عصرانه آنلاین ژنتیک پزشکی

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع
A

admin2

Guest
با سلام
با توجه به رسالت سایت علوم پزشکی در خصوص تعلیم و آموزش برای اولین بار به منظور آشنایی داوطلبان کنکور وزرات بهداشت 1394 عصرانه آنلاین ژنتیک پزشکی روز دوشنبه 13 بهمن ماه ساعت 17 بعد از ظهر برگزار می شود
اگر گذرتان به گروه ژنتیک دانشگاه علوم پزشکی تهران بیوفتد حتما نام دکتر علی ذکری به گوشتان خواهد خورد فارغ التحصیل نمونه و با اخلاق این گروه دعوت سایت را پذیرفتند تا پاسخ گوی سوالات شما عزیران به صورت زنده باشد

محور های اصلی عصرانه آنلاین ژنتیک پزشکی

1- معرفی و آینده شغلی رشته ژنتیک پزشکی
2- پیدا و پنهان کنکور ژنتیک پزشکی
3- برنامه ریزی درسی مختص داوطلبان ژنتیک پزشکی
4- نگاهی به مباحث سوال خیز ژنتیک پزشکی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به بخش وب آنلاین مهمانی تازه وارد مراجعه فرمایید

agigesabz

New member
با تشکر از زحمات شما میخاستم بدونم مباحثی که مطرح میشود در اختیارهمه قرار میگیرد؟؟؟؟

alireza-ja

New member
چقدر خوب میشه رشته های دیگر رو هم مد نظر داشته باشید. البته هنوز لینکی که گذاشتید فعال نیست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

حسان

Well-known member
دوستان از این فرصت استفاده کنن و تا روز شنبه 10 بهمن ماه پیشنهاداتی ک برای استفاده بهتر از این عصرونه مجازی دارند رو از طریق پیام خصوصی باهام مطرح کنید...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

varia

Well-known member
ببخشید من متوجه نشدم! این عصرانه کجا برگزار میشه؟؟

eeeeeeehsan

New member
کجاسسسسس؟؟؟؟

کجا باید بریم دقیقا? کجا ثبت نام کنیم?
خونه آقای شجـاع :)
داخل پست اول نوشتن که، صفحه اصلی انجمن، فروم اطلاعیه ها و اخبار انجمن علوم پزشکی،زیرفروم وب آنلاین مهمانی تازه وارد.
توضیحاتش هم داخل تاپیک اول نوشته شده، باید برید به سایت سنا و ثبت نام کنید، بعدم دوشنبه هفته دیگه ساعت 5 بعد از ظهر آنلاین میشین و شرکت می کنید.

ادمین پذیرایی هم میشیم؟
02.gif

آخرین ویرایش:
A

admin2

Guest
خونه آقای شجـاع :)
داخل پست اول نوشتن که، صفحه اصلی انجمن، فروم اطلاعیه ها و اخبار انجمن علوم پزشکی،زیرفروم وب آنلاین مهمانی تازه وارد.
توضیحاتش هم داخل تاپیک اول نوشته شده، باید برید به سایت سنا و ثبت نام کنید، بعدم دوشنبه هفته دیگه ساعت 5 بعد از ظهر آنلاین میشین و شرکت می کنید.

ادمین پذیرایی هم میشیم؟
02.gif
حیلی ممنون از توضیحات رسا و شفافتون
بله پذیرایی هم داره اقا احسان
ایشاا... هفته دیگه دست جمعی بیاییم انجمن ایمنی برای عصرونه:ad54ad:

Hamidvet

New member
حیلی ممنون از توضیحات رسا و شفافتون
بله پذیرایی هم داره اقا احسان
ایشاا... هفته دیگه دست جمعی بیاییم انجمن ایمنی برای عصرونه:ad54ad:

ادمین الان مشخصه هفته های آتی چه گروه هائی میزبان این عصرونه هستند؟! ... :auizz3ffy9vla57584x

A

admin2

Guest
سلام
اولین عصرانه آنلاین سایت علوم پزشکی با موضوع ژنتیک با موفقیت به پایان رسید:4d564ad6:
ممنون ام از حضور دوستان انجمنی در این عصرانه

sanaz alizadeh

New member
سلام...من دیر متوجه شدم....کسی ضبط نکرد؟؟؟؟ یا نمیشه اینجا خلاصشو بگید؟؟؟؟

agigesabz

New member
اگر کسی میتونه از نتایج بحث ونکاتش به ما هم اطلاع بده؟؟؟
من اون ساعت داشتم نتونستم شرکت کنم!

آخرین ویرایش:

mtDNA

New member
من 2 ساعت اولو بیشترشو با گوشیم ظبط کردم که کیفیتش هم خوبه..بزودی میزارمش برای دانلود که حجمش هم زیاد نیست..

mahdi_namdar

New member
سلام کسی فایل صوتی یا تصویری عصرانه آنلاین ژنتیک پزشکی رو نداره بذاره

بالا