2

اين برنامه شايد روي بعضي از گوشي هاي اندرويدي با ورژن قديمي نصب نشه ولي روي اکثر گوشيها نصب ميشه

مرحله دوم(ساخت اکانت در برنامه) : بعد از نصب نرم افزار روي گوشي بايد در همين برنامه يک اکانت درست کنيد. اين قضيه براي کليه افراد قديمي يا جديد انجمن که قصد استفاده از اين نرم افزار رو دارند لازمه و ربطي به اکانت اونا در انجمن نداره

مرحله سوم(Add يا Follow کردن انجمن) : از قسمت باکس جستجوي موجود در برنامه عبارت: oloompezeshki رو سرچ کنيد و بعد از مشاهده نام انجمن، دکمه Add يا Follow را بزنيد.

مرحله چهارم(ورود نام کاربري و رمز انجمن) : حالا نام کاربري و رمز عبور خودتون(هموني که باهاش وارد انجمن علوم پزشکي ميشيد) رو در قسمت تنظيمات برنامه وارد کنيد. از حالا مي تونيد از اين برنامه نهايت استفاده رو بکنيد.

ROJO

New member
خوبه ادمین جان، من 90% مواقع با گوشی میام انجمن بعضی وقتا هم مشکل سرعت دارم

ولی

3- وصل بودن 24 ساعته اکانت شما در انجمن:14:
4- اطلاع از دريافت پيغام خصوصي و يا پيغام بازديد کنندگان بلافاصله بعد از رسيدن پيغام به پروفايل شما:14:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamidvet

eeeeeeehsan

New member
ادمین ممنون از بابت Tapatalk
خیلی زیاد از بچه ها که با گوشی و تبلت نمی تونستن بیان گزارش می دادن.. ادمیدوارم مشکلشون حل بشه.

خوبه ادمین جان، من 90% مواقع با گوشی میام انجمن بعضی وقتا هم مشکل سرعت دارم

ولی

3- وصل بودن 24 ساعته اکانت شما در انجمن:14:
4- اطلاع از دريافت پيغام خصوصي و يا پيغام بازديد کنندگان بلافاصله بعد از رسيدن پيغام به پروفايل شما:14:
3- این یعنی قابلیت 24 ساعت وصل بودن رو داره، می تونی واسه هربار خروج رو دکمه خروج کلیک کنی تا از اکانتت بیای بیرون :14:
4- اطلاعیه هات رو تو تنظیمات شخصی غیر فعال کن :14:

N@RVIN

Well-known member

مرحله دوم(ساخت اکانت در برنامه) : بعد از نصب نرم افزار روي گوشي بايد در همين برنامه يک اکانت درست کنيد. اين قضيه براي کليه افراد قديمي يا جديد انجمن که قصد استفاده از اين نرم افزار رو دارند لازمه و ربطي به اکانت اونا در انجمن نداره

جسارتا این ینی چی؟ ینی با یک اسم جدید ؟ (همه در جریان هستین که من تکنولوژیم میلنگه ):dadad4:

eeeeeeehsan

New member
جسارتا این ینی چی؟ ینی با یک اسم جدید ؟ (همه در جریان هستین که من تکنولوژیم میلنگه ):dadad4:
تو مثلن میخوای تو فیس بوک عضو شی، ازت ایمیل میخواد،
قبلش باید مثلن بری تو یاهو یا جیمیل عضو بشی (اکانت=ایمیل بسازی)، بعد بیای تو فیس بوک عضو بشی.
اینم اگه اشتباه نکنم مشابه همونه.

Meghraz

New member
سلام. بعد از مشکلی که در تاپیک به وجود اومد و حل شد تابیک در tapatalk به سرور متصل نمیشه. تهش هم میگه به ادمین خبر بدین. در صورت امکان این مشکل رو برطرف کنین ممنون

ترانه 69

New member
سلام. بعد از مشکلی که در تاپیک به وجود اومد و حل شد تابیک در tapatalk به سرور متصل نمیشه. تهش هم میگه به ادمین خبر بدین. در صورت امکان این مشکل رو برطرف کنین ممنون
منم همين مشکلو دارم.آدرس جديد انجمن رو هم تو نرم افزار سرچ کردم.اما مثل اينکه هنوز وارد نشده.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
منم همين مشکلو دارم.آدرس جديد انجمن رو هم تو نرم افزار سرچ کردم.اما مثل اينکه هنوز وارد نشده.

درود
مشکل عدم اتصال برنامه گوشی انجمن به سرور رفع شد
علت: تغییر آدرس انجمن به forum.oloompezeshki.com

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشک
ر

am-ml

New member
There is a problem parsing the package
موقع نصب لینک 1،این ارور رو موقع نصب میگیرم ؛اشکال از گوشی منه یا از لینک برنامه؟
لینک 2 هم که اصلا ارور میده و دان نمیشه.

در هر حال ابتکار خوبیه.

tavakkoli.1991

New member
سلام به دوستان پزشک
من یک سوال درباره انتقال گرما در بدن داشتم،کسی میتونه کمکم کنه؟!

emrah

New member
سلام

چرا لینک دو کار نمی کنه؟ کوشی من گلکسی مینیه لینک نصب نشد

ilaidasarmad

New member
سلام من tapatalk حذف شده دیگه دانلود نمیشه دوستی هست بتونه کمکم کنه ممنونم خیلی احتیاج دارم ایمیلم ilaidasarmad25@ gmail.com

بالا