قبولی دکترا 93

alireza-ja

New member
دوستانی که قبول شدید الان که نتایج اومده میتونید بگید که cv رو در قبولیتون بیشتر مؤثر میدونید یا کتبی؟ درسته کتبی سهم بیشتری داره ولی میخوام بدونم در جلسه مصاحبه نمره کتبیتون بیشتر به کمکتون اومد یا cv؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
دوستانی هم که قبول نشدن خیلی ممنون میشم به این سوال جواب بدن.

nastaran8

New member
دوستانى که رشته بيوتک قبول شدين درباره منابع مطالعاتيتونم بگيد لطفا

آخرین ویرایش:

mortaza

New member
تبریک بسیار آفای دکتر

ممنون از شما

- - - Updated - - -

تبریکات ما رو هم پذیرا باشید مرتضی خان. موفق باشی

مرسی علی رضا جان:rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

سلام، منم مشهد قبول شدم

بهتون تبریک میگم

- - - Updated - - -

یه قد بلنده صبح روز 25 که گفت من ارشدم هم شیراز بودم و با هم حرف زدیم، درسته؟؟

نه من ارشد تبریز بودم

mortaza

New member
دوستانی که قبول شدید الان که نتایج اومده میتونید بگید که cv رو در قبولیتون بیشتر مؤثر میدونید یا کتبی؟ درسته کتبی سهم بیشتری داره ولی میخوام بدونم در جلسه مصاحبه نمره کتبیتون بیشتر به کمکتون اومد یا cv؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

نمره کتبی من طبق محاسبه خودم حدود 270 بود و برا سی وی هم چهارتا مقاله آی اس ای و کنگره و همایش و اینا داشتم فکر کنم برا قبولی به سی وی هم نیاز داشتم

nastaran8

New member
نمره کتبی من طبق محاسبه خودم حدود 270 بود و برا سی وی هم چهارتا مقاله آی اس ای و کنگره و همایش و اینا داشتم فکر کنم برا قبولی به سی وی هم نیاز داشتم
تبريک بابت قبولى .لطفا در مورد منابع مورد مطالعه خودتون هم بگيد

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
دوستان تبریک وِیژه ..با آروزی موفقیت روز افزون همگی:riz304::riz304::riz304:

doneshjoo

New member

ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام، من نمره کتبیم 310+-(5) بود، یه همایشی پذیرفته شده و یکی همایشی نفر چهارم، به نظرم نمره کتبی حرف اول رو میزنه، من بیوتک کشاورزی خوندم و انتخاب اولم رو خودم به دلایلی مشهد زدم، فکر میکنم اگه تهران رو میزدم میاورم، کارنامم اومد براتون میزارم

موفق باشید

mehrshad.namdar

New member
منم تبریک می گم...انشا الله بقیه رو هم در طی کردن این راه بی نصیب نذارید...:riz304:

Ashvini

New member
ضمن تبریک به قبولیهای دکترا یه سوال از خدمتتون دارم؟ دوستان با وقت آزاد درس خوندند یا سرکار میرن؟؟؟ از این جهت پرسش کردم که تصمیم دارم استعفا بدم.

آخرین ویرایش:

mortaza

New member
ضمن تبریک به قبولیهای دکترا یه سوال از خدمتتون دارم؟ دوستان با وقت آزاد درس خوندند یا سرکار میرن؟؟؟ از این جهت پرسش کردم که تصمیم دارم استعفا بدم.

دوست عزیز پارسال من پایان نامه داشتم درست و حسابی نشد بخونم امسال وقتم رو کامل از اول اردیبهشت گذاشتم البته اوایل روزی پنج شش ساعت می خوندم ولی یکی دو ماه آخر به حدود هشت 9 ساعت رسیده بود

- - - Updated - - -

سلام تبریک فراوان چه رشته ای قبول شدید؟

بنده بیوتکنولوژی پزشکی قبول شدم

- - - Updated - - -

سلام تبریک فراوان چه رشته ای قبول شدید؟

nastaran8

New member
دوست عزیز پارسال من پایان نامه داشتم درست و حسابی نشد بخونم امسال وقتم رو کامل از اول اردیبهشت گذاشتم البته اوایل روزی پنج شش ساعت می خوندم ولی یکی دو ماه آخر به حدود هشت 9 ساعت رسیده بود

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

تبريک منابع مطالعاتى تون رو هم مى گيد لطفا؟

biotec93

New member
به لطف خدا بنده دانشگاه علوم پزشکی شیراز قبول شدم

خیلی خیلی خیلی تبریک میگم

حتما بعدهانظرتون رو راجع به بیوتک شیراز چه در ارشد و دکتری بنویسید و لطفن کنار بچه های انجمن باشید و راهنماییشون کنید.

بالا