***///***بچه ها یعنی چی؟؟یکی بگه...***///***

melinaa

New member
بچه ها از طرف سازمان سنجش پزشکی که گفتن رشته های آزمایشگاهی رو دسته بندی کردند و اینکه مثلا کسی که داره ژنتیک شرکت میکنه باید درس های دیگه مثل شیمی آلی و میکروب هم بزنه؟؟؟؟یا این چجوریه؟؟؟
یکی توضیح بده...
بعدشم اینکه رشته ژن رو با زیست فناوری یکیش کردن...مگه زیست فناوری ثبت نامش معدل بالای 16 نمیخواد؟؟؟
یعنی برای ژن هم باید معدل لیسانست بالای 16 باشه؟؟؟
:sadsmiley:

http://www.sanjeshp.ir/arshad/94/Et02_94.pdf

biotec93

New member
سوال اول فکر نمیکنم اینجوری باشه ..ولی منتطر دفترچه باید باشیم
سوال دوم شرط معدل هر گز نبوده

آخرین ویرایش:

bioshimi93

New member
آره ملینا ماهم امروز حسابی استرس گرفتیم در هر حال شرایط فرقی نمی کنه چون ما یه سری درسهارو خوندیم که شما نخوندین و شما هم یه چیز دیگه که ما نخوندیم
فقط دعا کنید مثل وزارت علوم ضرایب هر رشته واسه هر درس فرق داشته باشه:sad:

melinaa

New member
خدایا خودت بهمون کمک کن...
هرروز یمدل تازه ما رو میچزونن بخدا...

abtin13

New member

میکروب شناسی چه ربطی داره به بیوشیمی و ژنتیک؟ شیمی آلی چ ربطی داره به ژنتیک؟
هر دم از این باغ بری می رسد:smiliess (15)::14:
ما که جون سالم به در بردیم امسال.خدا به داوطلبین 94 رحم کنه

آخرین ویرایش:

دیانا126

New member
مثلا منی که میخواهم امسال ارشد پرستاری ویژه شرکت کنم اصلا نمیدونم چکار کنم چون کتاب مراقبت ویژه که ضریب 5 تو ارشد سال پیش داشت الان اصلا جز منابع نیست

شوکا88

New member
یچیز جالب!!!!
مثلا هماتو و ایمنی توو ی گرو هستن برا انتخاب بعد رتبه میشه هم ایمنی و هم هماتورو انتخاب کرد ینی رشته هایی ک تووی 1مجموعه هستن میشه بعدا همشو انتخاب کنین:)
براساس تصميمات متخذه که مبنی بر
تصحيح روش
ها
و بهبود آزمونها است، برخی از رشته
ها که
دارای
آزمون
های ی
کسانی می
باشند
،
در آزمون سال
94
تجميع و به صورت یک مجموعه
امتحانی درآمده
اند
که
فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر خواهد شد
.
که
6
مجموعه در حال حاضر مشخص شده
-
است
.
داوطلب
با ثب
ت نام در
یک مجموعه
می
تواند
تمامی
رشته
های
مذکور را انتخاب
و با سایر داوطلبا
ن
متقاضی
رشته
های مشخص شده
در این مجموعه به رقابت بپردازد و در اولين انتخاب رشته محلی که حائز
نمره قبولی شده
، پذیرفته شود

hanas68

New member
یعنی چی؟؟؟؟ یعنی ضریبا برا رشته ها فرق نمیکنن؟ این اشتباه:smiliess (4):

baharran

New member
یعنی چی؟؟؟؟ یعنی ضریبا برا رشته ها فرق نمیکنن؟ این اشتباه:smiliess (4):

احتمالا منظورش اینه کارنامه که میاد با ضرایب گوناگون برلی رشته ها خساب میشه و حالا دستت بازه که چه رشته ای بری یه چیزی تو مایه های گرایش های رشته های وزارت علوم مثلا شما مجموعه مهندسی مکانیک شرکت کردی اما ضرایب گرایش سیالات با گرایش ساخت و تولید فرق میکنه حتی گاهی بعضی ضرایب صفره!! اینجوری به نفع بکه های با پایه قویه چون تا حالا تو رشته هایی مث ژنتیک که نمره قبولی بالاس بچه های با نمره عالی قبول نمیشدن حالا پخش میشن تو سایر رشته های اون مجموعه و پشت کنکوری نمیشن

vet lab sciences

New member
برا ما ویروس شناسیا که از سخت ترین رشته های امتحانی بود با مواد امتحانی 8 درسی!!:j58r36j3gcr4suxymup خوب شد.
بیوشیمی و مهندسی ژنتیکمون حذف شد. دیگه چی از این بهتر!:thumbsupsmileyanim:

somi3

New member
بچه ها از طرف سازمان سنجش پزشکی که گفتن رشته های آزمایشگاهی رو دسته بندی کردند و اینکه مثلا کسی که داره ژنتیک شرکت میکنه باید درس های دیگه مثل شیمی آلی و میکروب هم بزنه؟؟؟؟یا این چجوریه؟؟؟
یکی توضیح بده...
بعدشم اینکه رشته ژن رو با زیست فناوری یکیش کردن...مگه زیست فناوری ثبت نامش معدل بالای 16 نمیخواد؟؟؟
یعنی برای ژن هم باید معدل لیسانست بالای 16 باشه؟؟؟
:sadsmiley:

http://www.sanjeshp.ir/arshad/94/Et02_94.pdf
دوست عزیزم من شرط معدل رو تا حالا ندیدم.نزدیک 10 سال هم هست که در جزیان ارشد هستم

deltang

New member
سلام
واقعا ادم به لرزه در میاد
مثلا بچه های زنتیک باید میکروب و شیمی الی هم بخونن
این ظلمه بخدا

mojnia

New member
سلام
واقعا ادم به لرزه در میاد
مثلا بچه های زنتیک باید میکروب و شیمی الی هم بخونن
این ظلمه بخدا

امیدوار باشید مثل گروه زیست شناسی وزارت علوم بعضی درس ها برای بعضی رشته ها ضریب صفر داشته باشند

melinaa

New member
خداکنه واقعا درسارو ضریب صفر کنن وگرنه بیچاره میشیم....

arshadbio

New member
سلام دوستان
واقعا به جز احساس تاسف برای این وضعمون کار دیگه ای نمی تونم بکنم.

arshadbio

New member
واقعا دیگه آخر نامردی که 4 ماه مونده به کنکور منابع رو عوض کنن اونم چه منابعی!!! آخه من موندم کسی نیس به اینا بگه باباجون 1- چرا منابع عوض می کنی؟ 2- چرا زودتر اعلام نمی کنی؟ 3- حلا عوض کردی، نمی شد برای سال بعد اجرا می کردین؟

melinaa

New member
واقعا دیگه آخر نامردی که 4 ماه مونده به کنکور منابع رو عوض کنن اونم چه منابعی!!! آخه من موندم کسی نیس به اینا بگه باباجون 1- چرا منابع عوض می کنی؟ 2- چرا زودتر اعلام نمی کنی؟ 3- حلا عوض کردی، نمی شد برای سال بعد اجرا می کردین؟

بخدا منم دارم دیونه میشم...ولی چاره ای نیست..باید واستیم تا 21 ببینیم واقعا چه آشی برامون پختن....
اینجور که اینا انقدر راحت تصمیم میگیرن آدم اصلا نباید تا بهمن درس بخونه و وقتشو رو درس تلف کنه که از آخر اینجوری بشه...
هی خدا....خودت به داد هممون برس...
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

sepidh gh

New member
این که بعضی رشته ها توی یک مجموعه اومدن خوبه ، باید قبلن این کارو می کردن .....ولی این که منابع رو عوض کنن واقعا ظلمه !!!

*baroon*

New member
وای بچه ها من دارم دیوونه میشم من میخوام ایمنی شرکت کنم ولی حالا باید هماتو هم بخونم اخه یکی به من بگه چکار کنم من اصلا نمیدونم هماتو چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه اینطوی شانسمون تو قبولی خیلی کم میشه چون هماتو ها میشن رقیبامون
ای خدا خودت تقاص مارو ازاینا بگیر
خودشون راحت یک جا نشستن فقط برای ما بدبختا حکم صادر میکنن

بالا