اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

love virology

New member
لطفا دوستان به سایت اقای دکتر هاشمی مراجعه کنند و برای اقای دکتر برای تغییر تاریخ ازمون ایمیل بزنند سپاس

جناب اقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور

با سلام و احترام

با عرض تبریک به مناست سال نو به استحضار می رساند با توجه به پیگیری های بعمل آمده از طریق اینترنت و .... متاسفانه تاکنون از سوی وزارت بهداشت نتیجه ای در خصوص درخواست تغییر تاریخ برگزاری آزمون اعلام نشده است و با عنایت به تغییرات اعمال شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری (از قبیل: تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها و ....) و همچنین برنامه ریزی داوطلبان از مدت ها قبل جهت مرور و جمع بندی دروس، خواهشمند است دستور لازم جهت تغییر در تاریخ برگزاری آزمون طبق روال هر سال (هفته های پایانی خرداد ماه (22 خرداد)) را صادر نمایید.
پیشاپیش از مساعدت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را داریم.

از طرف جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394

ایمیل ها:
info@sanjeshp.ir
Arshad94@sanjeshp.ir
mardomi@behdasht.gov.ir

توجه: اگه پیغام undelivered واستون اومد، ایمیل ایرانی بسازید و با اون ارسال کنید.

2- برین به این آدرس:
http://www.irna.ir/fa/page/222/
وزیر بهداشت کمی از وسط صفحه پایینتر سمت راسته، روش عکسش کلیک کنید و همین پیام بالا رو بفرستین.

3- همچنین برین به این آدرس:
http://www.hhashemi.com/fa/comment/دکتر-سید-حسن-هاشمی-ارتباط-با-من
فیلد های قسمت دوم رو پر کنید، داخل کادر طرح موضوع همین پیام بالا رو کپی کنید و دکمه ارسال رو بزنید.

4- با این دو شماره 81452574 و81452575 تماس بگیرید.
جواب نمیدن، ولی زیاد زنگ بزنید تا به قول دوستان کلافه بشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

vet lab sciences

New member
دوستان محترم حواستون باشه اگه قصد اعتراض داریم اگر لحظه ای به کمتر از 21و22 خرداد راضی بشیم، شک نکنید باختیم!

ببینید ما کاری نداریم تو این روزا چه اتفاقاتی قراره بیوفته، کنکور سراسری و یا حالا هرچیز دیگه، آزمون وزارت بهداشت جدا از علومه و کسی که میخواد کارشناسی به پزشکی شرکت کنه، دیگه نیازی نیست که ارشد بده و یا بالعکس کسی که میخواد ارشد بده، دیگه نیازی نیست سراسری شرکت کنه.

در هر حال باید اول تکلیفمون رو با خودمون مشخص کنیم، بعد اگه خواستیم اقدامی کنیم، متحد، هماهنگ و با اقتدار عملیات رو انجام بدیم.

هدف عملیات: 21 و 22 خرداد به حول قوه ی الهی:auizz3ffy9vla57584x

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

tkia

New member
یعنی امسال همه راضی شدن که تاریخ ازمون جلو بیوفته؟!!!!

Avid.93

New member
دوستان من میخواستم بگم اگر کسی میتونه در مورد این قضیه طرح و اینکه اگر امسال قبول نشیم باید حتما بریم طرح با این بخش های خبری تماس بگیره بگه اونا پیگیری کنن دوتا گزارشی خبری چیزی بلکه این مسئولین عزیز یکم به فکر بیافتن در مورد تاریخ آزمون هم میشه از همین طریق اقدام کردااا...

12500

Member
یعنی به نظرتون اعتراض فایده ای هم داره؟!!!!!!!!!:65d6a5d6s:

khorsand

New member
دوستان محترم حواستون باشه اگه قصد اعتراض داریم اگر لحظه ای به کمتر از 21و22 خرداد راضی بشیم، شک نکنید باختیم!

ببینید ما کاری نداریم تو این روزا چه اتفاقاتی قراره بیوفته، کنکور سراسری و یا حالا هرچیز دیگه، آزمون وزارت بهداشت جدا از علومه و کسی که میخواد کارشناسی به پزشکی شرکت کنه، دیگه نیازی نیست که ارشد بده و یا بالعکس کسی که میخواد ارشد بده، دیگه نیازی نیست سراسری شرکت کنه.

در هر حال باید اول تکلیفمون رو با خودمون مشخص کنیم، بعد اگه خواستیم اقدامی کنیم، متحد، هماهنگ و با اقتدار عملیات رو انجام بدیم.

21 و 22 خرداد کنکور سراسریه جمعه قبلشم میشه 14م و 15م که تعطیل و رحلت و ایناس عمرا نمیذارن فقط میمونه 7م و 8م که عملا فرقی بایکم نداره بعد از 21م22م هم ماه رمضون شروع میشه که فکر نمیکنم بذارن پس چرا خودتونو خسته میکنین؟

vet lab sciences

New member
21 و 22 خرداد کنکور سراسریه جمعه قبلشم میشه 14م و 15م که تعطیل و رحلت و ایناس عمرا نمیذارن فقط میمونه 7م و 8م که عملا فرقی بایکم نداره بعد از 21م22م هم ماه رمضون شروع میشه که فکر نمیکنم بذارن پس چرا خودتونو خسته میکنین؟

درسته اما اگه دقت کرده باشید کلمه شرطی *اگه* رو در جملاتم به کار بردم!

asalmasal

New member
بچه هایه امسال اصلا همکاری نمی کنن.همون چند روز می تونه کلی کمکمون کنه.بگید باید چه کار کنیم؟بچه ها می دونم اماده اید ولی به خاطره بقیه بیاید همکاری کنید.واعتراض کنیم.چرا امسال انقدر زود راضی میشید.این از منابع و تغییرات بد موقع اینم زمان.با این تغییرات مخصوصا واسه ما میکروبی ها باید زمان و بیشترم می کردن.لطفا همکاری کنید

oloom_az

New member

همين يه هفته خودش خييليه و ممكنه منو به رتبه يك نزديك كنه :smiliess (7)::j58r36j3gcr4suxymup

samanee

New member
بچه ها ما باید حداقل تلاشمون رو بکنیم.خواهش میکنم همه همکاری کنن و به وزیر ایمیل بزنید. اصلا مهم نیست کنکور سراسری 21 امه، کسایی که واقعا میخوان کنکور بهداشت بدن همکاری کنن، والا 24 روزم خیلی وقته زیادیه که داری میپره الکی، اگه زودتر میدونستیم یه حرفی، ولی خیلیا واقعا حساب کردن رو این زمان:sad::j58r36j3gcr4suxymup

tkia

New member
دوستان چرا امسال همه تسلیم شدند،پارسال همینجا بچه ها با همکاری هم تاریخارو به زمان اصلیش برگردوندن!!!من که هرچی دوست و فامیل و اشنا داشتم گفتم که به وزیر پیام بدن

love virology

New member
دوستان لطفا به این 2 ایمیل هم پیام بفرستید / باز اجباری نیست هرکس دوست داشت این کارو انجام بده

info@sanjeshp.ir

Arshad94@sanjeshp.ir

- - - Updated - - -

دوستان لطفا به این 2 ایمیل هم پیام بفرستید / باز اجباری نیست هرکس دوست داشت این کارو انجام بده

info@sanjeshp.ir

Arshad94@sanjeshp.ir

faAl

New member
لطفا دوستان به سایت اقای دکتر هاشمی مراجعه کنند و برای اقای دکتر برای تغییر تاریخ ازمون ایمیل بزنند سپاس

دکتر سید حسن هاشمی-بانک ایده

سلام به همه دوستان
سال قبل بچه ها اعتراض کردند و جواب گرفتیم
خاهشا مخصوصا دوستانی که در تهران هستند نامه ای تهیه کنند و به وزارت خانه برسانند
شک نکنید جواب میده
باور کنید سال قبل من تا مرز قبولی پیش رفتم فقط چون 10 روز از برنامم عقب بودم نتونستم دوره مرور آخر رو انجام بدم

oksana

New member
کسانی که فکر میکنن فایده ای نداره پارسال اعتراض کردیم و ایمیل زدیم و نتیجه گرفتیم امسال هم اگه همه با اقدام کنند موفق میشیم چند دقیقه بیشتر وقتتون را نمیگیره بهتره یک نفر یک متن آماده کنه تا همه اون را ایمیل بزنن مثل پارسال

vahid28

New member
اتفاقا من ایمیل زدم همین باشه و تشکر کردم
تاریخ قبلی برای ترم آخریا بد بود و بعد امتحان یهو کنکور بود
الان با فاصله شده از امتحانات سال آخر
به یک ماه هم کسی فیلسوف نمیشه....:)

vahid28

New member

من 21خرداد امتحان دارم
بهترین تاریخ همینه

love virology

New member

عجب اگر مملکت چندتا مثل شما داشت گلستان میشد/ امسال با پارسال فرق میکنه بزارسوالات مجموعه بیاد اونوقت میگید ای کاش 1 روز هم اضافه داشتم / باز نظر دوستان هست و قابل احترام

- - - Updated - - -

عجب اگر مملکت چندتا مثل شما داشت گلستان میشد/ امسال با پارسال فرق میکنه بزارسوالات مجموعه بیاد اونوقت میگید ای کاش 1 روز هم اضافه داشتم / باز نظر دوستان هست و قابل احترام

vahid28

New member
یه روز واسه همس نه فقط من
امسال به گفته اکثر مشاورا افت درصد داریم کلا توی کنکور
قبلا امتحان بهداشت درست موقع امتحانات بود و خیلی فشار میاورد
شما خودتون رو نبینید
ترم آخریا اینجور راحت ترن

love virology

New member
ما هم 1000 تا مشکل داریم جوان / ولی هرکس حق اعتراض داره و حق صحبت کردن ولی تمسخر دیگران کار جایزی نیست / امیدوارم هر تاریخی که میزارن کسی ضرر نکنه / شاد باشید

بالا