قبول نشدگان به ناحق دکترای تغذیه بیان اینجا

niaz66

New member
دوستان سلام

لطفا کسانی که به ناحق آزمون امسال دکترای تغذیه رو مثل من (با میانگین 67 درصد) قبول نشدند بیان اینجا تا راجب این بی عدالتی ها و اندیشیدن راهکار بحث کنیم

ghazalenutr

New member
سلام منم با میانگین 63 درصد قبول نشدم واقعا متاسفم واسه این پارتی بازیها.......... نمیتونم چی بگم

ghazalenutr

New member
جای تاسف واسه ماهاااااااااااااااااااااا ااا

سلام منم با میانگین 63 درصد قبول نشدم واقعا متاسفم واسه این پارتی بازیها.......... نمیتونم چی بگم

mehrshad.namdar

New member
چرا اخه؟ امسال درصد های دوست من اینجوری بود.بیو و تغذیه 70 درصد زده بود. فیزیو 50 . رتبه 6 شد و قبول شد! دومقاله اکسپت شده داشت فقط. پابلیش هم نشده بود. چطور شما قبول نشدید؟ مصاحبه چطور بود؟

mehrshad.namdar

New member
راستی تا رتبه 90 بین الملل قبول شدن. البته پزشک بودن و برای ام دی پی اچ دی می خوندن. مشهد امسال از 5 نفر 1 نفر بیس تغذیه داشت و 4 نفر پزشک عمومی برای دکترای تغذیه قبول شدن. دو نفر پزشک عمومی هم به جمعشون اضافه شدن که از خارج از کشور انتقالی گرفتن. مجموعا 7 نفر که 6 نفر پزشک بودن و 1 نفر از خود بچه های تغذیه !!!:dadad4:

سلام بر دوستان و خدا قوت بابت تلاشتون...
شما از مصاحبه ی دکتری قبول نشدین یا کنکورش؟؟
تو کنکور که زیرنظر سنجش هست هم میشه پارتی بازی انجام داد؟؟!

ROJO

New member
دکترای تغذیه خیلی باندبازیه، اینو منم ک رشتم این نیس میدونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2
این خیانت محض به علم و کشور هست!!
با این حساب برای پیشرفت علمی کشورمون واقعا متاسفم!!

mehrshad.namdar

New member
هر کسی نظری داره. من برای مصاحبه نرفتم. ولی حداقل 10 نمره مصاحبه رو خود وزارت بهداشت ابلاغ می کنه. مربوط به معدل نمره زبان و ... اساتید برد نهایتا تو محاسبه نمره قسمت انگیزه و پوشش و طرض صحبت میتونن به کسی نمره بالاتری بدن. و کسی که نمره علکی بالایی گرفته باشه میتونه با این مساله مبارزه کنه و انشا الله پیروز بشه. حتی در چنین شرایطی موفقیت دور از دسترس نیست. به هر حال فکر می کنم برای مصاحبه سازو کار های بهتری هم میتونه طراحی بشه که سوتفاهمی هم پیش نیاد.

بالا