عصرانه های آنلاین

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع
A

admin2

Guest
سایت علوم پزشکی هر روزه میزبان طیف وسیعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف می باشد که ممکن است با موضوعات و مشکلات درسی متنوعی برخورد کنند
شاید برایتان بارها اتفاق افتاده باشد که در موضوع درسی مهمی دچار مشکل شده باشید و یا ندادید فلان مسئله چگونه حل خواهد شد و یا به دنبال برنامه ریزی درسی مناسب برای کسب بهترین نتیجه باشید
گام های اولیه سلسله برنامه های عصرانه های آنلاین با همت سایت علوم پزشکی و پورتال آموزشی علوم پزشکی سنا برداشته شد تا پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد
هدف این برنامه ها ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به دانش آکادمیک و تخصصی است.هدف ما رسیدن به روزی است که دانش دانشگاهی به راحتی در دسترس همگانی باشد.ما خود را اغازگر راهی می دانیم که با پایان دادن به آموزش سنتی در ایران اواین قدم ها را برای توسعه اینده دانش دانشگاهی برداریم
این عصرانه که با حضور هر رشته برگزار می شود بستر کاملا مناسبی است که می تواند پاسخ گوی ارزوی دیرینه خود برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ با کسانی که خود از برجستگان رشته هستند. باشد
لیست حضور اساتید هر رشته در عصرانه تا تاریخ 9 بهمن ماه
eee.png

جهت کسب اطلاعات بیشتر به و ثبت نام به پورتال آموزشی سنا مراجعه شود

لازم به ذکر است دوستان حتما باید پس از ثبت نام در پورتال سنا در قسمت دوره های جدید با زدن تیک دوره مورد نظر ثبت نام انجام دهند و سپس در زمان عصرانه وارد لینک دوره های آن لاین فعال شوند
با تشکر

پیوست‌ها

• sana.jpg
    sana.jpg
    105.7 کیلوبایت · بازدیدها: 102

farzad.lab

مدیر بخش
سلام بسیار برنامه خوبی هست . ایشالا ادامه پیدا کنه :riz304:

راستی انگل شناسی رو هم بذارین تو نوبت :smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x

ROJO

New member
برای موفقیت در ازمون دکترا هم اگه باشه امثال من ک تازه اول راهن با برنامه ریزی بهتری میرن ب سمتش

با تشکر :)

- - - Updated - - -

برای موفقیت در ازمون دکترا هم اگه باشه امثال من ک تازه اول راهن با برنامه ریزی بهتری میرن ب سمتش

با تشکر :)

asalmasal

New member
بچه ها من عضو شدم ولی نتونستم وارد بشم.لطفا اگر میشه اطلاعات و در اختیار ماها که به زبان نرسیدیم بذارید.مرسیییی

- - - Updated - - -

بچه ها من عضو شدم ولی نتونستم وارد بشم.لطفا اگر میشه اطلاعات و در اختیار ماها که به زبان نرسیدیم بذارید.مرسیییی

mojnia

New member
کاش یک مقدار آموزش هم داده میشد
خیلی وقت گرفته شد تا بچه ها یاد بگیرن با میکروفن سوال بپرسن یا صدا نداشتن یا....
در ابتدا شکل صفحه من در هنگام متینگ به این صورت بو و میکروفن نداشتم نمی دونم خودشون برای من فعال کردن یا نه چون بعدش حذف شد عکس زیر:
1.jpg

برای تصاویر زیر هم می تونید یه توضیحی بدین برای جلسات بعد
البته من با ویندوز و برنامه کمکی ادوب که تو سایت سنا گفته شد وارد شدم :

2.jpg

3.jpg

4.jpg

بالا