" چقدر از صدا و سیما راضی هستید؟؟؟ "

چقدر از صدا و سیما راضی هستید ؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

مجید دیجی

مدیر بخش
با سلام خدمت همه دوستای خوبم ...
خوب هستید ؟؟؟؟...

امروز بعد از مشورت با چند تا از مدیران مجبوب تالارمون تصمیم گرفتم یه تایپیک باز کنم تحت عنوان " چقدر از صدا و سیما راضی هستید؟؟؟... "
.
.
.
.
.
.
.
اما با توجه به تجربیاتی که از گذشته دارم یه نکته اضاف میشه و اون هم اینه که بحث های حاشیه ای و خیلی تند پاک میشه ...:riz513:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
لطفا انصاف رو رعایت کنید و با دقت به نظر سنجی پاسخ بدید...

با تشکر از همه دوستان و عزیزان

مجید دیجی

مدیر بخش
خوب دلیل رضایت یا عدم رضایت خودتون رو هم میتونید بنویسید ؟؟ تا دربارش بحث بشه...
مثلا من به علت پخش سریال های تکراری ناراضی هستم ؟؟

eeeeeeehsan

New member
این چندتا از هزار دلیلیه که راضی نیستم از صدا سیما، و به شخصه سالی ماهی سکندری اونم چی بشه فوتبال مهم داشته باشه بشینم پا تلوزیون؛

قدرت رسانه رو دادن دست غربی ها، یعنی با این همه کارگردان و فیلم ساز درجه یک بازم قدرت رسانه مون تو دنیا که هیچ، حتی تو خاورمیانه هم پخی نیست.
فیلم و سریال های ضعیف که باعث شدن نسل جوون برن سمت رسانه های خارجی زبون.
امکانات ضعیف فیلم سازی، بها ندادن به فیلم سازایی که کاربلدن ولی تا یکی میره بالا می کشنش پایین سریع نکنه..!
جذابیت مثبت که هیچ، حتی منفی برنامه ها، میان برنامه ها، تبلیغات، هم از لحاظ پخش هم از لحاظ تدوین.. اصلن قابل مقایسه نیست با رسانه های خارجی.

دروغ هایی که تحویل مردم میدن، چه تو اخبار چه تو مابقی برنامه های تلوزیون، واقعن عصبی میشم از دست اینهمه دروغ و ریا! کافیه سرتون رو از تو این تلوزیون بیارین بیرون یه چرخی تو نت بزنید می فهمید کی راست میگه کی دروغ.. حتی نفهمیدین هم کی راست میگه مث آب خوردن می تونید بفهمید رسانه ما ملت پر از فساد و دروغه.. اینهمه مردم رو احمق فرض کردن و واقعن هم موفق بودن متاسفانه!!

اینکه چرا باید رسانه ایران اسلامی...!!!

خیلیه...

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
فقط یسری نکات خوبشو میگم دیگع که بخاطر اونا بهش زیر صفر ندادم.
پخش حداقل برنامه های ورزشی(زنده)+مستند حیات وحش:p
همچنین یسری کارتونای خوب
:riz481:
اگه وقت داشته باشم این سه مورد.والا هوچی نیگا نمی کنم.

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
دروغگوترین افراد و میشه تو صدا و سیما ایران پیدا کرد..........

N@RVIN

Well-known member
بزرگترین ضعف صدا و سیمای کشور بی توجهی شدید به نظرات و علایق مخاطبان می باشدیه

دیگه حرف چندانی در مورد رضایت و نارضایتی ندارم :| ..چون اصولا ترجیه میدم به ندرت تلویزیون ببینم !

ROJO

New member
من یادم نمیاد اخرین بار کی تی وی دیدم :)) اصلا یادم نمیاد ، جام جهانی بود گمونم :25r30wi:

ولی بچه بودم کارتوناش خوب بووود :(40):

m_mobini

New member
یه سری برنامه های مذهبیش خوبه مثل سمت خدا و...بعضی از مستندهاشم خوبه...امااازنظرمن اکثرسریالها واقعا بی محتواهستن خودشون ترویج دهنده ی یه سری از ناهنجاریهاهستند موضوعات کلیشه ای وتکراری رومطرح میکنند .صداوسیمای یه کشواسلامی نباید اینجوری باشه.من واقعا توسریالها اثری از دین ومذهب نمیبینم وقتی نجات دهنه ی آدمهابرای رسیدن به سعادت دینه حداقل باید توی سریالها بطور دقیق بهش پرداخته بشه ودین باید درتمام ابعادبررسی بشه....

diseases

Well-known member
رسانه خبری سر تا پا دروغ (انگار ملت تو مریخ زندگی میکنن)

توهین به شعور مخاطب

رسانه تک صدایی که صدای منتقدان (مخافان پیشکششون) در نطفه خفه میشه

سریال های ایرانی مبتذل (مبتذل در فرهنگ به معنی پیش پا افتاده و بی ارزش -و بی محتوا- است)

20 تا کانال که سهله ، 2000 تا کانال هم بسازن از نظر کیفیت روز به روز پسرفت مشهوده .

عدم نمایش واقعیت های فرهنگی و اجتماعی جامعه

ضعف تکنیک (بعنوان مثال هنوز یک کانال HD واقعی نداریم -کانال Full HD و 3D پیشکش-)

تجمل گرایی در تبلیغات -میان برنامه- موج میزنه . دوستان میتونن بطور راندوم ، چند تا پیام بازرگانی ببینن . خانواده خوشبخت ، خانواده ای است که ماشین آخرین سیستم ، دکوراسیون آشپزخونه اروپایی ، و ... داره و بعنوان میان وعده به بچه تپل مپلش تن ماهی طبیعت و آبمیوه ایکس لیتری 20 هزار تومن میده !!! (اینجوری میخوایم به اقتصاد مقاومتی -بهتره بگیم مقاومت اقتصادی- برسیم ؟؟؟ )

ساخت فیلم و سریال (با ضعیف ترین تکنیک های موجود) و غیر قابل مقایسه با سینمای درجه 3 و 4 جهان ولی ادعاشون گوش فلک رو کر کرده ! البته میدونم این آخری مربوط به صدا و سیما نمیشه ولی میخوام بگم صنعت فیلمسازیمون هم ... !!!

و ...

از مدیران محترم خواهشمندم در صورت اقدام به حذف پست حقیر ، دلایل موجهشون رو بفرمایند ...
و من الله التوفیق ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

مجید دیجی

مدیر بخش
گاهی اوقات منم حس می کنم صدا و سیما فقط برای تهرانی ها پخش میشه ؟؟؟؟ مثلا ببینید یکم که هوا آلوده میشه چی کار می کنن ؟ انگار نه انگار که آبادان یا بسیاری از شهرهای دیگه هم همین مشکلات رو دارن ؟؟؟؟ ( البته با احترام به تمام دوستان تهرانی مون ... انتقاد صدا و سیماست نه شهر شما )

تجمل گرایی رو خوب گفتی ... وقتی بعضی فیلم های ده شصت و هفتاد رو می بینی همشون توی خونه های بزرگ با مبلمان آنچنانی هست و این در حالی است که اون زمان بسیاری از خانه های شهرستانی ها که زندگی ساده تری داشتند از این خبرها نبود که ؟؟؟؟ حالا ببینیم کدوم خانه هست که مبلمان نداره و تونسته اون سبک ساده زیستی که بزرگان دین به اون تاکید داشتن رو حفظ کنه ؟
اگر زمان حال رو ببینید توی فیلماشون ماشین های بسیار لوکس ، خانواده های باکلاس دوبلکس ، مردم خارج رفته ، عادی سازی روابط دختر و پسر ، لباس ها و لوازم مارکدار و... دارن .
محتوای بسیاری از سریال ها هم که شده همش کلاه برداری و شارلتان بازی ...
حتی بعضی از عنوان های سریال هاشون هم آدم رو فراری میده مثل : " شاید یرای شما هم اتفاق بیوفتد " ( یکی نیست بگه شاید برای خودتان اتفاق بیوفتد چیکار بیننده دارید.... )
جالبی قضیه ابن هست که اومدن چندتا کانال دیگه زدن و سریال ها رو به زبان های دیگه هم پخش می کنن ...

آخرین ویرایش:

HASSAN.S

New member
یادم میاد اخرین باری که تی وی دیدم پینکو بود اونم تی وی پادگانمون
صدا وسیما این چیه خوردنیه خخخخخخ همش تکراری گداشتنش تو تکرار شروع میشه فیلمارومیده بعدش برمیگرده ازاول خخخخخخ میخان ملکه دهنمون بشه خخخخخخخخخخخخخ

نوتر

New member
اخبار رو از تی وی به هیچ وجه دنبال نمیکنم. چون بیشترین مقدار اقدام به نشر اکاذیب تو اخبار تی وی هست. حتی اگه دست خودشون بود اخبار ورزشی رو هم کذب میکردند مثلا اگه ایران و بحرین بازیشون 2=2 میشد. میگفتند 3-1 تیممون برده:25r30wi:(یاد کره شمالی افتادم. این کشور تنها کشوری هست که مردمش مراحلی باید بگذرونن تی وی داشته باشند. اونا دیگه ابر کذاب هستند. یعنی گفته بود به مردمش فینال جام جهانی رو کره شمالی و پرتغال بازی کردند خخخخ)

بعضی وقتا حوصلم خیلی سر بره و حوصله ی نت هم نداشته باشم آی فیلم میبنم که اونم جدیدا نمیدونم چرا تی ویم کانالش رفته نصفش خخخ :)))
بعد اگه تراختور بازی داشته باشه میبینم. اونم جدیدا همش میبازه:riz481: منم وسط فوتبال تی وی رو خاموش میکنم و پا میشم میرم)

کلا خلاصه ی تی وی: همه جا داره داغون میشه و اوضاشون قمر در عقربه فقط ایران داره ساخته میشه و همه خیلی راضین.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

مجید دیجی

مدیر بخش
اخبار رو از تی وی به هیچ وجه دنبال نمیکنم. چون بیشترین مقدار اقدام به نشر اکاذیب تو اخبار تی وی هست. حتی اگه دست خودشون بود اخبار ورزشی رو هم کذب میکردند مثلا اگه ایران و بحرین بازیشون 2=2 میشد. میگفتند 3-1 تیممون برده:25r30wi:(یاد کره شمالی افتادم. این کشور تنها کشوری هست که مردمش مراحلی باید بگذرونن تی وی داشته باشند. اونا دیگه ابر کذاب هستند. یعنی گفته بود به مردمش فینال جام جهانی رو کره شمالی و پرتغال بازی کردند خخخخ)

بعضی وقتا حوصلم خیلی سر بره و حوصله ی نت هم نداشته باشم آی فیلم میبنم که اونم جدیدا نمیدونم چرا تی ویم کانالش رفته نصفش خخخ :)))
بعد اگه تراختور بازی داشته باشه میبینم. اونم جدیدا همش میبازه:riz481: منم وسط فوتبال تی وی رو خاموش میکنم و پا میشم میرم)

کلا خلاصه ی تی وی: همه جا داره داغون میشه و اوضاشون قمر در عقربه فقط ایران داره ساخته میشه و همه خیلی راضین.

تا الان آمار ناراضی ها بیشتر هست که ...
واقعا جای تفکر داره؟؟؟
چقدر فاصله ؟؟؟؟
حالا به این مردم ناراضی بگو ماهواره فلان ، بیسان ... هزار دلیل موجه بیار اما کسی که از صبح میره سر کار تا شب ... و می خاد کمی فکرش رو از روز مرگی ها خالی کنه و از مشکلات فرار کنه ... یا خانم یا کودکی که از صبح تا شب نشسته خونه و جایی برای تفریح نداره واقعا باید چیکار کنه...

N@RVIN

Well-known member
مسالـة :)

هدف تاپیک چیه در کل؟

سوال پیش اومده برام... آیا ترتیب اثری داده خواهد شدیه؟

ساحل

New member

بهتره درش رو گل بگیرن
حیف این همه بودجه و سرمایه مالی و انسانی که دست ایناست

مجید دیجی

مدیر بخش
مسالـة :)

هدف تاپیک چیه در کل؟

سوال پیش اومده برام... آیا ترتیب اثری داده خواهد شدیه؟

خوب شاید یه زمانی یه مدیری داشت سرچ می کرد و اتفاقی این تایپیک رو دید و متوجه شد که از قشر تحصیل کرده حتی یک نفر هم صددرصد از عملکردشون راضی نیست ... و تعداد ناراضی ها خیلی بیشتر از راضی ها است ... اون موقع هست که فکر تنوع بیشتر ... جدا شدن از تفکرات موجود ... حذف بعضی از عناصر ... حذف تجمل گرایی واسراف گرایی ... تنوع بیشتر ... ورود اقشار مختلف مردم و سلیقه های مختلف و... بیوفته ..
===
ای کاش یه نفر بود یه کار تحقیقاتی می کرد و می دید طی چندین سال گذشته این نهاد چقدر از آرامان های اولیش فاصله گرفته ... مثلا : تا چند سال گذشته می گفتن به زن نباید به چشم ابزار تبلیغاتی ( مثل غرب ) نگاه بشه ... اما همین الان تبلیغاتشون رو نگاه کنید ... یکی در میون شده یه خانم زیبا که مثلا داره روغن یا لوازم خونه تبلیغ میکنه
یا اینکه مثلا تجمل گرایی در تبلیغات و برنامه ها ...
مسکن مهر رو که یادتون هست ... همش تبلیغ کارهای دولت قبل بود ...
اما دولت الان چی؟؟؟ ... اصلا میدوید دولت کنونی طرح مسکن ماندگار رو داره دنبال میکنه ؟؟؟ و چند وقت پیش هم یه تعدادی از واحدهاشون رو تحویل دادن ؟؟؟

به نظر من صداوسیما یعنی فرا جناحی بودن و با سلیقه همه سازگار بودن ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

N@RVIN

Well-known member

خوب شاید یه زمانی یه مدیری داشت سرچ می کرد و اتفاقی این تایپیک رو دید و متوجه شد که از قشر تحصیل کرده حتی یک نفر هم صددرصد از عملکردشون راضی نیست ... و تعداد ناراضی ها خیلی بیشتر از راضی ها است ... اون موقع هست که فکر تنوع بیشتر ... جدا شدن از تفکرات موجود ... حذف بعضی از عناصر ... حذف تجمل گرایی واسراف گرایی ... تنوع بیشتر ... ورود اقشار مختلف مردم و سلیقه های مختلف و... بیوفته ..
===
ای کاش یه نفر بود یه کار تحقیقاتی می کرد و می دید طی چندین سال گذشته این نهاد چقدر از آرامان های اولیش فاصله گرفته ... مثلا : تا چند سال گذشته می گفتن به زن نباید به چشم ابزار تبلیغاتی ( مثل غرب ) نگاه بشه ... اما همین الان تبلیغاتشون رو نگاه کنید ... یکی در میون شده یه خانم زیبا که مثلا داره روغن یا لوازم خونه تبلیغ میکنه
یا اینکه مثلا تجمل گرایی در تبلیغات و برنامه ها ...
مسکن مهر رو که یادتون هست ... همش تبلیغ کارهای دولت قبل بود ...
اما دولت الان چی؟؟؟ ... اصلا میدوید دولت کنونی طرح مسکن ماندگار رو داره دنبال میکنه ؟؟؟ و چند وقت پیش هم یه تعدادی از واحدهاشون رو تحویل دادن ؟؟؟

به نظر من صداوسیما یعنی فرا جناحی بودن و با سلیقه همه سازگار بودن ...

اوهوم درسته ولی این رسانه نظر سنجی نمیذاره!!!..برای همین فکر کنم همچین موضوعاتی حتی اگه پژوهش بشه بمونه و خاک بخوره

فراجناحی رو که چه عرض کنم... چون در کل صدا و سیما فرا و بالا هست و از نظر اهمیت با فرماندهی کل نیروهای مسلح و قوه قضاییه برابری میکنه و درنتیجه هیچوقت مثل یک بنگاه شخصی و مشتری محور نخواهد بود با عرض احترامات !

واقعیت اینه

آخرین ویرایش:

mozhdeee

New member
کلا هرچی مطابق میل خودشون باشه رو نشون میدن...

ولی سریال مختار نامه و مدار صفر درجه...
صرفا جهت اطلاع اخبار...
کارتونای قدیمی...مثل جولز و جولی، نانوک، جودی ابد...
سریال دونگی و جومونگم خیلی دوس داشتم...
:(40):
در کل راضی نیستم ضعفشون خیلی زیاده انگار مخاطبا براشون مهم نیستن...20 درصد رضایت دارم...:rose:

بالا