موفقیت در ازمون ارشد علوم تغذیه(نظرات و پیشنهادات)

mehrshad.namdar

New member
هدف ادامه راهه و نمیشه باز ایستاد و در شرایط فعلی تنها راه حل همدلی و همکاری همه بچه هاست.
نکته: بین بچه های تمام انجمن علوم پزشکی و در شرایط واقعی همیشه اتحاد بین بچه های تغذیه زبان زد بوده. خواهش برادرانه: برای موفقیت این اتحاد و همدلی باید احیا بشه.
نیاز داریم همه پشت هم باشیم تا این چند ماه پیش رو رو با جدیت و برای موفقیت ادامه بدیم. خیلی از بچه ها از همین انجمن الان ارشد قبول شدن . هدف این باشه همه به هم کمک کنیم تا همه قبول بشید. خودتون رو به عنوان یک خانواده ببینید و قبولی خودتون و سایر بچه ها براتون مهم باشه نه فقط خودتون به تنهایی...
پیشنهادات:
1. بر گذاری منظم ازمونک های تغذیه: هر هفته یا هر دو هفته یک بار بر اساس نظر دوستان یک ازمون کوچیک تو انجمن بر گذار کنیم. بچه ها درصد هاشون رو بگن و در مورد مشکل بحث و تبادل نظر بشه.
2. بخش رفع اشکال احیا بشه. اگه جایی گیر می کنید بیان و اشکالات رو اونجا مطرح کنید. قطعا مشکل شما مشکل خیلی از بچه هاست .
3. من تاپیکی باز می کنم و قسمت های مهم هر فصل رو که نیاز به تاکید داره رو براتون مینویسم. خیلی از بچه هایی که از سایر رشته ها میان علارقم اینکه تلاش زیادی می کنن ولی چون نمی دونن کدوم قسمت مهمه ممکنه ازش به سادگی بگذرن و روی قسمت هایی که اهمیت کمتری داره وقت و انرژی بیشتری بزارن. این باعث اتلاف انرژی میشه و شانس موفقیتشون رو کم می کنه.
4. دوستان لطفا نظرات خودتون رو تو این بخش قرار بدید .اگه نیاز میبینید تاپیکی باز بشه و یا هر موضوعی که حس می کنید باعث پیشرفت بچه ها میشه رو لطفا مطرح کنید تا در صورت موافقیت اکثریت اجرا بشه.

آخرین ویرایش:

elham276

New member
هدف ادامه راهه و نمیشه باز ایستاد و در شرایط فعلی تنها راه حل همدلی و همکاری همه بچه هاست.
نکته: بین بچه های تمام انجمن علوم پزشکی و در شرایط واقعی همیشه اتحاد بین بچه های تغذیه زبان زد بوده. خواهش برادرانه: برای موفقیت این اتحاد و همدلی باید احیا بشه.
نیاز داریم همه پشت هم باشیم تا این چند ماه پیش رو رو با جدیت و برای موفقیت ادامه بدیم. خیلی از بچه ها از همین انجمن الان ارشد قبول شدن . هدف این باشه همه به هم کمک کنیم تا همه قبول بشید. خودتون رو به عنوان یک خانواده ببینید و قبولی خودتون و سایر بچه ها براتون مهم باشه نه فقط خودتون به تنهایی...
پیشنهادات:
1. بر گذاری منظم ازمونک های تغذیه: هر هفته یا هر دو هفته یک بار بر اساس نظر دوستان یک ازمون کوچیک تو انجمن بر گذار کنیم. بچه ها درصد هاشون رو بگن و در مورد مشکل بحث و تبادل نظر بشه.
2. بخش رفع اشکال احیا بشه. اگه جایی گیر می کنید بیان و اشکالات رو اونجا مطرح کنید. قطعا مشکل شما مشکل خیلی از بچه هاست .
3. من تاپیکی باز می کنم و قسمت های مهم هر فصل رو که نیاز به تاکید داره رو براتون مینویسم. خیلی از بچه هایی که از سایر رشته ها میان علارقم اینکه تلاش زیادی می کنن ولی چون نمی دونن کدوم قسمت مهمه ممکنه ازش به سادگی بگذرن و روی قسمت هایی که اهمیت کمتری داره وقت و انرژی بیشتری بزارن. این باعث اتلاف انرژی میشه و شانس موفقیتشون رو کم می کنه.
4. دوستان لطفا نظرات خودتون رو تو این بخش قرار بدید .اگه نیاز میبینید تاپیکی باز بشه و یا هر موضوعی که حس می کنید باعث پیشرفت بچه ها میشه رو لطفا مطرح کنید تا در صورت موافقیت اکثریت اجرا بشه.
سلام آقا مهرشاد عزیز
خیلی ممنون از اینکه انقدر با دلسوزی به فکر دوستان و انجمن هستید واقعا از وقتی که میذارید و لطفی که دارید ممنونم
ایشالا همگی بتونیم در کنار هم با راهنماییهای شما و بقیه دوستان تلاش کنیم و موفق بشیم
منم با پیشنهاداتتون موافقم خیلی ایده خوبی هست ایشالا همه با همفکری هم پیش بریم
بازم ازتون تشکر میکنم که اینهمه به فکر ماها هستید
سلامت و موفق باشید.

maknon

New member
سلام
خیلی ممنون که انقدبه فکرمایین خداخیرتون بده
باآزمون به شدت موافقم چون رشتم تغذیه نبوده وگاهی اقعامیمونم کدوم قسمتا مهمن تعداد سوالات bم انقدکمه که یه دیدکلی تواکثرفصلا به آدم نمیده
بچه هالطفاهمکاری کنید تاازاین اوضاع دربیایم

soma94

New member
خیلی خوبه آقا مهرشادواقعا ممنون که به فکر ما هستید.
پیشنهاد سومتون که واقعا عالیه.درمورد آزمونک هم به نظرتون کسایی مثل من که تازه شروع به خوندن کردن میتونن تو این آزمونکا شرکت کنند؟
من خودم با توجه به این که وقت زیادی نمونده تو برنامه ریزی خیلی مشکل پیدا کردم ممنون میشم اگر در این مورد هم راهنمایی کنید.

mehrshad.namdar

New member
اگه عمر و مجالی باشه موارد بالا رو اجرا می کنیم فقط به حضور شما هم نیاز داریم دوستان.
نکته مهم... از هیچ فصلی سرسری عبور کننید ... گاهی حضرات و طراحان بورد ضد کنکوری عمل می کنن و مثل دوسال قبل ممکنه از ی فصل به طور متال کلیه 8 تا سوال بدن(که دوسال قبل چنین کاری کردند) و کسی که تنها اون فصل رو نخونده رسما محو کنند.

saintangle

New member
کاش که بچه ها بیان.خدا شاهده من خیلی استفاده کردم از نکته ها و بنامه ریزی های سال های پیش.واقعا فعالیت اینجا به پیشرفتمون خیلی کمک میکنه مخصوصا اگه مثل من ناپیوسته قراره ارشد بدین.دوستان لطفا اعلام حضور کنین.آقای نامدار برنامه های خوبی برامون دارن.

saintangle

New member
لطفا زودتر بیاین تا عقب نمونیم.تاپیک نکته و آزمونک واقعا عالی میشه.شدیا کمک حال ما میشه برای محک زدن و پیشرفت ما

Sahar2020

New member
پیشنهادات:
ممنون که به فکر ما هستین.[emoji6]

Sahar2020

New member
برنامه ریزی کنیم که هفته ای یکبار در روز و ساعت مشخص بیایم به سایت.مشکلاتمون و سوالاتمون رو مطرح کنیم. هر روز بیایم وقتمون گرفته میشه

mehrshad.namdar

New member
خیلی خوبه. بحث و تبادل نظر در مورد درس خیلی کمک کننده اس. هم انگیزه رو برای ادامه راه افزایش میده و هم ابهامات ایجاد شده در اون خصوص رو رفع می کنه.

ilaidasarmad

New member
سلام به همه یه کمکی میخاستم کسی راجع به کتاب ارشد تغذیه انتشارات کتابخانه فرهنگ چیزی میدونه ممنون میشم کمکم کنین

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

بالا