آزمون ارشد سال 94

mojnia

New member
arshad94-2.jpg

1.jpg

2.jpg

9.jpg

برای دیدن ضریب های دروسی که در مجموعه قرار گرفته از لینک زیر استفاده کنید :

http://olumpezeshki.ir/newpostinthread15610.html

***با توجه به تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم ، افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.***

آخرین ویرایش:

b.nafas

New member
یعنی میتونی 2 تا رشته امتحان بدی .مثلا بیو شیمی و زنتیک ..مگه امتحانات همزمان نیست .چطوری میشه .؟:21:

mojnia

New member
در دو رشته امتحانی از دو گروه مجزا

بیوشیمی و ژنتیک در یک گروه اند گروه یک

بنابراین نمیشه این دو رشته را انتخاب کرد. یک رشته دیگر باید از سایر گروه باشه با توجه به رشته های مجاز برای اون رشته

mojnia

New member
تاریخ آزمون ارشد 94 هنوز معلوم نشده؟؟؟؟؟؟؟؟

تو این اطلاعیه یک که اعلام نشده
فعلا که درگیر تغییرات و دروس حذف و اضافه هستیم اینو بگذرونیم بعد ببینیم شوک بعدی در مورد زمان آزمون کی باید برامون پیش بیارن

Eagle_78

Member
از يه لحاظ سيستم امتحاني خوب شده ولي اين طبقه بندي گروهها يه نگرانيهايي رو براي بچه هاي زيست بوجود مياره كه شايد ديگه امسال امكان شركت در زير گروههاي علوم آزمايشكاهي براي اونها نباشه !!!
اگر بخواد اين باشه واقعا اعلام اون تو اين زمان يه ظلم بزرگ براي بچه هايي هست كه براي كنكور بهداشت خوندن والان با توجه به زمان كم تا كنكور علوم ديگه از هر دوش جا مي مونند !
بايد تا 21 دي صبر كرد ....

b.nafas

New member
از يه لحاظ سيستم امتحاني خوب شده ولي اين طبقه بندي گروهها يه نگرانيهايي رو براي بچه هاي زيست بوجود مياره كه شايد ديگه امسال امكان شركت در زير گروههاي علوم آزمايشكاهي براي اونها نباشه !!!
اگر بخواد اين باشه واقعا اعلام اون تو اين زمان يه ظلم بزرگ براي بچه هايي هست كه براي كنكور بهداشت خوندن والان با توجه به زمان كم تا كنكور علوم ديگه از هر دوش جا مي مونند !
بايد تا 21 دي صبر كرد ....

ای خدا این که میشه فاجعه چرا اینا اینجوری میکنن اخه ..نمیگن بچه های مردم سکته میزنن به خدا اگه زیست نتونه تو گروه علوم ازمایشگاهی شرکت کنه من سکته زدم مردم من 2 ساله درگیر این ارشد لعنتی ام

Eagle_78

Member

ای خدا این که میشه فاجعه چرا اینا اینجوری میکنن اخه ..نمیگن بچه های مردم سکته میزنن به خدا اگه زیست نتونه تو گروه علوم ازمایشگاهی شرکت کنه من سکته زدم مردم من 2 ساله درگیر این ارشد لعنتی ام

منم مثل شمام ان شالله كه اين طور نميشه ...

na902021003

New member

پس بچه هاي زيست بايدچه رشته اي روامتحان بدن؟!

mojnia

New member

مگه همچین چیزی اعلام شده؟؟؟؟؟؟

mojnia

New member
اینا گروه بندی کردن
قبلا میکروب جدا بود ویروس جدا و ایمنو......
حالا تو یک گروه آوردن

راجع به مدرک تحصیلی پذیرش چیزی نگفتن

yosof

New member
من یه مورد رو متوجه نمیشم خواهشا اگر می دونید بهم بگید
من که رشته ام اتاق عمل هست یعنی امسال می تونم تمام رشته ها و مجموعه هارو شرکت کنم ؟
حتی مجموعه مامایی ومجموعه علوم ازمایشگاهی هایا مجموعه پرستاری رو ؟
:33:

sholeh.

New member
Salam doostan
in gorooh bandiha yani chi?? Masalan kasi bkhad hemato bkhune bayad manabee imeni ro ham bkhoone ?? Man k nemifahmam in taghirato . Lotfan kasi k midune tozih bede . Mersi

mojnia

New member
من یه مورد رو متوجه نمیشم خواهشا اگر می دونید بهم بگید
من که رشته ام اتاق عمل هست یعنی امسال می تونم تمام رشته ها و مجموعه هارو شرکت کنم ؟
حتی مجموعه مامایی ومجموعه علوم ازمایشگاهی هایا مجموعه پرستاری رو ؟
:33:

اعلام شده با توجه به مدرک کارشناسی . باید صبر کنی ببینی برای گروها و رشته های دیگه چه مدرک های را جهت پذیرش در هر رشته اعلام میکنند
فعلا که گفتن در دو رشته در دو گروه مجزا یک تا چهار
14.jpg

البته رشته شما اتاق عمل است و در گروه دو مامایی هست . هر دو در گروه دو هستید. اگه اتاق عمل شرکت کنی برای آزمون دومتون نمی توانید مامایی هم شرکت کنید باید از گروه یک،یا سه یا چهار انتخاب کنی که باید صبر کنی دفترچه بیاید و مدارک مورد پذیرش اعلام بشه

آخرین ویرایش:

maryam.

New member
در دو رشته امتحانی از دو گروه مجزا

بیوشیمی و ژنتیک در یک گروه اند گروه یک

بنابراین نمیشه این دو رشته را انتخاب کرد. یک رشته دیگر باید از سایر گروه باشه با توجه به رشته های مجاز برای اون رشته
ولی من اینطور متوجه شدم که رشته بیوشیمی ژنتیک و بیوتکنولوژی رو تحت یه مجموعه امتحان میدیم(مجموعه ها یه رشته حساب میشن) و رشته امتحانی دوم از یه گروه دیگه ست.

mojnia

New member
ولی من اینطور متوجه شدم که رشته بیوشیمی ژنتیک و بیوتکنولوژی رو تحت یه مجموعه امتحان میدیم(مجموعه ها یه رشته حساب میشن) و رشته امتحانی دوم از یه گروه دیگه ست.

باید صبر کنیم ببینیم چه آشی پختن

شاید همینطوری که شما میگین باشه باید صبر کنیم

سروش71

New member
فقظ یه بار میشه آزمون داد!!!!!!!!! آخه چرا هر دفعه یه مسخره بازی راه میندازن؟!!!! :smiliess (2)::dadad4:

ati1408

New member
بچه ها من توی آزمون سال 93 بیوتک شرکت کردم ولی مجاز نشدم. امسال میخوام ایمونو شرکت کنم. نمیتونم شرکت کنم؟ منظور دوستمون از اینکه نوشتن فقط یک بار میشه آزمون داد چیه؟

sepid71

New member
ای خدا خو داشتن ارشد اتاق عمل میاوردن.هشوبریم میاوردن دیگه اههههههههههههههههههههههه

بالا