کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

مجید دیجی

مدیر بخش
ضمن آرزوی موفقیت از درگاه خداوند متعال و آرزوی سر بلندی و سرافرازی برای کلیه ی دوستان زحمت کش، لطفا نظرات خودتون رو در مورد سطح آزمون ارشد کلیه رشته های زیست شناسی ( بهمن 93 )، نوع سوالات، ایرادات و اشکالات وارده بر سوالات و ...رو اینجا مطرح کنید.

بر اساس قوانین انجمن تبلیغ هر گونه مو...سسه و آموز...شگاه ممنوع است.

:auizz3ffy9vla57584x:rose::auizz3ffy9vla57584x:rose:​

آخرین ویرایش:

mehdialza

New member
من سم شناسی شرکت کردم،درصدام حدودا اینه زبان۳۰-۴۰ بیوشیمی۶۰ مجموعه زیست ۵۰ علوم ازمایشگاهی ۰ شیمی ۵ بنظرتون قبول میشم؟؟

شوکا88

New member
منم سم شرکت کردم.. ازونجایی ک بسیار اسلو هستم وقت نکردم تستای لغتو بزنم:( فقط متنارو زدم همشو زدم..یکمی بعضیاش مشکوک بود نمیدونم ساده بود یا نکت انحرافی داشت...مجموع علوم ازو زیستو فک کنم بهتر ازهمه زدم مجموعه علوم ازش اصن بیشترش از شدت اسونی شک میکردم:)))))
شیمی هم ک صفر..بیوشیمیم ک طبق معمول .معمولی:)))))

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان اگه امکان داره تست زبان امروز رو با موبایل عکس بگیرید و بذارید اینجا تا بقیه هم ببینن ...

مجید دیجی

مدیر بخش
همگی خسته نباشید کنکور هم که دادید ... امیدوارم که همگی موفق و سر بلند باشید ... :bunnyearsmiley:

امروز امتحان که دادیم زبانش بد نبود

بیوشیمی ، بیوفیزیک ، تنه مشترک هم به نسبت خوب بود

سلولی و ژنتیک هم نمی دونم ... اما چن تا از سوالاش مشکوک به غلط بودن بود ...

neda.h

New member
من سم شناسی شرکت کردم،درصدام حدودا اینه زبان۳۰-۴۰ بیوشیمی۶۰ مجموعه زیست ۵۰ علوم ازمایشگاهی ۰ شیمی ۵ بنظرتون قبول میشم؟؟

سلام. ببخشید چطور درصد گرفتید کلید رو از کجا دانلود کردید؟

mohamadgreen

New member
با ارزوی موفقیت برای همه ی دوستان...:heart: من مجموعه زیست دادم...
زبان خراب کردم تمر کز نداشتم .......:14: ژنتیک عالی بود :thumbsupsmileyanim: بقیه هم متوسط....
ایشالا همگی رتبه های خوبی بیاریم ....:rose:

mohamadgreen

New member
جواب اون سوال دترجنت چی بود ........؟؟؟؟ فکر کنم غلط باشه ...... گزینه ها همه غلط بودن به نظرم....

niloufar21

New member
سلام دوستان.منم مجموعه زیست دادم.بیو شیمی و بیو فیزیک خیلی خوب بود زبانم بدک نبود.اما سلولی و میکروب برا من سخت بود.ژنتیکم خوب نخونده بودم.

Mryam

New member
رفت های لیپیدی در مقابل دترجنت هایی که برای از بین بردن غشا به کار می روند مقاوم تر هستند که در آنها لیپید های اسفنگو میلین و کلسترول بیشتر وجود دارد.

alireza-ja

New member
رفت های لیپیدی در مقابل دترجنت هایی که برای از بین بردن غشا به کار می روند مقاوم تر هستند که در آنها لیپید های اسفنگو میلین و کلسترول بیشتر وجود دارد.

بله این جمله صحیحه. به علاوه مقدار پروتئین و کربوهیدرات هم در لیپید رفتها زیاد وجود داره.

Taraa

Well-known member
گفته بود غشا با غلظت زیاد از کدام دو مورد زیر با دترجنت ها آسیب نمیبینه ؟

sm & کلسترول
pc & کلسترول
pe & pc
...

دو تا گزینه آخرش درست یادم نیس

Taraa

Well-known member
کسی سوالا رو کش نرفته بررسی کنیم ؟

خداییش فلسفه اینکه دفترچه سوالا رو ازمون پس میگیرن چیه ؟

بالا